נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : קופירייטינג – כתיבה למנועי חיפוש

קופירייטינג – כתיבה למנועי חיפוש

אחד הדברים הראשונים שכל קופירייטינג טוב יודע הוא שהכתיבה שלו מיועדת בראש וראשונה למנוע החיפוש. אם חשבתם שקופירייטינג טוב הוא קודם מכל כתיבה עבור הקוראים והגולשים – טעיתם. כתיבת קופירייטינג טובה לאינטרנט היא קודם כל כתיבה למנועי חיפוש והידיעה מה מנועי החיפוש מעדיפים וכיצד הם מסווגים את הכתוב ולמה הם מעלים אותם לראש עמוד החיפוש ומתי. כתיבה למנועי חיפוש מצריכה את הכרת מנועי החיפוש וההגדרות שלהם עבור כתיבה טובה ופחות טובה.

כתיבה למנועי חיפוש בלי הזנחת קופירייטינג טוב לגולשים

כתיבה למנועי חיפוש בלבד לא תעזור. מדובר בשילוב יצירתי בין צרכי מנוע החיפוש, צרכי העסק והלקוחות הפוטנציאלים. שכן, כתיבת קופירייטינג עבור מנוע החיפוש בלבד עשוייה להיות כל כך משעממת שגם אם הדף שלכם יהיה במקום טוב במעלה המנוע הרי שהגולשים ינטשו אתכם עוד לפני שיקראו שתי שורות משלכם. אז מה עשיתם בזה? כלום.

קופירייטינג טוב לוקח בחשבון את כל העובדות הללו והופך אותן לכתיבה יצירתית ותמציתית שמכניסה את כל הציפורים לכלוב אחד. גם כתיבה שמשדרת אמינות ומעוררת לפעולה מסחרית וגם כתיבה שמעוררת את מנוע החיפוש לקדם את האתר שלכם במעלה עמוד החיפוש עד למיקום האידיאלי – העמוד הראשון.

קופירייטינג טוב יביא אתכם לעמוד הראשון בגוגל

כל עסק המפרסם באינטרנט את האתר שלו ואת המוצרים והשירותים שלו מעוניין בדבר עיקרי אחד – להגיע לעמוד הראשון בגוגל בסווג העסק שלו. העמוד הראשון הוא כה חיוני מכיוון שרוב הגולשים אינם טורחים כלל לרדת לעמודים נוספים והם מסתפקים באתרים המוצעים להם בתחום מסויים בעמוד הראשון של גוגל. הדבר נעשה מחוסר הבנה מכיוון שאין כל הבדל איכותי בין אתרים בעמוד הראשון לאלה שבעמודים הבאים, אלא שהגולש הממוצע חושב שהאתרים בעמוד הראשון הם האתרים המועדפים בתחום. לא כך. אתרים אלה מועדפים אצל גוגל בלבד ומהסיבות שלהם בלבד. לכן, המיקום בעמוד הראשון חשוב ביותר וכולם מתחרים על המיקום הזה שגוגל קובעת אותו לבדה.

קופירייטינג טוב למנועי חיפוש –  מה הסוד?

ישנם כמה וכמה מרכיבים המאפיינים כתיבת קופירייטינג טוב למנועי חיפוש. למשל:
•    כתיבת פסקאות קצרות וכותרות מתמצתות
•    חזרה על מילות מפתח רלוונטיות במינון רצוי
•    כתיבה בסגנון הפירמידה כשהעיקר מגיע מייד בהתחלה ויוצר מיקוד אצל הקורא להמשך
•    כתיבה קצרה וממוקדת המעבירה את המסר העיקרי באופן ישיר ומהיר
•    כתיבת תוכן מעניין ולא שבלוני שחוזר על עצמו. גוגול אוהב התחדשות כל הזמן.
•    כתיבה רהוטה ומדוייקת ללא שגיאות ובסגנון שמכבד את הקורא.

קופירייטינג למנועי חיפוש דורש קופירייטר מקצועי

קופירייטינג מסוג זה דורש כותב מיומן ומנוסה המכיר את כל הסטנדרטים של גוגל על מנת לקדם את האתר שלכם באמצעות התוכן והמילים למיקום המועדף במנוע החיפוש. קידום מיקום האתר עומד בראש מטרותיו של הקופירייטינג המשלב בין אמנות הכתיבה השיווקית יחד עם הכרת דרישות מנוע החיפוש.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028