נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה שיווקית ככלי לקידום עסקים

נדמה כי יש מעט מאוד דברים מובנים מאליהם ויחד עם זאת דורשים הסבר והעמקה, כמו הרעיון של כתיבה שיווקית כדרך לקדם עסקים. החשיבות של כתיבה שיווקית בעולמנו רווי התחרות בין עסקים, היא עצומה, ולכן חשוב להבין מהן המטרות שלה וכיצד היא משמשת אותנו לקידום העסק. אם גם לכם נראה כי אתם עוד לא יודעים הכל על כתיבה שיווקית אבל מעוניינים לקדם בעזרתה את העסק שלכם, המאמר הזה הוא עבורכם.

כתיבה שיווקית איכותית היא כוח!
חשבו על הפעם האחרונה בה נתקלתם בתוכן שהכיל כתיבה שיווקית בינונית, או גרועה. סביר להניח שלא המשכתם בקריאה עד הסוף, בטח שלא ביצעתם פעולה שהטקסט הזמין אתכם לבצע, וככל הנראה רשמתם בפניכם את שם המפרסם שעומד מאחורי אותה כתיבה שיווקית לרעה. כלומר במקרה כזה כתיבה שיווקית לא רק שלא השיגה את מטרותיה, הרי שהיא גרמה נזק תדמיתי של ממש. לעומת זאת, חשבו על אותה כתיבה שיווקית שדיברה אליכם, פיתתה אתכם להמשיך ולקרוא, לחקור, להבין מיהם המוצר, החברה או השירות העומדים מאחוריה, ואולי אפילו לבצע פעולה כלשהי שאותה כתיבה שיווקית הזמינה אתכם לבצע, כמו רישום, הצטרפות, יצירת קשר וכן הלאה. במקרים שבהם מתבצעת כתיבה שיווקית טובה ואיכותית, הרי שנוצר רושם עז על הקורא, ואפילו אם הוא לא מתכוון לבצע פעולה כלשהי ברגע קריאת הטקסט, הרי שהתחושה והתדמית שנחרטים בו, הם יקרים מפז עבור החברה. במילים אחרות, ניתן לקבוע בצורה חד משמעית כי כתיבה שיווקית טובה משמעותה היא יצירת לקוחות רבים יותר, וקידום של העסק. השאלה המתבקשת כעת היא איך…

איך לקדם עסקים באמצעות כתיבה שיווקית
לאחר שהחשיבות של כתיבה שיווקית ברורה, מגיע שלב המעשה. חשבו האם ביכולתכם לבצע כתיבה שיווקית איכותית בעצמכם או שמא תעדיפו להיעזר בחברה מקצועית המספקת שירותי כתיבה מקצועית כתחום התמחות. בנוסף, חשבו מהן המטרות שלשמן אתם מבצעים כתיבה שיווקית ואילו מסרים חשוב לכם להעביר באמצעותה. לדוגמא, לעיתים חברות רוצות להתפרסם כשהן מוציאות מבצע כלשהו. ישנן גם חברות שמעדיפות לא לפרסם את המוצרים הספציפיים שלהן אלא רק להיכנס אל המודעות של הצרכנים. חשבו מה יתאים לכם בצורה האופטימלית. חשוב לדעת כי על מנת לבצע כתיבה שיווקית טובה שגם עובדת ומייצרת קידום עבורכם, נדרשים מספר רב של פרמטרים: היכרות עם עולם השיווק, הבנה בכללי כתיבה שיווקית וכשרון כתיבה לייצר אותה, התמקדות בצרכים שלכם וכן בקהל היעד שלכם, וכמובן שגם הנעה לפעולה המבוקשת בעזרת הטקסט, בדרך מתוחכמת ומעניינת כאחד.
כתיבה שיווקית טובה חייבת להיות מסקרנת מחד, אך להעביר אינפורמציה מאידך, לרתק את הקורא אך להיות מספיק קונקרטית בהנעה לפעולה, לרמוז בעדינות על המהלך הבא, ויחד עם זאת לתת לקורא לבחור. ללא ספק מדובר באמנות עדינה ומורכבת, אך כאשר מתבצעת כתיבה שיווקית טובה והעסק מקודם למקומות הרצויים, הרי שמדובר באחת המשימות המשתלמות והמתגמלות ביותר שישנן.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028