נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : שירותי תרגום

תרגומים לכל מה שתרצו
פעולה של תרגומים מקצועיים מתבצעת על כל טקסט: ספרים, תכתובות אישיות, אתרי אינטרנט, קטלוגים, פלאיירים מקצועיים, חוברות הסברה, מצגות וסרטי מולטימדיה, פרופילי חברה שונים, הסכמים, חוזים וכל מסמך שיש בו צורך.  כל אחד מהטקסטים האלו מחייב גישה מעט שונה והבנה של הסביבה בה הוא נוצר, כמו גם של הסביבה אליה הוא נשלח. כל אחד מאותם תרגומים מביא בחשבון את מטרתו של הטקסט, ואת אופן הקריאה שלו המתבצע על ידי הלקוח מעבר לים.
תרגומים איכותיים מבטלים את מגבלות המרחק, ומצליחים להעביר ידע בין קהילות הדוברות שפות שונות זו מזו. אחד מהכלים החזקים ביותר העומדים לרשות עסקים שונים הוא יכולתם לבצע תרגומים מוצלחים, שהקהל הבינלאומי לא רק יבין, אלא גם יעריך.

נותנים לכל מילה תרגום
בזכות צוות מיומן, מקצועי ומנוסה, נוכל לבצע תרגומים לכל סוגי הטקסטים, מכל שפה ולכל שפה שתרצו. אנחנו נשמח להפנות אתכם להמלצות של אינספור לקוחות מרוצים שקיבלו תרגומים מקצועיים, אמינים ומהירים בידי טובי המתורגמנים. הידע הרב שצברנו בכל תחומי הכתיבה משפר גם את איכותם של תרגומים, ומייצר טקסטים שתוכלו להציג בגאווה בכל מקום בעולם.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028