נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : גם אתם צריכים מאמרי קידום

גם אתם צריכים מאמרי קידום

מאמרי הקידום הם חלק בלתי נפרד מעולם האינטרנט, אשר נמצא בחיים של כולנו. בשנים האחרונות מאמרי קידום הפכו לנחלתם של אתרי תוכן לא פחות מאשר אתרים אחרים, וזאת עקב העלייה בשימוש במנועי החיפוש. למעשה, כיום הדרישה לרמה גבוהה של מאמרי קידום היא חלק בלתי נפרד מהאתר, ומהמגמה לגיוס גולשים או לקוחות חדשים. אך מה הם בכלל מאמרי קידום, כיצד הם בנויים ומדוע רוב הגולשים שאינם בקיאים ברזי האינטרנט לא מכירים אותם?

תוכן שתפקידו לבלוט

מאמרי קידום הם למעשה תכנים אשר נכתבו על מנת לשפר את המיקום של האתר במנוע החיפוש. כידוע, רוב הגלישה לאתרי אינטרנט בארץ ובעולם נעשית דרך גוגל או מנועי חיפוש אחרים. הבעיה מתחילה בכך שלכל נושא אותו מקלידים בשורת החיפוש, מלבד מקרים בהם מקלידים את שם החברה הספציפי, עולות מאות אלפים ולעיתים אפילו מיליוני תוצאות שונות. כיצד אם כן ניתן להבטיח כי דווקא האתר שלנו, זה שעבדנו קשה על מנת להקים אותו, יהיה במקום בולט עבור הגולש? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא מאמרי קידום. תפקידם של המאמרים הוא להציג את מילות המפתח הקשורות לנושא האתר בצורה איכותית, וכך למעשה לחזק את המקום של האתר ברשימת התוצאות. האופן בו אתרי החיפוש מאתרים תוכן הוא סריקה אינטנסיבית ואינסופית של מיליוני אתרים ברחבי העולם. סריקה אשר מעלה תוצאות הרלוונטיות למילות החיפוש של הגולש מחזקת את האתר, והופכת אותו לבולט יותר. בנקודה הזו בדיוק תפקידם של מאמרי קידום הוא לתת את הבולטות ואת הייחודיות על מנת להביא את הגולשים.

המבנה של מאמרי הקידום

מאמרי קידום בנויים בצורה מאוד פשוטה, משום שהם נותנים מענה לשני צרכים: הקידום עצמו ושביעות הרצון של הלקוח. ישנם מאמרים שיווקיים, מאמרים אינפורמטיביים או מאמרים המציגים את נושא האתר באופן כללי. הצורה בה מצליחים המאמרים לשלב בין הדרישות היא זו אשר קובעת את הצלחתם. מאמרים שאינם נכתבים על ידי אנשי מקצוע עלולים לא רק שלא לעזור, אלא אף לפגוע במיקום של האתר בתוצאות מנועי החיפוש. בעלי אתרים לא מנוסים אינם יודעים זאת, ובוחרים לחסוך במקום הלא נכון.

שיווק עם ערך מוסף

הגולשים, אשר במקרים רבים הם גם הלקוחות, אינם מודעים לקיומם של מאמרי קידום. מבחינתם המאמרים הם חלק מהאתר, וכך זה אמור להישאר. המאמר לא נראה כמו פרסומת ולכן הוא יעיל יותר. במידה ומפקידים את כתיבת המאמר בידי חברה מקצועית, התוכן גם יכול לספק ערך מוסף לגולש. בצורה כזו מרוויחים בעלי האתר לקוחות מרוצים, קידום יעיל ואתר בעל תנועת גלישה גבוהה יותר. צרו קשר בהקדם עם חברות המספקות שירותי כתיבה לאתרי אינטרנט, משום שכל יום שעובר יכול להיות קריטי עבור האתר שלכם.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028