נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : קופירייטינג מקצועי – מה זה כולל

1. קופירייטינג תדמיתי. איך אתם מעוניינים "להיתפס" מבחינה תדמיתית? מה תרצו שקהל היעד יחשוב על החברה שלכם? מהלך קופירייטינג נועד לבחון, יחד עם בעל העסק, מהן נקודות החוזק של העסק שלך. בהתאם לכך יהיה אפשר להציג חזון מגובש ולעבוד על אסטרטגיית פרסום מתאימה. קופירייטינג הוא מראה. מראה שתשקף את מה שאתה, בעל העסק (המפרסם), מעוניין לחשוף.

2. קופירייטינג שיווקי. מה הלקוח הפוטנציאלי שלכם צריך? אחר מה הוא מחפש? מה חסר לו? מה ימשוך לו את העין? למה כדאי לו להיות לקוח דווקא של החברה שלכם? למה שלא יבחר בחברה המתחרה? קופירייטינג מקצועי רואה לנגד עיניו את הצרכים של הלקוח ועובד לפיהם.

3. קופירייטינג ממוקד. קופירייטינג יכול לסייע לכם לאפיין טוב יותר את מי שאתם, את מה שאתם מציגים או מפרסמים את קהל היעד. קופירייטינג חד ומחדד. במהלך עבודת קופירייטינג אפשר להבין דברים לעומקם ולהתאים את צורת העבודה בהתאם לממצאים.
4. קופירייטינג לשוני. יותר מדי פעמים נתקלים בפרסומים, באינטרנט או בכלל, ומגלים טקסטים עמוסים לעייפה בשגיאות מקלדת ומשגים לשוניים. פה חסר פסיק, שם התחביר לקוי. זה לא מכבד את הלקוח ובטח שלא את המפרסם. משגה לשוני בפרסום הוא כמו חולצה לבנה מוכתמת בראיון עבודה.
הסבלנות של הלקוח פוקעת מהר, קל וחומר כלפי חברות או מוצרים חדשים. חשוב לנצל את הקשב של הלקוח בתבונה. להיחשף, לעניין וללכוד. לפיכך, חשוב להשתמש בשירותי קופירייטינג, כדי לפרסם את החזון שלך באופן ראוי ומכובד.

5. קופירייטינג מבריק. מחפש שם למוצר? סלוגן שיווקי? זקוק לשם עבור שירות או חברה כלשהם? קופירייטינג מקצועי שולף את ההברקה המתאימה למטרה הנכונה. מדובר בדרך מוצלחת להגיע אל לקוחות פוטנציאליים ולעורר אותם לפעולה.

6. קופירייטינג עם מבט לעתיד. השתמשת בשירותיו של קופירייטר מקצועי, הוא כתב עבורך טקסטים מרתקים, הבריק עם סלוגנים משעשעים והוביל קונספט גדול. זה הזמן לבחון את גודל ההשפעה. האם נוצר הרושם שחיפשת ליצור? המסרים עברו? מאגר הלקוחות גדל? יש סביבך עניין? ענית "כן" על השאלות האלה או רובן? – כנראה שנעשתה עבודת קופירייטינג מוצלחת ומקצועית.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028