נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : תמלולים

תלי תילים של תמלולים
תמלולים הם למעשה פעילות, שבה מתבצעת העברה של מלל מושמע – למודפס, כלומר הקלדה של קובץ שמע או וידאו והגשתו ללקוח בצורה מודפסת. ניתן לבצע תמלולים בכל השפות, בכל תחום שרלוונטי לכם ומכל הקלטה. ביצוע איכותי של תמלולים לא כולל רק העברה "אחד לאחד" של כל המלל שנאמר, אלא כולל גם העברה מדוייקת של המשמעות שמעבר לטקסט.
מצידו של הלקוח, הנוחיות שבקבלת קובץ מודפס, המכיל את כל הנאמר או הנשמע, היא רבה, במידה והוא מדויק ומקצועי. ביצוע רשלני של תמלולים עלול להחסיר פרטים, לשבש משמעויות, ואף לייצר השלכות נרחבות שאינן נמצאות במלל המקורי. מהסיבה הזו ראוי לבצע תמלולים, אך ורק אצל אנשי המקצוע המוכשרים לכך.

תמלולים- כי כל מילה מכרעת
מי שנזקק לביצוע תמלולים, לקוח עסקי או פרטי, יודע כי חשיבות מכרעת ישנה לאמינותו של הטקסט המתקבל. אף אחד לא רוצה לקבל לידיו תמלולים, ולמצוא את עצמו נאלץ לעבור עליהם ולסמן טעויות. בנוסף, במידה ועיסוקכם מחייב זאת, יש להקפיד על בצוע תמלולים בדיסקרטיות רבה. אנחנו, בנותנים מילה, בעלי נסיון רב בביצוע תמלולים מסוגים שונים, ונשמח להעניק לכם את השקט הנפשי הכרוך בהעברת האחריות המלאה אלינו. תקבלו מאיתנו תמלולים מכל סוג שתצטרכו, תוך עמידה בזמנים, שירות אדיב, ומכל לכל- מקצועיות ואיכות ללא פשרות.

 

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028