נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה לאתרים – כולם זקוקים לזה

כתיבה לאתרים – כולם זקוקים לזה

בימינו אנו, של web 2.0 והתרבות הוירטואלית המתפשטת בכל מקום, אתרים באינטרנט מושתתים על תוכן, מה שהופך את בחירת המילים ואופן ניסוח התוכן לגורמים מכריעים באיכותו של אתר, במספר הגולשים אליו, ובזמן השהיה שלהם בו. כתיבה לאתרים מורכבת מפונקציות שונות, החל מתוכן שיווקי, דרך כתיבת מאמרים, הודעות לעיתונות, טיפים ומצגות – לפיכך כתיבה לאתרים צריכה להתבצע באופן אטרקטיבי, נכון, שתתאים למסר שהאתר מבקש להעביר.

העקרון הראשון שיש להבין, הוא שאותה כתיבה לאתרים צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע בתחום. אין לצפות שאנשים שהמקצוע שלהם הוא אחר, אפילו אם בתחום העיסוק של האתר, יוכלו לבצע כתיבה לאתרים או כתיבת תכנים בצורה אטרקטיבית, כך שיצליחו למשוך קוראים שירצו להמשיך ולקרוא לאחר רפרוף ראשוני. מקצוע כתיבה לאתרים הינו מקצוע כמו כל מקצוע אחר, הדורש התמחות והתמקצעות, ולמידה מנסיון, והכרות את עקרונות כתיבה לאתרים על בוריה ויותר מזה.

מה צריך לדעת על כתיבה לאתרים ?

מחקרים אודות הרגלי קריאה של קוראים ברשת, מגלים שאלה מגיעים לאתרים בכדי לחפש משהו ספציפי. אם מצאו אותו – טוב, אם לא – מיד ימשיכו הלאה לאתר הבא. מבקרים באתרים קוראים בעיקר כותרות, כותרות משנה, ומילים נבחרות מתוך הטקסט. למעשה, קוראי הרשת אינם קוראים את הטקסטים – הם מרפרפים, ועל מי שעוסק ב כתיבה לאתרים לגרום לקוראים לרפרף בדיוק על המילים שיש כוונה שהעין שלהם תתפוס. אם זה מחיר, אם אלה תכונות מוצר, אם זה מבצע שלא יחזור שנית – אלה בדיוק הדברים שצריכים לבלוט בתוכן האתר, ולגרום לקורא לא לרצות לעזוב לפני שימשיך לקרוא גם את ההמשך. כתיבה לאתרים היא כתיבה מניפולטיבית, שכאשר מתבצעת בצורה נכונה, תגרום לקורא שלכם להישאר באתר, ולקרוא עוד, ולחזור אליו גם בהמשך.

כתיבה לאתרים ככלי לקידום האתר

תוכן האתר משמש לשתי מטרות – הראשונה, להעביר את המסר של האתר לקורא. המטרה השניה של כתיבה לאתרים הינה קידום האתר במנועי חיפוש. כשמבקרים נכנסים לאתר, ברוב המקרים הם לא נכנסים אליו במקרה, אלא כתוצאה מפעולת חיפוש שביצעו באחד ממנועי החיפוש המרכזיים (דוגמת גוגל). כתיבה לאתרים הפועלת למען קידומם, תביא להופעת האתר שלך באחד המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, מה שימשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאלים ויביא אותם להקליק דווקא על כותרת האתר שלך.
יש לזכור שהדבר שיהפוך לקוח מססטוס של לקוח פוטנציאלי ללקוח של ממש, הוא תוכן האתר, ומטרתה של כתיבה לאתרים היא להביא את האתר שלך בדיוק למטרה הזו –ריבוי לקוחות וריבוי קוראים שמגלים באתר ובתכניו עניין אמיתי, וזה בדיוק הדבר שהתכוונת שיקרה. נכון ?

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028