נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה לאתר בעידן הדיגיטאלי

כתיבה לאתר בעידן הדיגיטאלי

פעם כדי להוציא עיתון או ספר היו כל כך הרבה בעלי מקצועות שונים שנדרשו לעשות זאת והיום רובם כבר לא קיימים יותר. בעבר היו מביאים לדפוס, סדרים, פועלי דפוס שונים, קלדניות ושורה ארוכה של אנשי מקצוע שהיו מביאים עיתון או ספר לכדי הוצאתו לאור. עם התפתחות העידן הטכנולוגי והדיגיטאלי נעלמו מקצועות רבים מן הנוף שלנו ואחרים תפסו את מקומם, אבל יש מקצוע אחד שלא נעלם כלל והוא אף הגדיל את נפחו באחוזים רבים ברשת האינטרנט. מקצוע זה הוא כתיבת תוכן. כן, שום מחשב ושום אפליקציה לא מסוגלים להחליף את כותב התוכן, הקופירייטר או את כותב הטקסטים באינטרנט.

האינטרנט הפך את כולם ל"כותבים". ברשתות החברתיות אתם יכולים לגלות משוררים וסופרים חדשים כל יום, ובכל יום נפתחות סדנאות לכתיבה יוצרת או אחרת ורבים מתפרנסים מכך לא רע. אנשים רבים רואים בכתיבה איזה סוג של ביטוי שניתן לרכוש אותו ולהשתמש בו כדי לבטא דברים רבים. כל זה מבורך ושרק ירבו האנשים המעוניינים לכתוב. במקביל לפריחת הכתיבה האישית ישנה פריחה ענקית של כתיבה לאתרי אינטרנט.

כתיבת תוכן לאתר אינטרנט

כתיבת תוכן לאתר אינטרנט מחולקת לכמה מחלקות. יש את הקופירייטינג שאמור לספר לעסק שלכם משפטי מפתח וכתיבה שיווקית ברמה גבוהה על מנת לשווק ולמכור את המוצרים שלכם. יש כתיבת טקסטים הקשורים יותר בתדמית העסק שלכם לללא כוונות שיווקיות ישירות ויש כתיבה אודות תחום העיסוק שלכם במטרה להשתתף בפורטלים שונים או בבלוגים נפוצים.

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית היא עיקר עיסוקו של כותב התוכן לאתרים והסיבה ברורה. רוב אתרי האינטרנט השונים הם אתרים מסחריים המעוניינים לקדם את מכירות המוצרים שלהם באמצעות הרשת. כדי לעשות זאת יש לחשוף את הגולשים לתכנים שיווקיים המספרים אודות המוצרים, השירותים ועל התועלת שיביאו להם. יש לספר לגולשים למה דווקא העסק שלכם הוא המקום הנכון לרכוש את המוצרים ומה הייתרונות היחסיים שלכם על פני המתחרים. ואחרון, מאמרי שיווק נועדו גם לקדם אתכם גם במנוע החיפוש של גוגל כדי שתהנו ממקום יותר ריאלי ושגולשים רבים יוכלו להיחשף אליכם.

כתיבה תדמיתית

כתיבה תדמיתית היא תמיד גם קצת כתיבה שיווקית. מה שמיחד אותה היא העובדה שבכתיבה תדמיתית אין הכוונה להוביל את הלקוח לקופה כדי לשלם עבור מוצרים שזה עתה רכש, אלא לספר לגולש אודות החברה, מעמדה, המוניטין שלה וחתך הפעילות שלה כדי שהגולש יבחר להכנס לאתר עצמו. מאמר תדמית שכזה יכול להופיע במקומות שונים ברשת ועם הלינק הנכון להפנות את הגולשים ישירות לתוך האתר שלכם.

לא משנה איזה סוג כתיבה נחוצה לכם, עליכם להעסיק איש מקצוע מיומן על מנת שיוכל לספק לכם את הטקסטים ברמה גבוהה, ממש כפי שהיתם מצפים ממעצב גרפי טוב או מאיש טכנולוגיה מעולה.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028