נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כל מה שרציתם לדעת על כתיבה שיווקית באינטרנט

כל מה שרציתם לדעת על כתיבה שיווקית באינטרנט

הרשת שינתה את העולם ללא ספק. בין השאר, כל הזירה העסקית ממש הועתקה אל האינטרנט. לכן מה הפלא לגלות, שעסקים רבים היום מחפשים חברות מקצועיות שמתמחות בתחום של כתיבה שיווקית באינטרנט. היתרונות של כתיבה שיווקית באינטרנט הם ברורים – עלויות הוספת התוכן הן לא גבוהות, והקמה של אתר אינטרנט ואף של קמפיין מקוון, זולה יותר מאשר קמפיין טלוויזיוני. ברור שעבור כתיבה שיווקית באינטרנט צריך לפנות לחברה מקצועית שעוסקת בתחום, אך כדאי גם להכיר את עקרונות השיווק, על מנת להכיר את העולם מקרוב ולהבין את החשיבות שלו.

היחס אל הטקסט

לא פעם, אפשר למצוא כל מיני מאמרים על כתיבה שיווקית באינטרנט שמציגים שני מסרים שונים. מצד אחד, כולם יגידו לכם שכדי ליצור כתיבה שיווקית באינטרנט בצורה טובה עליכם לשים דגש על מסרים קצרים ובולטים, ולא למשוך בטקסט.
מצד שני, כולם כל הזמן מהללים את המשמעות של הטקסט, את החשיבות שלו, וכמה שחשוב לזכור שהגולש הממוצע הוא אינטליגנט ולא קונה לוקשים. אז מי צודק?
התשובה היא – כולם צודקים, וזה בדיוק מה שמאפיין כתיבה שיווקית באינטרנט שנעשית בצורה מקצועית. מצד אחד – המסרים הם ברורים ונהירים. מצד שני, צורת הכתיבה היא אינטליגנטית, מקורית, יצירתית ועשירה.
בסופו של דבר, כל מי שעוסק בתחום של כתיבה שיווקית באינטרנט יוכל להגיד לכם שההבדל המרכזי בין הפרסום באינטרנט לפרסום במקומות אחרים, הוא שבאינטרנט הגולשים מגיבים לפרסום ושיווק בצורה אקטיבית ומודעת, על פי בחירה אישית שלהם. לעומת זאת, ברדיו, בעיתון וטלוויזיה, הפרסומות מגיעות בהפתעה. לכן, כתיבה שיווקית באינטרנט היא הרבה יותר מתקדמת וממוקדת, כדי ליצור את המשיכה האקטיבית והמודעת הזו.

הפלטפורמות שעומדות לשירותכם

למזלכם, כתיבה שיווקית באינטרנט לא רק דורשת מיקוד, אלא היא גם מעניקה לכם לא מעט פלטפורמות שונות בשביל למשוך קהל לקוחות. ברור שבשלב ראשון, כתיבה שיווקית באינטרנט צריכה להתמקד בכתיבה עניינית עבור האתר שלכם והתכנים שנמצאים בו, אולם אחר כך אפשר להמשיך ולהתמקד לפלטפורמות מתקדמות יותר.
היום מקובל מאד לעשות שימוש בבלוגים מקצועיים על מנת למשוך כמה שיותר גולשים. בלוגים הם למעשה יומני רשת אשר מציעים תוכן מקצועי, ולאו דווקא שיווקי. דרך הבלוגים אפשר למשוך גולשים המבקשים מידע מסוים, ואז כמובן לגרום להם להיכנס גם לאתר שלכם. כך הגולשים מקבלים את התחושה שאתם עסק שנותן מידע אמין ומקצועי.
אופציה אחרת של כתיבה שיווקית באינטרנט היא דרך הרשתות החברתיות השונות. היום מקובל לעשות שימוש בפייסבוק על מנת למשוך גולשים רבים שנמצאים באתר כמעט בכל רגע. כתיבה שיווקית באינטרנט שנעשית דרך פייסבוק מתמקדת במשיכה לדף העסק שלכם, בין אם על ידי קישורים בתוך האתר עצמו, ובין אם ע"י פרסום באתרים אחרים. אלו רק מקצת הפלטפורמות העומדות לרשות מי שפונה אל חברה מקצועית, שמבצעת כתיבה שיווקית באינטרנט בצורה איכותית ומקורית.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028