נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבת מאמרים לאתר – מקצוע לכל דבר

כתיבת מאמרים לאתר – מקצוע לכל דבר

אחד הדברים החשובים להבין בנוגע לכתיבת מאמרים לאתר אינטרנט הוא שכתיבה כזו היא מקצוע לכל דבר. לא מדובר בכתיבת מכתב חד פעמי או בהפגנת ידע מופלג בתחום שבו עוסקת החברה שלכם. כתיבת מאמרים לאתר אינטרנט דורשת מיומנות ונסיון, ואין דרך אחרת לומר זאת, אבל התוכן הוא שצריך לקבוע את צורת האתר ולא להתאים את עצמו אליו. יש להתייחס לכתיבת מאמרים לאתר אינטרנט מרגע ההחלטה על הקמת האתר. יש לשלב את כותבי המאמרים והתכנים השונים של האתר כבר מהיום הראשון לקביעת הקונספט של האתר ויש להפנים שאת האתר יש להתאים לתוכן ולא להיפך.

התאמת האתר לתוכן

כשניגשים לתכנן אתר ישנם כמה שלבים שיש לעבור, שלב קונספטואלי, שלב טכנולוגי, שלב גראפי ושלב טכני. חשוב כי כל האנשים העוסקים בכל השלבים יהיו מעורבים בשלב בחינת הקונספט לאתר ומטרותיו וכי אנשי התוכן יהיו בנוכחות מלאה. התאמת האתר לתכני העסק חשובה ביותר. התאמה זו תוודא כי התוכן נמצא במקומות חשובים באתר עצמו ובפריסה על הדף הנצפה הספציפי. יש להחליט על אופי התוכן ובאיזה פורמט רוצים להעלותו לאתר – מאמר תדמית, מאמר שיווקי, מאמר לבלוג מקצועי או לפורטל מסויים, מאמרים לרשתות חברתיות, אתרי וידאו וכדומה. כך בונה איש התוכן מערך שלם של מאמרים שונים המיועדים לקדם את האתר ולהעביר מידע רלוונטי לגולשים. המאמרים המופיעים במקומות שונים ברשת מקדמים את האתר ומעלים אותו במנוע החיפוש של גוגל.

כתיבת מאמרים לאתר – התחדשות כל הזמן

אחד הפרמטרים המדידים ביותר על ידי גוגל הוא התחדשות האתר שלכם. גוגל יכול לדעת מתי לאחרונה העלתם משהו חדש לאתר ואיך אתם מתחדשים. התחדשות חשובה מאד וזהו תהליך שלעולם אינו נגמר. כל הזמן יש להעלות מאמרים חדשים, להוסיף מידע או חומר רקע, להעלות מאמרים באתר שלכם, באתרים אחרים וליצור קישורים שיפנו את הגולשים לאתר שלכם. פעולות אלו עשויות לקדם אתכם בגוגל באופן דרמטי.

בנוסף לכל זאת יש להכנס כיום גם לרשתות החברתיות ולפתוח שם כרטיס או חשבון של העסק שלכם. נוכחות ברשתות כמו פייסבוק נחשבת כיום לחובה לכל מי שמעוניין לקדם את העסק שלו באינטרנט. גם יצירת בלוג לאתר ועידכונו השוטף מאד מועיל וגם יצירת סרטוני וידאו הם חלק מעבודת הקידום של האתר שלכם ברשת האינטרנט ובגוגל באופן ספציפי. כל הפעולות הללו הם חלק מתהליך יצירת התוכן עבור האתר שלכם וקידומו.

כתיבת מאמרים לאתר היא חלק מיצירת תוכן לאתר שלכם ויש לעשות זאת באופן מקצועי. אין לסמוך על המזל הטוב שלכם ולחשוב שאתם תוכלו לכתוב כמה מילים ושהדבר לא ישנה בכל מקרה. חשיבה כזו תוריד את האתר שלכם למקומות מאד נמוכים ולא תבינו למה אין לכם עסקים דרך האינטרנט. כתיבת תכנים באופן מקצועי ורהוט המתבסס על חוקי קידום האתרים יעזרו בקידום האתר שלכם וברכישת לקוחות חדשים רבים.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028