נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : קופירייטינג לאתר למה זה כל כך חשוב

קופירייטינג לאתר – למה זה כל כך חשוב?

אתר אינטרנט, במיוחד כאשר מדובר באתר תדמיתי המציג חברה או עסק, נועד למטרה אחת ויחידה – פרסום ושיווק. על מנת שמטרה זו תושג, חשוב שהאתר ייחשף לכמה שיותר גולשים. קופירייטינג לאתר הוא אחד הדברים העיקריים שישפיעו על אחוזי החשיפה באתר מסוים ועל הפופולאריות שלו בקרב ציבור הגולשים ומנועי החיפוש. קופירייטינג לאתר מתחיל עוד בשלבי הבנייה הראשוניים של האתר. קופירייטר מקצועי יסייע לכם לקבוע איך האתר שלכם ייראה, איך העסק שלכם יוצג בפני הגולשים? האם האתר ידורג בראש תוצאות החיפוש בגוגל ומי יהיה קהל היעד שלכם. קופירייטינג לאתר נוגע בכל ההיבטים שייקבעו האם האתר שלכם יהיה מוביל וייחודי, או עוד אתר אינטרנט.

קופירייטינג לאתר – כך זה עובד

כאמור, קופירייטינג לאתר נוגע בכל ההיבטים הנוגעים בהצלחת האתר שלכם וברמת החשיפה שלו:
•    קהל היעד – לאיזה קהל יעד אתם מעוניינים לפנות, האם אתם מעוניינים להגיע אל מספר קהלים? האם אתם מעוניינים בחשיפה ארצית או בחשיפה בינלאומית? קופירייטינג לאתר יסייע לכם לחשוף את האתר לקהלי היעד בהם אתם מעוניינים ולמקד ככל היותר את מי שאתם ומה שאתם מציעים.
•    תדמית – איזו תדמית אתם מעוניינים ליצור באמצעות אתר האינטרנט? מודרנית, יוקרתית, צעירה, שובבה, רצינית, איך אתם מעוניינים להיתפס בעיני הגולשים? מהם היתרונות של העסק שלכם על פני בתי עסק אחרים באותו התחום? קופירייטינג לאתר יסייע לכם ליצור את התדמית בה אתם מעוניין, שתשקף את העסק שלכם על הצד הטוב והאמין ביותר.
•    שיווק – כאמור, אחת המטרות העיקריות של קופירייטינג לאתר ושל אתר אינטרנט בכלל היא שיווק. קופירייטר מקצועי יסייע לכם לשווק את האתר ואת העסק בצורה הטובה ביותר, תוך הקפדה על רצונותיו של הגולש – הלקוח הפוטנציאלי שלכם. קופירייטינג לאתר יסייע לכם להביא את כל מה שחסר באתרים אחרים בתחום, אל האתר שלכם.
•    עולם התוכן – אחד הדברים הכי חשובים בכל אתר אינטרנט הוא התוכן המוצג בו. עניין זה חשוב מאוד הן מבחינת הגולשים המגיעים אל האתר והן מבחינת מנועי החיפוש. האם נתקלתם פעם באתר שהטקסטים בו נכתבו עם שגיאות כתיב, ללא סימני פיסוק? האם יצא לכם לקרוא טקסט שמהר מאוד התעייפתם מלקרוא אותו ופשוט המשכתם לאתר הבא? קופירייטינג לאתר יבטיח שבאתר שלכם זה לא יקרה. קופירייטר מקצועי ייצר טקסטים רהוטים ומוקפדים מבחינה לשונית, בעלי ערך מוסף לקורא, שמדברים בגובה העיניים, בנימה אישית ומיועדים אל קהל היעד. קופירייטינג לאתר ישים דגש על תכנים עניינים ומחולקים לפסקאות, שיסייעו לגולש להתמצא בטקסט ולהגיע למה שמעניין אותו במהירות. מבחינת מנועי החיפוש, קופירייטר מקצועי ישלב בתכנים ביטויי מפתח רלוונטיים בצורה טבעית וקולחת, כך שהאתר שלכם יקבל עדיפות גם בקרב הגולשים וגם בקרב מנועי החיפוש.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028