נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מי צריך קופירייטינג לאתרים

מי צריך קופירייטינג לאתרים?

מי שאינו בקיא בעולם האינטרנט לא מבין לעומק את ההבדל בין כתיבה רגילה לבין קופירייטינג לאתרים. בעוד תפקידה של הכתיבה המסורתית הוא ליצור את התוכן באתר, ולהסביר על החברה ועל המוצרים השונים שלה, קופירייטינג לאתרים צריך לענות על צרכים נוספים. למעשה, קופירייטינג לאתרים פונה לשני קהלי יעד שונים לגמרי אחד מהשני: מצד אחד הגולשים, ומצד שני מנועי החיפוש.

כתיבה הפונה לשני קהלי יעד
תפקידו של קופירייטינג לאתרים הוא להעביר את המסר בצורה פשוטה וברורה, אך עדיין לענות על הצרכים של גוגל ושל מנועי החיפוש השונים. למעשה, הדרך היחידה לייצר בולטות בעולם האינטרנט היא להיות באחד המקומות הראשונים בגוגל. כדי לעשות את זה, האתר חייב לדבר בשפה מסוימת המותאמת לסורקים האוטומטיים של גוגל.
לכל אתר ביטויי חיפוש בולטים אחרים אותו מבקש הלקוח להדגיש, כאשר במידה והם מפוזרים בכמות ובצורה הנכונה קל יותר לקדם אותו. קופירייטינג לאתרים ברמה גבוהה יידע כיצד לעשות זאת מבלי לוותר על תוכן איכותי שישמש גם את הגולש. תוכן חסר תועלת לבדו, קידומי ושיווקי ככל שיהיה, לא ישיג את המטרה, משום שהגולש יבקר באתר אך לא יחזור אליו בעתיד – וזו הסיבה שישנה חשיבות גבוהה מאוד גם לאופן בו מבצעים קופירייטינג לאתרים.

כל האמצעים כתובים
הייחוד של קופירייטינג לאתרים בא לידי ביטוי בעיקר באופן בו הוא משלב בין הפנייה לגולש לבין הפנייה למנוע החיפוש, אך גם בצורה בה אתר האינטרנט מייחד את עצמו. כיום ניתן למצוא עשרות ומאות אתרים בכל נושא, וצריך לחשוב על כל האמצעים להביא את הגולש דווקא לאתר שלנו. קופירייטינג לאתרים עושה זאת עבורנו, בשילוב בין טקסטים שיווקים ופרסומיים, הנעה לפעולה ותוכן אינפורמטיבי ומקצועי. בנוסף, הגולש צריך למצוא טקסט המדבר בשפתו.

איך מגדירים את המטרות?
קשה מאוד לבצע קופירייטינג לאתרים אם לא מגדירים מראש את המטרות. קופירייטינג לאתרים יכול לפנות לקהלים שונים, וכדאי לדעת במה רוצים להתמקד לפני שמתחילים לכתוב אותו. כמו בכל אפיק פרסומי אחר, גם קופירייטינג לאתרים הוא פונקציה של רמת ההשקעה אליה מעוניינים להיכנס. מצד שני, אסור לשכוח כי קשה מאוד להחזיק מעמד בעולם האינטרנט בלי משאבים נכונים או לפחות ניצול מדויק שלהם.

הקופי הוא המסר
הקופירייטינג הוא אחד מאבני היסוד עליהן צריך להישען אתר האינטרנט שלנו, ולא משנה לאיזה תחום הוא נוגע. ויתור על קופירייטינג ישאיר אותנו מאחור ויקשה עלינו במאבק על תשומת ליבו של הגולש. בעידן האינטרנט, אשר הולך ומתחזק בכל שנה שעוברת, קופירייטינג לאתרים מחליף את בעלי המקצוע המסורתיים, ומשנה את האופן בו הצרכן והיצרן מתקשרים ביניהם. אם לא נדע את השפה ונהיה בקיאים במילים, יהיה לנו קשה עד בלתי אפשרי להצליח להעביר את המסר.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028