נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבת תוכן לאינטרנט

כתיבה שיווקית – כתיבת תוכן לאינטרנט

כתיבה שיווקית באינטרנט פירושה כתיבה שבעזרת מילים ממירה תוכן למכירות. זה כל הסיפור. כתיבה שיווקית שונה באופן ניכר מכל צורת כתיבה אחרת וכתיבה שיווקית לאינטרנט עוד יותר. בעוד כתיבה עבור עלוני פרסום או למודעות פרסום מצריכה מיומנות מסוימת וכתיבה ספרותית מצריכה מיומנות וכשרון אחרים, הרי שכתיבה שיווקית לאינטרנט מצריכה מיומנות ויכולות שונות מכל אלה. התוכן באינטרנט מתחרה, שלא כמו בכל סוגי הכתיבה האחרים, ביכולת המיידית לזרוק את הכתוב לפח הזבל ולמצוא דומה לו הכתוב טוב יותר. כתיבה שיווקית באינטרנט פירושה להיות מרתק ומסקרן, ליצור רושם מקצועי ואמין, להיות רהוט אבל לא יותר מידי גבוה ולהשאיר את הקורא שלך עוד כמה שניות עם הטקסט. אם לא תצליח בכך מישהו אחר יזכה בלקוח שלך.

איך גורמים לעלייה במכירות באמצעות כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית חושפת את הלקוח הפוטנציאלי שלכם לתכנים שהוא מחפש. יתרון האינטרנט, כמו שכולם כבר יודעים, הוא המיידיות שהאינפורמציה מגיעה והדלתות שכל חלון פותח בקריאת מאמר או תוכן אחר. מאמרי אינטרנט מיועדים לשווק את המוצרים תוך כדי החדרת מידע חיוני והצגת העסק שלכם כמקום המועדף מסיבות שונות: מחיר טוב, שירות הוגן ואפילו מבצעים חמים. האינטרנט הוא כמו רכבת הרים שלא מפסיקה לנסוע. יש קטעים שממש קשה לדעת לאן הכל נוסע אבל תמיד אפשר לסמוך על הפסים שיובילו אותכם למקום בטוח. ברגע שתעגנו יחכה לכם התוכן שאתם מחפשים והנסיעה תהפוך הרבה יותר נעימה ונוחה. כתיבה שיווקית טובה תגרום לכם לעגון ולהישאר במחוז חפציכם וגם למצוא בדיוק את מה שחיפשתם בלי צורך להתרוצץ שוב.

סוגים שונים של כתיבת תוכן לאינטרנט

ישנם שני סוגים עיקריים של כתיבת תוכן לאינטרנט: כתיבה המסייעת לקידום מכירות באופן ישיר וכתיבת מאמרי תוכן. כתיבת מאמר הוא מקום שבו מופיעים מידע מדויק ואמין אודות המוצר או השירות שעליו כותבים. גם כתיבה זו נועדה בסופו של יום לעזור בקידום המכירות אבל באופן עקיף ולא ישיר ותקיף. בעוד כתיבה שיווקית ישירה מסתייעת במסרים קצרים וחדים המניעים לפעולה בו במקום הרי שכתיבת מאמרי תוכן לאינטרנט פועלים באופן עקיף ושונה. הרעיון הוא ליצור מאגר של מאמרים שיוכלו להתפרסם גם מחוץ לאתר שלכם ויוכלו להוות קישור חשוב לאתר שלכם ממקומות שונים. מאמרים מאלה יכולים להתפרסם בבלוגים או בכתבי עת אלקטרוניים בנושאים שונים ולהעלות את הצורך במוצר שלכם באופן עקיף ותוך כדי כך להפנות את הגולש לאתר שלכם. כתיבה שיווקית באינטרנט תמיד נגמרת במכירה, בין אם באופן מיידי ובין אם לזמן עתידי.

כתיבה שיווקית מתמקדת באיך כותבים ופחות במה כותבים

מסתבר שהפקטור החשוב ביותר בכתיבה שיווקית הוא הצורה ולא התוכן. נכון שבלי תוכן הצורה לא תוכל להחזיק מים, אבל אם התוכן ידוע בכל מקרה – חברה לשיווק בלונים משווקת בלונים וזה התוכן שלה! הרי שהצורה שבה ייכתבו המאמרים לאינטרנט והדרך בהם יוגשו לקוראים ולאנשי מנוע החיפוש היא שתקבע את עתיד המאמר ואת עתיד האתר ואת עתיד המכירות שלכם.
מלאכת הכתיבה השיווקית מצריכה מיומנות גדולה ונסיון רב ולכן כדאי לבחור היטב את האדם או קבוצת האנשים שתוכל להעלות אתכם על דרך המלך של כתיבת תוכן לאינטרנט ולהשאיר אתכם שם לאורך זמן.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028