נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : לאתר לא מספיק פרסום, צריך קופירייטינג גם

לאתר לא מספיק פרסום, צריך קופירייטינג גם

אם פעם קופירייטינג נחשב למונח שמעניין תסריטאים, אנשי קריא ייטיב או פרסומאים, הרי שקופירייטינג היום הוא תחום שיש לו שימושים רבים ומרחיקי לכת בכל מקום. אחד המקומות בהם לא נהוג לחשוב שכדאי להיעזר בקופירייטינג הוא באינטרנט. אולם, דווקא באינטרנט קופירייטינג יכול להוות את ההבדל בין אתר סתמי ורגיל לאתר מיוחד. ככל שהאתר מבדיל את עצמו באופן טוב יותר מהאתרים האחרים, כך סיכוייו למשוך תשומת לב גבוהים.

אתר חדש באינטרנט צריך להתנהל כמו בדייט

כל מי שהיה בדייט בחייו יודע עד כמה חשוב להתארגן בצורה טובה לדייט. אנחנו דואגים להתקלח, להתייפות, להסתרק ובוחרים את מיטב הבגדים שלנו – אולם לא די בזה כדי שדייט יהיה דייט מוצלח. כאשר אנחנו רוצים שמישהי או מישהו יימשכו אלינו אנחנו צריכים לסקרן אותם. אם כל שנוכל להציע לאדם האחר הוא פנים יפות כמו הרבה שהוא ראה בעבר, הוא לא יתעניין בנו והדייט לא יצליח. לעומת זאת, אם נביא איתנו סגנון ייחודי או שיחה מעניינת או נצליח להציג ייחוד שלנו – הרי שהאדם האחר יסתקרן וירצה עוד. זה בדיוק מה שירותי קופירייטינג יכולים להציע בשביל לקדם אתר באינטרנט.

להבין כי קופירייטינג הוא תהליך

באופן רגיל, אנחנו חושבים על קופירייטינג כתוצאה. אנחנו קוראים סיסמא קליטה ואומרים בליבנו "אחלה קופירייטינג עשו" ועוברים הלאה. אנחנו לא רגילים לחשוב על תהליך קופירייטינג שתכליתו למצוא את התוכן המתאים או הסלוגן או אפילו את האמצעי הנכון כדי להעביר את הרעיון הנכון בצורה הנכונה לאנשים הנכונים.

חשוב להבין: קופירייטינג הוא תהליך יצירתי מורכב שתכליתו למצוא את הדרך המיטבית לפרסום או קידום הרעיון. מסיבה זאת בדיוק, קופירייטינג הוא חיוני לקידום אתר אינטרנט. קופירייטינג ימצא את הדברים הנכונים להכניס לאתר האינטרנט כדי למקסם את יכולתו להגיע לאנשים המסויימים שאתם רוצים להגיע אליהם ולוודא שהמסרים של האתר נקלטים.

קופירייטינג לאינטרנט – איך זה עובד?

כולם יודעים שגוגל מדרג את התוצאות השונות לפי הרבה מאוד פרמטרים. ישנם פרמטרים התלויים במשתמש עצמו, כגון: מקום, גיל, מין ועוד הרבה. על פי פרסומים מסויימים גוגל מודדים 57 פרמטרים שונות בשקלול תוצאות חיפוש, גם אם האדם המחפש לא מזוהה. בעבר בעלי אתרים היו כותבים מילות מפתח ברצף כדי למשוך אנשים, אולם הדבר הביא לכך שאנשים לא יכלו למצוא את המידע שחיפשו וממילא לא היו מוצאים אותו באתר. גוגל נלחמת בתופעה הזאת ומקפידה על כך שהאתרים יהיו בעלי תוכן רלוונטי. קופירייטינג הוא הדרך שלכם להבטיח אתר אטרקטיבי שישלב את כל מה שצריך כדי להגיע למקום טוב יותר בחיפוש של משתמשים שונים. קופירייטינג יבטיח גם תוכן איכותי ומושך – שיאפשר לכם להיבדל מאתרים אחרים. קופירייטינג הוא חיוני לקידום אתר אינטרנט.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028