נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת מאמרים לאתרים – שיטת SEO

ללא יוצא מן הכלל: כולם צריכים עריכה לשונית לאתרים

בבואנו לפתוח אתר אינטרנט חדש ישנם חוקים וכלים רבים אשר רלוונטיים לתחום העיסוק הספציפי שלנו. עם זאת, ישנם גם כלים וחוקים החלים על כל נושא. רבים מחוקים אלה נוגעים דווקא לתוכן האתר ולא לעיצובו, כאשר בין חוקים אלו ניתן למנות כאחד החשובים ביותר את הנושא של עריכה לשונית לאתרים. בפועל, ביצוע עריכה לשונית לאתרים עוד בטרם פרסומם ועלייתם לאוויר הוא עניין הכרחי.

יתרה על כך, עריכה לשונית לאתרים חיונית בעבור כל אתר, בכל תחום, בכל נושא ועבור כל קהל היעד באשר הוא. חשיבותה של עריכה לשונית לאתרים אינה משתנה בין אתר המיועד לילדים צעירים ובין אתר המיועד לאקדמאים. הסיבה קשורה לכך שהגהה או עריכה לשונית לאתרים הן הדרכים היחידות אשר באמצעותן ניתן להבטיח טקסט ברמה גימור גבוהה מהבחינה התחבירית, הויזואלית והאטרקטיביות לגולש.

מהי החשיבות של עריכה לשונית לאתרים?

עריכה לשונית לאתרים שנעשית בצורה מקצועית היא הדרך היעילה ביותר להפוך את הטקסט שלנו לנגיש. על ידי עריכה לשונית לאתרים יכול להפוך גם מאמר אקדמאי מתוחכם שעניינו מורכב למאמר מזמין, אטרקטיבי וידידותי בעבור הקוראים. כעת, רצוי להפריד בין שני תפקידים עיקריים של עריכה לשונית לאתרים. בשלב הראשון, כל עריכה לשונית לאתרים הופכת את הטקסט לנכון מבחינה תחבירית – אם על ידי הוספת סימני פיסוק או על ידי שינויים קלים בחיבור המשפטים – ולנוח יותר לקריאה. מה גם שרבים מאיתנו מקשרים טקסט שכתוב בצורה נכונה למקצועיות. מעבר לעניין זה, ישנו יתרון נוסף ומשמעותי אף יותר אשר יושג אך ורק באמצעות עריכה לשונית לאתרים: הזמנת קהל היעד.

עריכה לשונית לאתרים תעזור לקהל שלכם למצוא אתכם

באמצעות עריכה לשונית לאתרים יותאם כל טקסט וכל מאמר לקהל היעד הרחב ביותר הרלוונטי לאתר שלנו. ביכולתה של עריכה לשונית להוביל אל כך שהטקסט יותאם לכלל הקוראים. במילים אחרות, לאחר שטקסט מסוים עבר עריכה לשונית לאתרים נוכל להיות סמוכים ובטוחים כי כעת מדובר על טקסט בגובה העיניים, שיביא את הגולשים אלינו וישאיר אותם זמן רב ככל האפשר.

עריכה לשונית לאתרים כחלק מאחזקה שוטפת

גם במקרים בהם לא בוצעה עריכה לשונית לאתרים בשלב הבנייה ניתן לשדרג את האתר אם נבצע עריכה כזו בשלב מאוחר יותר. הדבר נכון גם לגבי אתרי אינטרנט דינאמיים, בהם מתעדכנים טקסטים כל העת ועל כן ניתן להעביר עריכה לשונית לאתרים בכל עת, אך גם עבור אתרים סטטיים שתוכנם לא משנה. דווקא עבור אלה, ביצוע של עריכה לשונית לאתרים כחלק מהאחזקה השוטפת יוכל להוביל לשינויים משמעותיים כבר בטווח הקצר.

קופרייטינג לSEO: צרכים שונים – מטרה דומה

צרכים שונים – מטרה דומה

לכל אתר אינטרנט ישנם צרכים שונים במקצת זה מזה בהתאם למטרותיו הסופיות. עם זאת, ישנו תחום אחד אשר מקיף את כל אתרי האינטרנט ומתבסס על ההנחה על פיה אם לאתר האינטרנט שלך אין גולשים –  שום מטרה נוספת לא תושג. על מנת להביא גולשים על כל אתר באשר הוא לבצע קופירייטינג ל SEO. בסופו של דבר, קופירייטינג ל SEO זוהי הדרך היעילה, הפשוטה, הנוחה והזולה ביותר על מנת להביא לקידום אורגני במנועי החיפוש האינטרנטיים בכללם וכן במנוע החיפוש של גוגל בפרט.

יתרה על כך, קופירייטינג ל SEO זוהי פעולת השיווק היעלה והכדאית ביותר בשנים הארונות. אלמלא נשכיל לבצע קופירייטינג ל SEO בצורה טובה, אין לנו סיכוי לשרוד ולהוביל.

למה קופירייטינג ל SEO מתאים לכולם?

תחת ההגדרה של קופירייטינג ל SEO ניתן למצוא חלוקה לתחומים רבים ומגוונים המסווגים על פי מילות מפתח אל תחומים שונים. עם זאת, התהליך אשר יבצע כל קופירייטינג ל SEO הוא אותו התהליך בדיוק. באמצעות אותה מלאכה מורכבת של קופירייטינג ל SEO יוצגו מילות חיפוש דומיננטיות עבור התחום במקומות שונים ומהותיים באתר. במילים אחרות, קופירייטינג ל SEO  יהיה זה אשר יוביל אל כך שמי שיחפש את התחום שבו אנו עוסקים באמת ימצא אותנו.

שלבים שונים של קופירייטינג ל SEO

השלב הראשון שיאפיין כל קופירייטינג לSEO  הוא מחקר מקיף ככל האפשר אודות אתרי האינטרנט של המתחרים באותו התחום. קופירייטינג ל SEO שיתבצע באופן מקצועי יידע לאתר את מילות החיפוש הנפוצות באתרים מתחרים ולתת עליהם מענה, אך לא בכך תמה המלאכה. מתוקף כך שעל כל קופירייטינג ל SEO להיות יותר מקורי וייחודי מאתרים מתחרים, על מי שמבצע קופירייטינג ל SEO למצוא את החסר באתרים המתחרים ולתת גם על כך מענה. שלב נוסף ומשמעותי במיוחד בכל עת של קופירייטינג ל SEO זהו השלב הנוגע לסיעור מוחות. בשלב הזה, על אותו מבצע קופירייטינג ל SEO להתאחד עם בעלי האתר ומזמיני השירות שלו ולהגיע יחד לכמה שיותר נקודות בתחום. בכוחות משולבים של איש מקצוע מימון בביצוע קופירייטינג ל SEO יחד עם מנהל המנוסה בתחומו ישנם סיכויים גדולים יותר להגיע אל התוצאה הרצויה.

להתגבר על מנועי החיפוש

שלב האחרון בתפקידו של קופירייטינג ל SEO הוא לדעת לשלב את אותו מלאכת קופירייטינג ל SEO בתוכן האתר שלנו בצורה הטובה ביותר. עלינו לזכור כי מנועי החיפוש האינטרנטיים הם כלים חכמים במיוחד ועל כן קופירייטינג ל SEO שלא ישולב בתוכן ראוי סופו להיכשל. גם כאן, איש מקצוע טוב יכול לתת את הפתרונות בקלות.

 שקט.

קופירייטינג ל-SEO

קופירייטינג ל-SEO

קופירייטינג הינו כלי ממוקד ויעיל להגעה אל קהל יעד רלוונטי, וכאשר מדובר על קופירייטינג ל-SEO הרי שנוסף להנעת הלקוחות לפעולה, מצטרף נדבך נוסף הקשור לאופטימיזציה של האתר במנועי החיפוש – קופירייטינג ל-SEO חייב להתבצע לפי כללים מדויקים שיביאו למופע גבוה יותר של האתר בתוצאות חיפוש על פי קריטריונים שונים.
כוחם של אתרים טובים טמון בתוכן שלהם, שהינו המלך האמיתי של עולם האינטרנט כיום. קופירייטינג ל-SEO מטייב את התוכן, ופונה לקהל ממוקד על מנת להביאו אל האתר. אין הכוונה להגדלת מספר הגולשים אל האתר, אלא הגדלת מספר הגולשים האפקטיביים לאתר – אלה שביכולתם להפוך ללקוחות של ממש, להגדיל את הכנסות האתר ולהגשים את יעדיו.
קופירייטינג ל-SEO – התאמת האתר למנועי החיפוש
שירותי קופירייטינג ל-SEO כאמור, שונים מקופירייטינג רגיל, בכך שפועלים להתאמת התוכן גם למטרות אופטימיזציה של האתר במנועי חיפוש, כלומר – מיקום האתר במקום גבוה בעת חיפוש ביטויים ספציפיים הקשורים אליו. מנועי החיפוש נשענים על תוכנם של אתרים כמעט באופן בלעדי בעת דירוגם – תוכן המבוסס על מילות מפתח, קישורים מהאתר אל אתרים אחרים ומאתרים אחרים אליו. קופירייטינג ל-SEO לוקח בחשבון, כי על מנת להצליח בקידום האתר, עליו לדאוג גם למשך השהיה של הגולש באתר, לפיכך ישים דגש על כתיבת כותרות מושכות באתר, כתיבת טקסטים ממוקדים ובעלי ערך, ושימוש בביטויים העונים לצרכיהם של לקוחות פוטנציאלים.
על קופירייטינג ל-SEO לתפוס את תשומת הלב של הקורא בתוך שניות – אלה הן בדיוק השניות הראשונות שמקדיש כל גולש לרפרוף על אתר, וקבלת החלטה שלו האם להישאר באתר או להמשיך לאתר הבא. קופירייטינג ל-SEO ינצל את חלון ההזדמנויות הזה על מנת להפוך גולש אקראי ללקוח ממשי, ובכך טמון כוחו.
כיצד נמדד קופירייטינג ל-SEO ?
קופירייטינג ל-SEO חייב להיות אפקטיבי, ולפיכך חייבים להתקיים מדדים שיאפשרו את יעילותו :
  1. מדדים סטטיסטיים – כמות הכניסות לאתר, משך השהיה באתר, עמודים פופולריים יותר ופחות.
  2. מציאת מקורות ההגעה לאתר – קופירייטינג ל-SEO מתייחס בדרך כלל לקידום האתר במנועי החיפוש הגדולים, אולם גולשים יכולים להגיע לאתר גם דרך קישורים באתרים אחרים, רשימות דיוור, וכו'. חשוב להבין מאין מגיעה תנועת הגולשים לאתר, על מנת להבין כמה יעילה פעילות קופירייטינג ל-SEO שבוצעה עבורו.
  3. בניית מסלולי התנועה של גולשים באתר, לאילו עמודים הגיעו, מאין יצאו לאתרים אחרים – כל זאת יאפשר להבין מה גולשים מחפשים, יאפשר טיוב של מילות מפתח והתכנים, ויאפשר לדעת כמה מהם הפכו ללקוחות של ממש.
קופירייטינג ל-SEO הינו פעילות מתמשכת וצומחת המלווה את האתר לזמן ממושך, לומדת את צרכיו ומשפרת אותו באופן קבוע. ברור לפיכך, שאי אפשר להטיל ספק בחשיבות קופירייטינג בכתיבת אתרים ובחשיבות קידומם באופן נכון, ממוקד, ואפקטיבי.

שירותי תרגום

תרגומים לכל מה שתרצו
פעולה של תרגומים מקצועיים מתבצעת על כל טקסט: ספרים, תכתובות אישיות, אתרי אינטרנט, קטלוגים, פלאיירים מקצועיים, חוברות הסברה, מצגות וסרטי מולטימדיה, פרופילי חברה שונים, הסכמים, חוזים וכל מסמך שיש בו צורך.  כל אחד מהטקסטים האלו מחייב גישה מעט שונה והבנה של הסביבה בה הוא נוצר, כמו גם של הסביבה אליה הוא נשלח. כל אחד מאותם תרגומים מביא בחשבון את מטרתו של הטקסט, ואת אופן הקריאה שלו המתבצע על ידי הלקוח מעבר לים.
תרגומים איכותיים מבטלים את מגבלות המרחק, ומצליחים להעביר ידע בין קהילות הדוברות שפות שונות זו מזו. אחד מהכלים החזקים ביותר העומדים לרשות עסקים שונים הוא יכולתם לבצע תרגומים מוצלחים, שהקהל הבינלאומי לא רק יבין, אלא גם יעריך.

נותנים לכל מילה תרגום
בזכות צוות מיומן, מקצועי ומנוסה, נוכל לבצע תרגומים לכל סוגי הטקסטים, מכל שפה ולכל שפה שתרצו. אנחנו נשמח להפנות אתכם להמלצות של אינספור לקוחות מרוצים שקיבלו תרגומים מקצועיים, אמינים ומהירים בידי טובי המתורגמנים. הידע הרב שצברנו בכל תחומי הכתיבה משפר גם את איכותם של תרגומים, ומייצר טקסטים שתוכלו להציג בגאווה בכל מקום בעולם.

אופטימיזציה seo

אופטימיזציה SEO – כתיבה נכונה לקידום האתר

החשיבות והיכולות של מנוע החיפוש גוגל מוכרות לכל גולש ברשת. כיום, בעידן האינטרנט כל בעל אתר היה מעוניין למקם את האתר שלו במנועי החיפוש לפחות בעשירייה הראשונה. מיקום האתר שלך בראש תוצאות החיפוש יכול לקרות על ידי רכישת קישור ממומן (תשלום עבור מילים שלהערכתך הגולשים יקלידו כדי להגיע לאתר שלך). אפשרות נוספת, שהפכה לפופולארית ביותר בשנה האחרונה היא שימוש בכתיבה של תכני האתר בשיטה הנקראת: אופטימיזציה של מילות חיפוש לאתר אינטרנט ובלועזית: SEO.

אופטימיזציה, SEO, היא קידום האתר שלך, כך שיופיע בראש רשימת החיפוש. אם האתר שלך יופיע בדף הראשון, רצוי בין האתרים שיופיעו ראשונים, סביר להניח שהגולש ייכנס לחפש באתר שלך. האם הגולש גם ירכוש את המוצר באתר שלך?…. זה כבר תלוי בך, ברצינות האתר שלך וביכולות המכירה והשיווק שלך. כלומר, כתיבה נכונה, תשפר משמעותית את דירוג האתר, ותחשוף אותו ליותר ויותר גולשים. האופטימיזציה דורשת ידע מקצועי רחב בנושא כתיבה והבנה מעמיקה במנועי החיפוש. קידום אתר במנועי חיפוש על ידי שירותי כתיבה של אופטימיזציה הוא תהליך הדרגתי שאורך זמן. תוצאות כתיבה בשיטת האופטימיזציה באות לידי ביטוי בטווח שבועות ולפעמים חודשים.

כתיבה היא רק שלב אחד בדרך ל-SEO

שרותי כתיבה לצורך קידום אתר במנועי החיפוש הם רק שלב אחד במסגרת תהליך האופטימיזציה. להלן שלבי התהליך כולו:

1. בחירת מילות חיפוש אידיאליות – יש צורך באיתור מילות המפתח והצירופים המתאימים ביותר לאתר. חשוב למצוא צירופים שהם גם רלוונטיים, גם מבוקשים על ידי מספר רב של גולשים, וגם שניתן להשיג עבורם תוצאות באופן מעשי.

2. ניתוח האתר – לאחר שנבחרו מילות החיפוש האידיאליות מתחיל שלב ניתוח האתר והתאמת הדפים השונים באתר למילות המפתח. בדרך כלל יש צורך בעריכת שינויים בנושא כתיבת תכנים, בתוספות של דפי טקסט, בחלוקת האתר לנושאים או חלוקת נושאים לתתי נושאים.

3. ביצוע יישום התכנון מהשלב הקודם באתר – באמצעות כתיבה נכונה, יש לבצע שינויים בתוכן ובמבנה האתר במטרה להפכו לאתר מוביל בתחומו כך שיתאים להופעה במנוע החיפוש בצורה אופטימאלית. זה שלב חשוב מאד, ורצוי לשכור שירותי משרד המתמחה בתחום כתיבה לאתרים. רק מי שמיומן בתחום כתיבה כאופטימיזציה לאתרים, יוכל לסייע לכם לממש את התהליך בצורה הטובה ביותר.

4. הפצה ורישום האתר למנועי חיפוש ולמדריכי אתרים שונים, החלפת לינקים, ידיעות לעיתונות, ידיעות בפורומים מתאימים ועוד.

5. מעקב ותחזוקה לצורך שימור תוצאות האופטימיזציה. עקב העובדה כי מנועי החיפוש משנים את דרכי פעולתם מידי פעם נדרש מעקב חודשי קבוע אחר התוצאה המושגת. אין זה אומר שאם החודש האתר שלך מדורג בין עשרת הראשונים גם בחודש הבא הוא יופיע באותו מיקום. המעקב כולל איסוף נתונים סטטיסטיים על תנועת הגולשים וניתוח התוצאות. הנתונים והסטטיסטיקות מנותחים לצורך ביצוע שיפורים כדי לדאוג שהאתר יהיה תמיד בין המובילים.

ועכשיו קדימה – כתיבה, כתיבה ועוד כתיבה

חשיבות האופטימיזציה היא גדולה מאד, ועכשיו הגיע הזמן לממש את היכולות והעוצמה השיווקית שמאפשר מנוע החיפוש. זכרו, שלא כדאי לבצע אופטימיזציה או כתיבה של תכנים לאתר שלא ע"י מומחה בתחום כתיבה ואופטימיזציה. חשוב להבין שלא כל מי שנותן שרותי כתיבה, בהכרח יודע גם לבצע כתיבה מתאימה לצורכי אופטימיזציה. חפשו משרד המתמחה בכתיבה מסוג זה, והקפידו להזרים לאתר תכנים חדשים מדי מספר שבועות. כתיבה, כתיבה ועוד כתיבה (נכונה) – זו הדרך שלכם לקדם את האתר, זו הדרך שלכם להיות ראשונים!

בהצלחה!

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028