נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : שירותי עריכה לשונית והגהה

שירותי עריכה לשונית
אתם משקיעים כל כך הרבה זמן, מחשבה ואנרגיות בכתיבת הטקסטים שלכם, ולא משנה אם מדובר בספר, בדוקטורט, בפלאייר שיווקי או בכתיבה לאתר האינטרנט שלכם. חבל שלא תשקיעו עוד מעט מחשבה, זמן ואנרגיות גם עבור עריכה לשונית מקצועית.
השלב האחרון ביצירת הטקסט טרם הפצתו לקהל, הוא השלב של עריכה לשונית מקצועית. הוא שיעניק לו את האפשרות להבהיר נקודות לא ברורות, לחדד את המסר העיקרי, לבחור את המילים המדויקות ביותר, להעשיר את שפתו של הטקסט, ובכך גם לתרום רבות לתדמיתכם המקצועית.

שירותי הגהה
לעיתים קרובות בלהט הכתיבה אתם זונחים את חוקי הכתיב והפיסוק, מדלגים על כללי הלשון, ולא נותנים תשומת לב מספקת ברמת האות, המילה והפיסוק. ויתור על הגהה של טקסט טרם הפצתו, עלול לעלות לכם ביוקר, הן בשל טעויות עגומות, שעלולות להתפרש באופן לא נכון בקרב הקוראים, והן בשל חוסר מקצועיות שיפגין טקסט הכולל שגיאות הגהה.

נותנים (לא רק) מילה – גם שירותי עריכה לשונית ושירותי הגהה
עבודתנו בנותנים מילה מתייחסת אל הטקסט הכתוב בחרדת קודש בכל הנוגע לשירותי עריכה לשונית ולשירותי הגהה מקצועיים. אנחנו מתייחסים אל כל פסיק בכבוד הראוי לו, ומבצעים טיפול כולל בטקסט של עריכה לשונית ושל הגהה בכל הרמות הדרושות לו, על מנת לשפר את הניסוחים, להבהיר את המסרים, לתקן שגיאות כתיב וטעויות תחביריות, להעשיר את השפה, ולייצר טקסט מושלם ומכובד.
אנחנו מבצעים עריכה לשונית ומעניקים שירותי הגהה ללקוחות עסקיים ופרטיים בכל תחום: החל מחוברות מקצועיות, דרך ספרים, עבודות אקדמיות, טקסטים שיווקיים ופרסומיים ועד לפרופיל החברה שלכם.

הגהה וגם עריכה לשונית דווקא בנותנים מילה
אהבתנו הרבה למילה הכתובה, היא שמניעה אותנו בכל עת. אנחנו מבטיחים ביצוע מושלם של עריכה לשונית ושל הגהה ברמות המקצועיות ביותר לטקסטים שלכם, בעזרת צוות העורכים והמגיהים שלנו, מומחי הבלשנות והלשון, בעלי נסיון רב שנים, מיומנות רבה וידע מקיף ביותר הדרושים לשם כך.

 

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028