נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : אופטימיזציה seo

אופטימיזציה SEO – כתיבה נכונה לקידום האתר

החשיבות והיכולות של מנוע החיפוש גוגל מוכרות לכל גולש ברשת. כיום, בעידן האינטרנט כל בעל אתר היה מעוניין למקם את האתר שלו במנועי החיפוש לפחות בעשירייה הראשונה. מיקום האתר שלך בראש תוצאות החיפוש יכול לקרות על ידי רכישת קישור ממומן (תשלום עבור מילים שלהערכתך הגולשים יקלידו כדי להגיע לאתר שלך). אפשרות נוספת, שהפכה לפופולארית ביותר בשנה האחרונה היא שימוש בכתיבה של תכני האתר בשיטה הנקראת: אופטימיזציה של מילות חיפוש לאתר אינטרנט ובלועזית: SEO.

אופטימיזציה, SEO, היא קידום האתר שלך, כך שיופיע בראש רשימת החיפוש. אם האתר שלך יופיע בדף הראשון, רצוי בין האתרים שיופיעו ראשונים, סביר להניח שהגולש ייכנס לחפש באתר שלך. האם הגולש גם ירכוש את המוצר באתר שלך?…. זה כבר תלוי בך, ברצינות האתר שלך וביכולות המכירה והשיווק שלך. כלומר, כתיבה נכונה, תשפר משמעותית את דירוג האתר, ותחשוף אותו ליותר ויותר גולשים. האופטימיזציה דורשת ידע מקצועי רחב בנושא כתיבה והבנה מעמיקה במנועי החיפוש. קידום אתר במנועי חיפוש על ידי שירותי כתיבה של אופטימיזציה הוא תהליך הדרגתי שאורך זמן. תוצאות כתיבה בשיטת האופטימיזציה באות לידי ביטוי בטווח שבועות ולפעמים חודשים.

כתיבה היא רק שלב אחד בדרך ל-SEO

שרותי כתיבה לצורך קידום אתר במנועי החיפוש הם רק שלב אחד במסגרת תהליך האופטימיזציה. להלן שלבי התהליך כולו:

1. בחירת מילות חיפוש אידיאליות – יש צורך באיתור מילות המפתח והצירופים המתאימים ביותר לאתר. חשוב למצוא צירופים שהם גם רלוונטיים, גם מבוקשים על ידי מספר רב של גולשים, וגם שניתן להשיג עבורם תוצאות באופן מעשי.

2. ניתוח האתר – לאחר שנבחרו מילות החיפוש האידיאליות מתחיל שלב ניתוח האתר והתאמת הדפים השונים באתר למילות המפתח. בדרך כלל יש צורך בעריכת שינויים בנושא כתיבת תכנים, בתוספות של דפי טקסט, בחלוקת האתר לנושאים או חלוקת נושאים לתתי נושאים.

3. ביצוע יישום התכנון מהשלב הקודם באתר – באמצעות כתיבה נכונה, יש לבצע שינויים בתוכן ובמבנה האתר במטרה להפכו לאתר מוביל בתחומו כך שיתאים להופעה במנוע החיפוש בצורה אופטימאלית. זה שלב חשוב מאד, ורצוי לשכור שירותי משרד המתמחה בתחום כתיבה לאתרים. רק מי שמיומן בתחום כתיבה כאופטימיזציה לאתרים, יוכל לסייע לכם לממש את התהליך בצורה הטובה ביותר.

4. הפצה ורישום האתר למנועי חיפוש ולמדריכי אתרים שונים, החלפת לינקים, ידיעות לעיתונות, ידיעות בפורומים מתאימים ועוד.

5. מעקב ותחזוקה לצורך שימור תוצאות האופטימיזציה. עקב העובדה כי מנועי החיפוש משנים את דרכי פעולתם מידי פעם נדרש מעקב חודשי קבוע אחר התוצאה המושגת. אין זה אומר שאם החודש האתר שלך מדורג בין עשרת הראשונים גם בחודש הבא הוא יופיע באותו מיקום. המעקב כולל איסוף נתונים סטטיסטיים על תנועת הגולשים וניתוח התוצאות. הנתונים והסטטיסטיקות מנותחים לצורך ביצוע שיפורים כדי לדאוג שהאתר יהיה תמיד בין המובילים.

ועכשיו קדימה – כתיבה, כתיבה ועוד כתיבה

חשיבות האופטימיזציה היא גדולה מאד, ועכשיו הגיע הזמן לממש את היכולות והעוצמה השיווקית שמאפשר מנוע החיפוש. זכרו, שלא כדאי לבצע אופטימיזציה או כתיבה של תכנים לאתר שלא ע"י מומחה בתחום כתיבה ואופטימיזציה. חשוב להבין שלא כל מי שנותן שרותי כתיבה, בהכרח יודע גם לבצע כתיבה מתאימה לצורכי אופטימיזציה. חפשו משרד המתמחה בכתיבה מסוג זה, והקפידו להזרים לאתר תכנים חדשים מדי מספר שבועות. כתיבה, כתיבה ועוד כתיבה (נכונה) – זו הדרך שלכם לקדם את האתר, זו הדרך שלכם להיות ראשונים!

בהצלחה!

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028