נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מי משתמש בכתיבה שיווקית ולמה זה טוב

מי משתמש בכתיבה שיווקית ולמה זה טוב?

הכתיבה השיווקית שונה מאשר כל כתיבה אחרת בהרבה מאוד מובנים. תפקידה של כתיבה שיווקית הוא להיות מצד אחד מעניינת ומקורית, אך מצד שני להצליח להעביר תכנים ומסרים בבהירות. כיום קשה יותר לזהות כתיבה שיווקית מאשר בעבר, וזאת בגלל סיבות שונות. הרבה מאוד אתרי אינטרנט משתמשים בסוגים שונים של כתיבה שיווקית, והגולש שמתפקד בתור לקוח יודע לזהות אותם בצורה ברורה יותר. הסוד בכל כתיבה שיווקית הוא להאמין במוצר, כמו באקטים שיווקיים אחרים. כתיבה שיווקית אשר מאחוריה עומד מוצר בו הכותב לא מאמין תהיה אמינה ולא תעביר את המסר, בעוד כתיבה שיווקית אשר מוגשת מכל הלב תחדור למקומות הנכונים ותשאיר את הרושם הרצוי.

איך כותבים בצורה שיווקית?
הדרך לבצע כתיבה שיווקית חייבת לשלב כישרון ויכולת יחד עם היכרות של התחום. במילים אחרות, כתיבה שיווקית אשר מוגשת על ידי מי שאינו בעל מקצוע לא תהיה מוצלחת מספיק. לא משנה באיזה תחום מדובר, כתיבה שיווקית היא חלק בלתי נפרד מהכלים אשר עומדים לרשות נותן השירות. ללא כתיבה שיווקית קשה מאוד להתבלט בשוק דינאמי ומפותח שהופך משוכלל וצפוף יותר מיום ליום. זו הסיבה שלצד כתיבה שיווקית כדאי לפנות גם לפלטפורמות אחרות כמו פרסום מודעות, הצעות שיווק וכמובן הנחות ומבצעים. אך עם זאת, ניתן ואף רצוי להתייחס אל כתיבה שיווקית בתור המהלך הראשוני לתהליך. כתיבה שיווקית אמורה להכניס את הלקוח לעולם של המפרסם, ולתת לו את הרושם שהוא מקבל את כל מה שהוא צריך. אחד החוקים הראשונים בכתיבה שיווקית היא להכיר היטב את המוצר, ורק לאחר מכן לנסות ולפצח את הנוסחה להעבירו לכתב. ניסיונות לבצע כתיבה שיווקית מבלי להיות בקיא בפרטים הקטנים ביותר גוררים בזבוז זמן וכסף, ולכן ישנה גם משמעות למי שבידו מופקדת הכתיבה.

השקיעו עכשיו ותרוויחו בעתיד
משתלם יותר להשקיע בכותבים מקצועיים מאשר לתת לכותבים חסרי ניסיון את המפתחות, וככל שנותני השירותים מקדימים להבין זאת, כך הם מקלים על עצמם בהמשך. בנוסף, יש לציין כי כתיבה שיווקית יכולה להניב פירות, רק אם הזמן המושקע בה אכן ארוך מספיק. אין פתרונות קסם, ויש צורך בסבלנות ובאחידות על מנת לייצר תוכן איכותי ומזמין. לאחרונה, עושים אתרי אינטרנט רבים שימוש בכתיבה שיווקית כדי לייצר מסר חד וקולע, וניתן לראות התמקצעות רבה בנושא הזה. ההתמקצעות באה לידי ביטוי לא רק בתכנים האמינים אלא גם באופן בו הגולש מתייחס אליהם, מה שבסופו של דבר עוזר להניע אותו לפעולה הרצויה. לסיכום, הכתיבה השיווקית היא לא פריבילגיה אלא צורך, בלעדיו קשה מאוד לשרוד. אם בבעלותכם חברה או שיש לכם מוצר אותו תרצו לשווק בצורה נכונה, פנו מספיק משאבים לכתיבה שיווקית ולא תצטערו על כך.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028