נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת מאמרים לאתרים – שיטת SEO

ללא יוצא מן הכלל: כולם צריכים עריכה לשונית לאתרים

בבואנו לפתוח אתר אינטרנט חדש ישנם חוקים וכלים רבים אשר רלוונטיים לתחום העיסוק הספציפי שלנו. עם זאת, ישנם גם כלים וחוקים החלים על כל נושא. רבים מחוקים אלה נוגעים דווקא לתוכן האתר ולא לעיצובו, כאשר בין חוקים אלו ניתן למנות כאחד החשובים ביותר את הנושא של עריכה לשונית לאתרים. בפועל, ביצוע עריכה לשונית לאתרים עוד בטרם פרסומם ועלייתם לאוויר הוא עניין הכרחי.

יתרה על כך, עריכה לשונית לאתרים חיונית בעבור כל אתר, בכל תחום, בכל נושא ועבור כל קהל היעד באשר הוא. חשיבותה של עריכה לשונית לאתרים אינה משתנה בין אתר המיועד לילדים צעירים ובין אתר המיועד לאקדמאים. הסיבה קשורה לכך שהגהה או עריכה לשונית לאתרים הן הדרכים היחידות אשר באמצעותן ניתן להבטיח טקסט ברמה גימור גבוהה מהבחינה התחבירית, הויזואלית והאטרקטיביות לגולש.

מהי החשיבות של עריכה לשונית לאתרים?

עריכה לשונית לאתרים שנעשית בצורה מקצועית היא הדרך היעילה ביותר להפוך את הטקסט שלנו לנגיש. על ידי עריכה לשונית לאתרים יכול להפוך גם מאמר אקדמאי מתוחכם שעניינו מורכב למאמר מזמין, אטרקטיבי וידידותי בעבור הקוראים. כעת, רצוי להפריד בין שני תפקידים עיקריים של עריכה לשונית לאתרים. בשלב הראשון, כל עריכה לשונית לאתרים הופכת את הטקסט לנכון מבחינה תחבירית – אם על ידי הוספת סימני פיסוק או על ידי שינויים קלים בחיבור המשפטים – ולנוח יותר לקריאה. מה גם שרבים מאיתנו מקשרים טקסט שכתוב בצורה נכונה למקצועיות. מעבר לעניין זה, ישנו יתרון נוסף ומשמעותי אף יותר אשר יושג אך ורק באמצעות עריכה לשונית לאתרים: הזמנת קהל היעד.

עריכה לשונית לאתרים תעזור לקהל שלכם למצוא אתכם

באמצעות עריכה לשונית לאתרים יותאם כל טקסט וכל מאמר לקהל היעד הרחב ביותר הרלוונטי לאתר שלנו. ביכולתה של עריכה לשונית להוביל אל כך שהטקסט יותאם לכלל הקוראים. במילים אחרות, לאחר שטקסט מסוים עבר עריכה לשונית לאתרים נוכל להיות סמוכים ובטוחים כי כעת מדובר על טקסט בגובה העיניים, שיביא את הגולשים אלינו וישאיר אותם זמן רב ככל האפשר.

עריכה לשונית לאתרים כחלק מאחזקה שוטפת

גם במקרים בהם לא בוצעה עריכה לשונית לאתרים בשלב הבנייה ניתן לשדרג את האתר אם נבצע עריכה כזו בשלב מאוחר יותר. הדבר נכון גם לגבי אתרי אינטרנט דינאמיים, בהם מתעדכנים טקסטים כל העת ועל כן ניתן להעביר עריכה לשונית לאתרים בכל עת, אך גם עבור אתרים סטטיים שתוכנם לא משנה. דווקא עבור אלה, ביצוע של עריכה לשונית לאתרים כחלק מהאחזקה השוטפת יוכל להוביל לשינויים משמעותיים כבר בטווח הקצר.

כתיבת מאמרים לאתרים – כמה עצות לדרך

 

כתיבת מאמרים לאתרים – כמה עצות לדרך

כיום כבר כל בעל אתר יודע שללא כתיבת מאמרים ותכנים שונים לאתר שלו לא ישמעו ולא יראו אותו באינטרנט. פעם היה נהוג לחשוב שעם העלאת האתר לרשת נגמרת העבודה וכי הלקוחות הפוטנציאלים יתחילו לזרום לאתר כדי לרכוש את המוצרים או השירותים שלכם. מסתבר שהדבר אפילו לא קרוב לכך. זה כמו לחשוב שאם תקנו רכב הוא ייקח אתכם ממקום למקום – טעות. עד שלא תמלאו את הרכב שלכם בדלק הוא לא יוכל לזוז לשום מקום. כתיבת מאמרים לאינטרנט היא הדלק של האתר שלכם. כדי להניע את האתר כדי שיהיה נגיש לגולשים וללקוחות הפוטנציאלים שלכם עליכם לכתוב מאמרים כל הזמן. מאמרי תדמית, מאמרי שיווק, מאמרים לבלוגים ולפורטלים, מאמרי מידע לאתרים אחרים וכדומה. כתיבת תוכן והעלאתו הבלתי פוסקת באתר שלכם ובמקומות אחרים יקדמו את האתר שלכם ואתם תתחילו לעשות עסקים גדולים דרך האינטרנט.

מה חשוב בכתיבת מאמרים לאתרים ?

בכתיבת תוכן למאמרים יש להקפיד על כמה דברים חשובים שניתנים למדידה:

חומר מעניין ומעודכן – על החומר להיות רלוונטי ובעל ערך מוסף לגולש. על הכתיבה להיות איכותית שמציעה לגולש אינפורמציה מתאימה ולא רק אפיון כללי. באופן זה יקודם האתר על ידי מנוע החיפוש של גוגל.
שילוב של מילות מפתח – מילות חיפוש חשובות מאד לכל מאמר. כך יוכלו הגולשים למצוא אתכם וכך יוכל מנוע החיפוש של גוגל להעריך אתכם. יש לעשות שילוב זה בחכמה ולא לתת תחושה כי המאמר הוא רק מצע לכתיבת מילות חיפוש, אלא שלהיפך. שמילות החיפוש הן חלק אינטגראלי מן המאמר.

מקוריות – כתיבת מאמרים לאתרים חייבת להיות מקורית ושונה. למה מקורית? כי יש אין ספור עסקים המעלים מאמרים בתחום שלכם ואתם רוצים להתבלט מעל כולם. לכן מקוריות המאמר, מקוריות הכתיבה ומקוריות התוכן מאד רלוונטים. תוכן שהועתק ממקור אחר יתגלה על ידי מנוע החיפוש של גוגל והאתר שלכם יסומן כאתר ללא קידום.

כתיבה ממוקדת – כתיבת מאמרים לאתרים הינה סוג של כתיבה ממוקדת מטרה. הגדירו את המטרה וכתבו על פיה. כתיבת מאמרים לאינטרנט איננה עבודה שנועדה להסב לקוראים הנאה אמנותית, אלא להעביר להם אינפורמציה מועילה וקריאה לפעולה – התקשר, פנה, כנס ושלם וכדומה.

כתיבה מקצועית וזורמת – אחרי הכל ואולי לפני הכל כתיבת מאמרים צריכה להיעשות על ידי כותבים מקצועיים המכירים את חוקי המשחק שמכתיבים גוגל, וגם יודעים כיצד לנסח מאמר קצר וטוב, קריא וקליט באותו הזמן בלי לאבד את הקורא ובלי לייגע אותו. מאמר הכתוב כך יוכל גם לקדם אתכם בגוגל וגם להביא לכם לקוחות רבים.

כתיבת מאמרים לאתרים מבדילה בין כתיבת מאמר לקידום אתרים ובין כתיבת מאמר שנועד לספק אינפורמציה חיונית לגולש. מאמר שבתוך האתר יכול להיות מאד איכותי עם נגיעות שיווקיות והפניה לפעולה, בעוד שמאמר המיועד לקידום אתרים צריך להיות יותר פשוט, להכיל מילות מפתח חשובות והרבה קישוריות.

כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט

כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט

כדי לקדם אתרים באינטרנט ובמיוחד במנוע החיפוש של גוגל יש לכתוב מאמרים רבים. המאמרים נכתבים לאתר שלכם או לאתרים אחרים במטרה לגרום למנוע החיפוש של גוגל לתפוס אתכם בסריקות שהוא עורך ולהיות נוכח ברשת עד כמה שיותר. א מספיק רק לכתוב את המאמרים ולספר על עצמכם וכמה אתם טובים ויעילים, יש צורך לדעת איך לכתוב את  האמרים כך שמצד אחד יהיו מחוברים לקורא ומצד שני שיהיו חביבים על גוגל. קידום אתר היא משימה עיקרית לכל בעל אתר באינטרנט והסיבה ידועה.
אתר מקודם הוא אתר שמגיע לעמוד הראשון בגוגל בקטיגוריה שלכם. נניח שאתם נותנים שירותי הדברה באיזור הצפון. רוב הסיכויים שמעט אנשים יודעים עליכם ומכירים את השם שלכם ובטח שלא באינטרנט. כדי שתגיעו למצב שאתם עושים עסקים באינטרנט עליכם להגיע לעמוד הראשון בקטיגוריה של מדבירים, כך שכל מי שיחפש מדביר באיזור הצפון יראה אתכם ראשונים. כדי להיות שם אתם צריכים לקדם את האתר למיקום הזה ואת זה עושים בעיקר באמצעות כתיבת מאמרים. השקעה מסיבית בעיצוב האתר והזנחת התוכן עלולה לעלות לכם באיבוד לקוחות פוטנציאלים רבים.

כתיבת מאמרים לאינטרנט – הדרך הנכונה

כתיבת מאמרים לאינטרנט איננה דומה לכתיבה עיתונאית וגם לא לכתיבת רומנים או כתיבה עיונית אקדמית. גם כתיבה לבלוגים לא ממש דומה לכתיבה הנדונה כאן. כתיבת מאמרים לאינטרנט היא בעיקר כתיבה שיווקית, מתומצתת, פשוטה וישירה. על הכתיבה להיות מאד ממוקדת מטרה והיא לא מצע להבעת עמדה. מכיוון שבאינטרנט מתפרסמים אין ספור מאמרים והגולש הממוצע נתקל בהם כל הזמן, לא יהיה לו זמן לקרוא סאגות ארוכות אודות העסק שלכם וייתרונותיו. הקורא מעוניין במסר קצר, ארוז יפה שמלהיב וגורם לפעולה, ויש להתאים את מבנה התוכן של המאמר לקהל היעד שיגיע לאתר שלכם.

כתיבה לקהל יעד מסויים

כתיבת מאמרים צריכה להיות ממוקדת בקהל היעד ומנוסחת באופן המתאים ביותר לקהל זה. כיום מנועי החיפוש ובראשם גוגל לא מחפשים רק את מילות המפתח שכל אחד יודע שיש להכניס למאמרים, אלא תוכן רלוונטי ואיכותי שיהיה בעל ערך מוסף לקורא ולא רק פלטפורמה להעברת מילות מפתח. מאמרים מועתקים או חסרי נתונים ומידע נחוץ יהיו חסרי כל תועלת עבורכם. שילוב שבין תוכן איכותי ומילות מפתח המאורגנות במאמר כחלק ממנו ולא כהדבקה חיצונית לו יכולים גם לקדם את האתר שלכם וגם להשאיר את הלקוחות באתר שלכם.

כתיבת מאמרים – מה מנוע החיפוש אוהב?

מנוע החיפוש יכול לזהות בקלות רבה מאמרים בעלי תוכן זהה או מאמרים בעלי איכות ירודה. מנוע החיפוש יכול לדעת מתי עודכן האתר וגם זה פרמטר חשוב. שליחת מאמרים לאתרים שונים ויצירת קישורים לא פחות חשובה למנוע החיפוש של גוגל בקידום האתר שלכם.
עושר תכני, קישורים רבים באתרים שונים, שימוש נבון במילות מפתח וכתיבה איכותית עשויים להוביל את האתר שלכם לעמוד החיפוש הראשון בגוגל.

כתיבה לאתרים – המפתח להצלחת האתר

כתיבה לאתרים – המפתח להצלחת האתר

מספר הגולשים ברשת האינטרנט גדל מיום ליום. מספר האתרים גדל בהתאם וכמות התכנים הנכתבת לאינטרנט גדלה עוד יותר. כל אתר המעוניין לפרסם את עצמו ולהגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים חייב למלא את האתר שלו בתכנים מסוגים שונים על מנת שהגולשים ימצאו את הרלוונטיות של האתר עבורם. גם אם אתם בעלי עסק לשיווק ומכירת מצברים למנועים מסוגים שונים יהיה עליכם להזין את האתר שלכם בתכנים שונים ולהתחדש כל הזמן. תמונות המפרסמות את המוצרים שלכם לא יועילו גם אם הן יהיו מעוצבות באופן מושלם. כדי שהגולש בכלל ישמע עליכם וייכנס לאתר שלכם כדי לראות את שלל המוצרים שלכם עליו יהיה להכיר אתכם. איך זה נעשה?

כתיבה לאתרים – מאמרי קידום

אחד מהתחומים הנפוצים ביותר בכתיבה לאתרים הם מאמרי קידום. מהם מאמרי קידום? מאמרי קידום הם מאמרים המיועדים לשווק את האתר שלכם בחברת גוגל. שמעתם טוב – אלה הם מאמרים המיועדים בעיקר ללקוח אחד – גוגל. אם המאמרים כתובים לפי התקנות והפרמטרים שמעניינים את גוגל יש סיכוי שיקדמו אתכם במנוע החיפוש שלהם. מאמרי קידום אמורים לקדם אתר האתר שלכם באמצעות שימוש במילות חיפוש או מילות מפתח שכאשר יזין אותן הגולש הוא יוכל למצוא אתכם בקלות. נניח שאתם נותנים שירותי קייטרינג. בכל פעם שמישהו יקליד את המילים – קייטרינג או שירותי הסעדה, או אוכל מוכן לאירועים וכדומה אתם תרצו לקפוץ מול עיניו – הרי זה בדיוק העסק שלכם. כדי שזה יקרה אתם מחוייבים לחשוב על מילות מפתח כאלו שהגולשים עשויים להקליד ולהשתיל אותן בתוך מאמרי הקידום שלכם. בנוסף לשתילת מילות המפתח על המאמר להיות איכותי בצורת הכתיבה שלו ובמידע שהוא מספר ללקוחות. מאמרים הנכתבים אך ורק על מנת להעביר מילות חיפוש ללא שום רלוונטיות לנושא המוצהר של המאמר יחשבו כמאמרי זבל ויזרקו החוצה.

על מנת להצליח עם מאמרי קידום יש להקפיד על שלושה דברים:

מילות מפתח – שימוש במילות מפתח נבחרות וחזרה עליהם בגוף המאמר יעזרו לכם לקדם את המאמר בגוגל. אין לעשות שימוש מוגזם במילים ולמעשה יותר מ 7-8 חזרות עלול להסב לכם נזק. בחירת מילות המפתח חשובה ביותר ויש להשקיע בכך מחשבה רבה.

עניין ומעודכן – כשכותבים מאמר קידום יש לשמור על רמת עניין גבוהה עבור הגולש ולהיות מעודכנים בכל הפרטים והמידע המסופק. בגוגל אוהבים מאמרים איכותיים בעלי רלוונטיות לגולש ואם מידע חיוני ונחוץ נוסף.

מקוריות – כתיבה לאתרים חייבת להיות מקורית. אין להעתיק מאמרים ואין לשכתב מאמרים באופן כזה שמנוע החיפוש ידע כי כך נעשה. תכנים המפורסמים באתר שלכם שהועתקו ממקום אחר או טקסטים מקוריים שלא התקבלו עבורם זכויות יוצרים עלולים לגרום לסגירת האתר שלכם בגוגל. המקוריות מתבטאת גם בכתיבה מקורית שעליה להיות גם קצרה, גם מלהיבה, גם בעלת מידע חיוני וגם מקדמת לקראת פעולה. מקוריות כזו תתקבל בברכה גם אצל הגולשים וגם ב

כתיבה לאתר בעידן הדיגיטאלי

כתיבה לאתר בעידן הדיגיטאלי

פעם כדי להוציא עיתון או ספר היו כל כך הרבה בעלי מקצועות שונים שנדרשו לעשות זאת והיום רובם כבר לא קיימים יותר. בעבר היו מביאים לדפוס, סדרים, פועלי דפוס שונים, קלדניות ושורה ארוכה של אנשי מקצוע שהיו מביאים עיתון או ספר לכדי הוצאתו לאור. עם התפתחות העידן הטכנולוגי והדיגיטאלי נעלמו מקצועות רבים מן הנוף שלנו ואחרים תפסו את מקומם, אבל יש מקצוע אחד שלא נעלם כלל והוא אף הגדיל את נפחו באחוזים רבים ברשת האינטרנט. מקצוע זה הוא כתיבת תוכן. כן, שום מחשב ושום אפליקציה לא מסוגלים להחליף את כותב התוכן, הקופירייטר או את כותב הטקסטים באינטרנט.

האינטרנט הפך את כולם ל"כותבים". ברשתות החברתיות אתם יכולים לגלות משוררים וסופרים חדשים כל יום, ובכל יום נפתחות סדנאות לכתיבה יוצרת או אחרת ורבים מתפרנסים מכך לא רע. אנשים רבים רואים בכתיבה איזה סוג של ביטוי שניתן לרכוש אותו ולהשתמש בו כדי לבטא דברים רבים. כל זה מבורך ושרק ירבו האנשים המעוניינים לכתוב. במקביל לפריחת הכתיבה האישית ישנה פריחה ענקית של כתיבה לאתרי אינטרנט.

כתיבת תוכן לאתר אינטרנט

כתיבת תוכן לאתר אינטרנט מחולקת לכמה מחלקות. יש את הקופירייטינג שאמור לספר לעסק שלכם משפטי מפתח וכתיבה שיווקית ברמה גבוהה על מנת לשווק ולמכור את המוצרים שלכם. יש כתיבת טקסטים הקשורים יותר בתדמית העסק שלכם לללא כוונות שיווקיות ישירות ויש כתיבה אודות תחום העיסוק שלכם במטרה להשתתף בפורטלים שונים או בבלוגים נפוצים.

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית היא עיקר עיסוקו של כותב התוכן לאתרים והסיבה ברורה. רוב אתרי האינטרנט השונים הם אתרים מסחריים המעוניינים לקדם את מכירות המוצרים שלהם באמצעות הרשת. כדי לעשות זאת יש לחשוף את הגולשים לתכנים שיווקיים המספרים אודות המוצרים, השירותים ועל התועלת שיביאו להם. יש לספר לגולשים למה דווקא העסק שלכם הוא המקום הנכון לרכוש את המוצרים ומה הייתרונות היחסיים שלכם על פני המתחרים. ואחרון, מאמרי שיווק נועדו גם לקדם אתכם גם במנוע החיפוש של גוגל כדי שתהנו ממקום יותר ריאלי ושגולשים רבים יוכלו להיחשף אליכם.

כתיבה תדמיתית

כתיבה תדמיתית היא תמיד גם קצת כתיבה שיווקית. מה שמיחד אותה היא העובדה שבכתיבה תדמיתית אין הכוונה להוביל את הלקוח לקופה כדי לשלם עבור מוצרים שזה עתה רכש, אלא לספר לגולש אודות החברה, מעמדה, המוניטין שלה וחתך הפעילות שלה כדי שהגולש יבחר להכנס לאתר עצמו. מאמר תדמית שכזה יכול להופיע במקומות שונים ברשת ועם הלינק הנכון להפנות את הגולשים ישירות לתוך האתר שלכם.

לא משנה איזה סוג כתיבה נחוצה לכם, עליכם להעסיק איש מקצוע מיומן על מנת שיוכל לספק לכם את הטקסטים ברמה גבוהה, ממש כפי שהיתם מצפים ממעצב גרפי טוב או מאיש טכנולוגיה מעולה.

כתיבה לאתרים – המפתח לקידום העסק שלכם

כתיבה לאתרים – המפתח לקידום העסק שלכם

אם חשבתם שלפתוח אתר באינטרנט פירושו מציאת דומיין ושם מלהיב לאתר אתם זקוקים לעזרה. אתר אינטרנט איננו רק כרטיס ביקור של העסק שלכם וגם אם הוא כן, איך ידעו עליו האנשים המחפשים אתכם? או יותר נכון לשאול: איך ידעו האנשים למצוא אתכם אם הם כלל לא שמעו על השם שלכם? זכרו שכמוכם יש אלפי בעלי עסקים ואתרים שרוצים שהגולשים יכנסו לאתר שלהם בדיוק כמוכם ושיקנו מהם את המוצרים או השירותים שהם מציעים בדיוק כמוכם, ובדיוק כמוכם יש עוד 500 עסקים שמשווקים אוכל לחיות מחמד… אז מה עושים?

סוגים שונים של אתרים באינטרנט

באינטרנט יש סוגים שונים של אתרים. אתרי מידע כלליים כמו ויקפדיה או האנציקלופדיה בריטניקה למשל או אתרים רשמיים של משרדי ממשלה, עיריות ומוסדות ציבור שונים. אלו נועדו לשרת את האזרחים באופנים שונים. הסוג השני הם אתרים מסחריים שונים החל מאתרי תדמית, אתרי מכירות, מכירות פומביות, אתרים המציעים שירותים פנים אינטרנטיים – צפייה בסרטים, השמעת מוסיקה וכדומה או אתרי מכירות חיצוניים בהם אתם קונים מוצרים המגיעים אליכם הביתה באמצעות משלוחים. רוב האתרים הם מסחריים וכולם רוצים לעשות עסקים באינטרנט.

איך יכירו אתכם באינטרנט

אם אתם עסק בעל לוגו ושם מוכרים כמו בנקים גדולים או חברות של יבואני רכב מפורסמים יש לכם ייתרון גדול. הגולש המעוניין בשירות מהבנק יקליד את שם הבנק בכל חלון חיפוש ויקבל את מבוקשו מייד. אבל אם אתם בעלים של עסק המתקין חלונות מאלומיניום או מיבאים מטבחים משוודיה והשם שלכם לא ידוע כמו מרצדס או דיסני, איך ידעו עליכם הגולשים? הצורה היחידה שיכירו אתכם היא באמצעות כתיבה לאתרים. ככל שיכתבו עליכם יותר ככה תהיו יותר נגישים לגולשים.

כתיבה לאתרים מקדמת עסקים

כן, כתיבה לאתרים מקדמת עסקים. איך זה נעשה? הרי את העסק הספציפי שלכם אף אחד כמעט לא מכיר והאינטרנט היא פלטפורמה עולמית וגם גולשים מחדרה יוכלו למצוא את העסק שלכם ואפילו גולשים מאיזור ערד. זה קורה כשאתם עושים כתיבה ממוקדת לאתרים. כתיבה לאתרים ממוקדת בקידום האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל על ידי כתיבת מאמרים לאתר, לפורטלים, לבלוגים שונים וכדומה. בתוך המאמרים נשתלות מילות מפתח שמזהות את העסק שלכם עם הקטגוריה שאותה מחפש הגולש. כך יוצא שאם אתם מתקינים חלונות מאלומיניום והגולש הקליד "חלון אלומיניום" ואתם משתמשים במילת מפתח – חלון אלומיניום, יש סיכוי שהגולש שמעולם לא שמע עליכם יגיע אליכם תוך שנייה וחצי. זה כל הסיפור. מילות מפתח נכונות השזורות בתוך מאמרי תוכן שכתובים היטב ורלוונטים לגולשים עשויים לקדם את האתר שלכם ולהגיע ללקוחות שמעולם לא ידעו שאתם אפילו קיימים.

כדי להצליח עם כתיבה לאתרים על מנת לקדם את האתר שלכם פנו לחברה מיומנת שתדע לתת לכם את המקסימום ולקדם אתכם במנוע החיפוש עד העמוד הראשון בגוגל.

כתיבה לאתרים

איך מתבצעת כתיבה לאתרים בנותנים מילה?
כתיבה לאתרים בנותנים מילה מחייבת ביצוע מדוקדק של מספר שלבים מקדימים, עוד בטרם נכתבה מילה אחת על הדף. לפני כתיבה לאתרים, חשוב לנו להבין מהו העסק שלכם, מיהו קהל היעד שלכם, אילו צרכים נוכחיים ועתידיים יש לכם כבעלי האתר, מהו המסר שברצונכם להעביר באמצעות כתיבה לאתרים, ומהם הצרכים של הלקוחות שלכם, אשר מענה מדויק עליהם יציב אתכם ברשימת המועדפים של                           במסגרת בניית האתר שלכם והקמת מערכת ניהול תוכן, נדרשת הזנת תכנים שוטפת, ותהליך של כתיבה לאתרים בצורה מקצועית מאפשר זאת. התכנים שנכתבים בתהליך של כתיבה לאתרים הם תכנים, שמעניקים לגולשים שלכם מידע מועיל, ובה בעת מקדמים את אתרכם במנוע החיפוש.

נותנים מילה מכל הסיבות שבעולם
כתיבה לאתרים אמנם יכולה להתבצע בצורה עצמאית על ידיכם, אך היא לא תותיר לכם זמן לנהל את העסק שלכם, שכן מדובר בפעילות תובענית, המחייבת ידע מקצועי ושמירה של היד על הדופק החי של עולם מנועי החיפוש. אם תנסו לבצע בעצמכם כתיבה לאתרים, אתם עלולים לבזבז זמן יקר בכתיבה ובתחקיר, הנובע מחוסר המיומנות שלכם בתחום. אנחנו בנותנים מילה נשמח להשתמש במומחיות שלנו לטובתכם, לפנות אתכם להתעסק במה שאתם טובים בו, ולהתמקד במה שאנחנו טובים בו. כתיבה לאתרים שלכם אצלנו מתבססת על הידע הרב שצברנו, תוך התאמה מלאה לצרכים ולבקשות שלכם. ו..לא נשכח לחייך אליכם גם אם תבקשו לו"ז צפוף במיוחד…..

מהי כתיבה לאתר ומה כל כך חשוב בה

מהי כתיבה לאתר ומה כל כך חשוב בה?

כתיבה לאתר ברשת האינטרנט היא סוג מאד מסוים של כתיבה המשלב יצירתיות עם תוכן ספציפי, והכרת הרשת על מנועי החיפוש שלה, כדי להשאיר את הגולש באתר שלך לאורך זמן, בכדי להביא אותו לרכישת המוצרים או השירותים שאתה מציע למכירה.
עד שלא הפכה רשת האינטרנט לזמינה לכל אחד, לא הייתה נחוצה כתיבה לאתרי אינטרנט באופן מיוחד. רוב הכתיבה היצירתית זרמה למשרדי הפרסום שם התמקדו בקופירייטינג השם את הדגש על פראזות מכירה קצרות וקליטות שיכולו לחזור על עצמם באין ספור פעמים במדיות שונות (רדיו, טלוויזיה או פרסום חוצות ומודעות בעיתונים) מבלי לשעמם את הלקוחות הפוטנציאלים. לא כך הדבר בכל הקשור בכתיבה לאתרי אינטרנט.

אתר האינטרנט העיסקי הפך בעצמו למוצר שיש לשווק אותו עוד לפני שמישהו בכלל יודע שהוא קיים או מה מוכרים בו. איך עושים את זה?

כל מי שנכנס לרגע למנוע החיפוש של גוגל יודע כי מילת המפתח לחיפוש שלו משמעותית ביותר כדי להתמקד בדבר שבו הוא מעוניין. גם הכותב לאתרי אינטרנט מודע לזאת, וגם הוא יודע לשלב את מילות החיפוש הנכונות בתוך הכתיבה המיוחדת שלו, כדי להביא את הלקוח הפוטנציאלי הישר אל העסק שלו.

הנחתת הגולש באתר שלך היא המשימה הראשונה העומדת בפני כותב העסוק בכתיבה לאתר. אך ההנחתה אינה סוף הסיפור – היא בקושי תחילתו. רבים הם האתרים המופיעים בגוגל בעמוד הראשון לחיפוש שלנו – אבל איזו שממה אתרית אנו מגלים כשאנו נכנסים לאתרים הללו. מה קורה כאן? הכתיבה לאתר אמנם התמקדה וחזרה על מילות החיפוש פעמים רבות – עובדה שדחפה את האתר לראש הרשימה, אבל הכתיבה כל כך לא מרשימה או משעממת שהגולש ויתר על המיקום תוך כמה שניות ועזב את האתר שלכם לנצח.

מחקרים מראים שגולש שוויתר על אתר אחרי כמה שניות של הסתבכות מבלי למצוא בו עניין לא יחזור אליו באותה הגלישה. ככה זה – נעזבת הפסדת.
החשיבות הגדולה של כותב האתרים ברשת האינטרנט היא השילוב המיוחד שבין כתיבה יצירתית ומלהיבה מחד ויכולת הבנת המדיה האינטרנטית, מאידך. כתיבה המשלבת תוכן ופרטים אודות העסק יחד עם חזרה מושכלת על מילות מפתח שידחפו את האתר לראש הרשימה בגוגל, אך עם זאת ימשיכו להיות מלהיבים ורעננים. זוהי משימתו של כותב האתר שלכם.

כתיבה לאתר דורשת מיומנות כתיבה מקצועית עם יצירתיות מחשבתית ויכולת הבנה של המדיה.

כתיבה לאתר היא צורך לכל אתר והיא עניין לאנשי מקצוע בלבד. כדי למצוא את מיטב הכותבים ואת כלל השירותים הנוגעים לכתיבה לאתר באינטרנט באופן מקצועי, היכנסו  אלינו ותוכלו לבחור בערוץ המתאים לכם כדי לקדם את האתר שלכם – את העסק שלכם.

רוצים להתקדם בסולם תוצאות החיפוש

רוצים להתקדם בסולם תוצאות החיפוש?

אנחנו חיים בעידן מהפיכת המידע. אם בעבר היה צריך להתאמץ מאוד בשביל להגיע למידע, הרי שהיום בלחיצת כפתור ניתן להגיע לכמויות אינסופיות של מידע. אם כך, כיצד מבטיחים – בין ים האפשרויות – שהמידע שלכם יגיע לקהל היעד שאתם מיעדים לו? כתיבה לאתרים תקדם אתכם במנועי החיפוש ותבטיח את זה.

מהי כתיבה לאתרים בעצם?

אנחנו יודע שתמיד יש מי שיותר חזקים בדברים אחרים. כך למשל, יש מי שחזק בייזום עסקי ושיווק ויש מי שחזקים ביצירה או כתיבה. כתיבה לאתרים היא שירות מהסוג הזה, שמציע לכם לנצל את היתרון היחסי של כותבים מקצועיים ומיומנים אשר יודעים לכתוב טוב. מלבד זאת, כתיבה לאתרים מציעה לכם גם כתיבה מותאמת אישית לכם ולאתר שלכם כדי להבטיח שהוא יגיע לאנשים הנכונים.

רבות נכתב כבר על אופן ההגשה וחשיבותו כדי להבטיח את האטרקטיביות של מה שמגישים. הדבר נכון לגבי אוכל ובכלל. ניסוי חברתי שנערך באחרונה כלל הצבת נגן כינור מפורסם ברכבת התחתית בעיר אירופאית מסויימת. הכנר עמד וניגן שם יצירות קלאסיות שנחשבות לפאר היצירה, עם כינור שעולה כמה מיליוני דולרים, אפילו הכנר עצמו היה כנר מוביל ומפורסם ביותר בעולם. במהלך הניסוי, כאמור, הוא ניגן יצירות יפות ומסובכות. הניסוי נועד לבחון אם אנשים מסוגלים לזהות משהו איכותי במצבים שונים.

למרות שערב קודם לאותה "הופעה" ברכבת התחתית הכנר זכה לתשואות רבות ואנשים שילמו אלפי דולרים כדי לשמוע אותו מנגן, כאן ברכבת התחתית רוב האנשים פסחו על פניו מבלי להתעכב לרגע. מלבד ההשלכות על התפיסה האנושית של הניסוי, ברור כי אם אתם רוצים להבטיח שאנשים יתעניינו במוצר שלכם, לא מספיק שהוא יהיה טוב, הוא צריך להיות ערוך ומוגש בצורה הנכונה. כאן נכנסת כתיבה לאתרים לפעולה.

כתיבה לאתרים תקדם אתכם במנועי החיפוש

מלבד העובדה ששירותי כתיבה לאתרים יציעו לכם שהתוכן של האתר יהיה איכותי וכתוב נכון – מבחינה דקדוקית והן מבחינה שיווקית, כך שיפנו בדיוק אל קהל היעד שלכם, כתיבה לאתרים מבטיחה שילוב נכון של מילות מפתח וטכניקות נוספות שתבטחנה כי האתר שלכם יזכה לדירוג גבוה יותר במנועי החיפוש.

הדרך העיקרית להגיע אל מידע באינטרנט הוא באמצעות מנועי החיפוש. מי שלא מופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, הסבירות כי אנשים יגיעו אל האתר שלו נמוכה ביותר. כמות המידע הקיימת שם יצרה מעין הצפה במידע ואנשים בדרך כלל לא עוברים על תוצאות מעבר לעשר התוצאות הראשונות. כתיבה לאתרים תוסיף את המלים הנכונות במקומות הנכונים. כתיבה לאתרים תבטיח שהאתר שלכם יתקדם בדירוג תוצאות החיפוש. כתיבה לאתרים שנעשית בצורה נכונה יכולה להבטיח לכם את החשיפה שאתם רוצים לאתר שלכם. בעולם עם כל כך הרבה תוכן, כתיבה לאתרים היא הדרך היחידה להצליח להגיע אל קהל היעד. כתיבה לאתרים תקדם אתכם במנועי החיפוש.

איך מתבצעת כתיבה לאתרים

איך מתבצעת כתיבה לאתרים?

כתיבה לאתרים לוקחת בחשבון מספר מרכיבים, על מנת ליצור את התוכן המושלם עבור אתר עסקי. אנשים רבים בוחרים כיום באופציה של שכירת שירותים מקצועיים של כתיבה לאתרים, מכיוון שהם מבינים את כוחה – כתיבה לאתרים משמשת לשתי מטרות בסיסיות: הראשונה, למשוך אנשים דרך מנועי החיפוש השונים, והשנייה, לגרום להם להישאר בתוך האתר ברגע שהם נכנסו אליו, ואף לרכוש ממנו את השירות שהוא מציע. על כן, כתיבה לאתרים צריכה להיות יצירתית, מקורית, ועם זאת גם מקצועית ואינטליגנטית. בסופו של דבר חשוב לזכור שכמו כל דבר, גם כתיבה לאתרים צריכה לקחת בחשבון דבר אחד –  את קהל היעד.

מי גולש באינטרנט?
השאלה מי גולש באינטרנט בישראל היא שאלה קצת גדולה. ישראל היא אחת מהמדינות המרושתות ביותר בעולם באופן יחסי, ואם מורידים מגזרים סוגים כמו המגזר החרדי, האחוזים אף מזנקים עוד יותר. יתרה מזו, ישראלים רבים (כיום כרבע מכלל ציבור הצרכנים) נוטים לקנות מוצרים דרך האינטרנט – לכן כמובן שהחשיבות של כתיבה לאתרים שתהיה מקצועית היא גבוהה מאד. אבל איך בעצם מבצעים כתיבה לאתרים, אם קהל היעד הוא רחב כל כך?
התשובה לכך היא פשוטה-  חייבים לצאת מהראש שבאינטרנט יש מגזר מסוים שגולש. באינטרנט גולשים אנשים רבים כמו שאת העיתון קוראים אנשים רבים. השאלה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו, שגם מובילה בהמשך כתיבה לאתרים שלנו, היא למי אנחנו רוצים שהאתר שלנו יפנה? האם אנחנו מוכרים מוצר שמתאים לעקרות בית? או שאנחנו בכלל מציעים שירות לאנשים שבדיוק השתחררו מהצבא? ואולי בכלל אנשים שיצאו לפנסיה יכולים להתעניין באתר שלנו? על ידי מיפוי מדויקי של קהל היעד, אנחנו יודעים גם להתאים כתיבה לאתרים שלנו. חשוב לציין כמובן, שבכל מקרה, כתיבה לאתרים חייבת להיות אינטליגנטית, ולצאת מנקודת ההנחה שהציבור שגולש באינטרנט הוא ציבור מתוחכם שיודע בהחלט מה הוא רוצה, ולפניו עומדות עשרות אופציות שונות, ולכן אין לו שום צורך להתפשר – והוא יבחר רק בטוב ביותר.

כתיבה לאתרים עבור קהלים שונים
כמובן שיש מקרים רבים, שבהם נצטרך לבצע כתיבה לאתרים שלנו שפונים למספר קהלי יעד. אם לדוגמא אנחנו עורכי דין אנחנו יכולים לפנות אל קהל יעד בטווח גילאים רחב מאד. כמו כן, גם תחומים שבעבר נחשבו ל"גבריים" או "נשיים" הולכים ושוברים את החומות, בפרט באינטרנט, גורם שבאופן כללי תורם למהפכות חברתיות רבות. אז איך מבצעים כתיבה לאתרים עם קהל יעד מורכב ומגוון? התשובה היא כמובן שאתם לא צריכים לבצע כתיבה לאתרים בעצמכם – בדיוק בשביל מקרים אלו, יש חברות קופירייטינג ושיווק שמבצעות כתיבה לאתרים עסקיים, בצורה שיווקית, עניינית ויצירתית. אם גם אתם רוצים לבצע כתיבה לאתרים שלכם שתהיה איכותית ומיוחדת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה בסך הכל לפנות אל חברת קופירייטינג שאתם סומכים עליה, ושאתם יודעים שהיא מקצועית במיוחד – ולראות איך העסק שלכם צומח מעלה מעלה.

1 2 3

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028