נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה לאתרים – המפתח לקידום העסק שלכם

כתיבה לאתרים – המפתח לקידום העסק שלכם

אם חשבתם שלפתוח אתר באינטרנט פירושו מציאת דומיין ושם מלהיב לאתר אתם זקוקים לעזרה. אתר אינטרנט איננו רק כרטיס ביקור של העסק שלכם וגם אם הוא כן, איך ידעו עליו האנשים המחפשים אתכם? או יותר נכון לשאול: איך ידעו האנשים למצוא אתכם אם הם כלל לא שמעו על השם שלכם? זכרו שכמוכם יש אלפי בעלי עסקים ואתרים שרוצים שהגולשים יכנסו לאתר שלהם בדיוק כמוכם ושיקנו מהם את המוצרים או השירותים שהם מציעים בדיוק כמוכם, ובדיוק כמוכם יש עוד 500 עסקים שמשווקים אוכל לחיות מחמד… אז מה עושים?

סוגים שונים של אתרים באינטרנט

באינטרנט יש סוגים שונים של אתרים. אתרי מידע כלליים כמו ויקפדיה או האנציקלופדיה בריטניקה למשל או אתרים רשמיים של משרדי ממשלה, עיריות ומוסדות ציבור שונים. אלו נועדו לשרת את האזרחים באופנים שונים. הסוג השני הם אתרים מסחריים שונים החל מאתרי תדמית, אתרי מכירות, מכירות פומביות, אתרים המציעים שירותים פנים אינטרנטיים – צפייה בסרטים, השמעת מוסיקה וכדומה או אתרי מכירות חיצוניים בהם אתם קונים מוצרים המגיעים אליכם הביתה באמצעות משלוחים. רוב האתרים הם מסחריים וכולם רוצים לעשות עסקים באינטרנט.

איך יכירו אתכם באינטרנט

אם אתם עסק בעל לוגו ושם מוכרים כמו בנקים גדולים או חברות של יבואני רכב מפורסמים יש לכם ייתרון גדול. הגולש המעוניין בשירות מהבנק יקליד את שם הבנק בכל חלון חיפוש ויקבל את מבוקשו מייד. אבל אם אתם בעלים של עסק המתקין חלונות מאלומיניום או מיבאים מטבחים משוודיה והשם שלכם לא ידוע כמו מרצדס או דיסני, איך ידעו עליכם הגולשים? הצורה היחידה שיכירו אתכם היא באמצעות כתיבה לאתרים. ככל שיכתבו עליכם יותר ככה תהיו יותר נגישים לגולשים.

כתיבה לאתרים מקדמת עסקים

כן, כתיבה לאתרים מקדמת עסקים. איך זה נעשה? הרי את העסק הספציפי שלכם אף אחד כמעט לא מכיר והאינטרנט היא פלטפורמה עולמית וגם גולשים מחדרה יוכלו למצוא את העסק שלכם ואפילו גולשים מאיזור ערד. זה קורה כשאתם עושים כתיבה ממוקדת לאתרים. כתיבה לאתרים ממוקדת בקידום האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל על ידי כתיבת מאמרים לאתר, לפורטלים, לבלוגים שונים וכדומה. בתוך המאמרים נשתלות מילות מפתח שמזהות את העסק שלכם עם הקטגוריה שאותה מחפש הגולש. כך יוצא שאם אתם מתקינים חלונות מאלומיניום והגולש הקליד "חלון אלומיניום" ואתם משתמשים במילת מפתח – חלון אלומיניום, יש סיכוי שהגולש שמעולם לא שמע עליכם יגיע אליכם תוך שנייה וחצי. זה כל הסיפור. מילות מפתח נכונות השזורות בתוך מאמרי תוכן שכתובים היטב ורלוונטים לגולשים עשויים לקדם את האתר שלכם ולהגיע ללקוחות שמעולם לא ידעו שאתם אפילו קיימים.

כדי להצליח עם כתיבה לאתרים על מנת לקדם את האתר שלכם פנו לחברה מיומנת שתדע לתת לכם את המקסימום ולקדם אתכם במנוע החיפוש עד העמוד הראשון בגוגל.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028