נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : עריכה לשונית

עריכה לשונית, להלביש את הטקסט בצורה מהודרת

עריכה לשונית הינה פעולת שיפור ותיקון של טקסט, מאמר, או עבודה. עריכה לשונית כוללת בדרך כלל תיקון של שגיאות כתיב וסימני פיסוק, הסרת משפטים שאינם תורמים לטקסט, או משפטים החוזרים על עצמם, שיפור הניסוח, העשרת אוצר המילים, שינוי סדר המילים במשפט ועוד. עריכה לשונית עשויה להעלות את הביטחון העצמי של הכותב, ולהפוך את הטקסט לקריא ונהיר יותר. הרבה כותבי מאמרים אקדמאים, סטודנטים המגישים עבודות, או אתרי אינטרנט עסקיים מוסרים את עבודת הכתיבה שלהם לביצוע עריכה לשונית על ידי עורך מיומן ומקצועי. עריכה לשונית מכילה דרגות שונות של עריכה: הגהה, ליטוש ויסודית. עריכה לשונית בדרגת הגהה מתעסקת בתיקון שגיאות הקלדה, רווחים מיותרים, לתקן סימני פיסוק ותיקון שגיאות כתיב. עריכה לשונית בדרגת ליטוש מתעסקת ברמה הלשונית בלבד והיא מתקנת שגיאות לשון העוסקות בצורת ניסוח המשפט. עריכה לשונית בדגה יסודית עוסקת בהתערבות בעריכת התוכן ובעריכה לשונית גם יחד, או ביצוע שכתוב לטקסט כולו, אם הוא במצב בלתי קריא.

עריכה לשונית, כיצד לבחור עורך טוב?

עריכה לשונית מוצלחת מתחילה בבחירת עורך לשון מיומן ומנוסה. עורך טוב יודע לזהות כתיבה הדורשת שיפור, ולבצע בהתאם עריכה לשונית, ומן הצד השני יודע לזהות טקסט הכתוב בצורה טובה ולא להתערב בו. עורך טוב אינו מבצע עריכה לשונית רק על פי חוקי הלשון המוגדרים, הוא פועל גם על פי האינטואיציות ותחושות הבטן שלו על מנת להוציא את הטקסט בצורה הטובה ביותר. עורך טוב לעולם לא יקח פרוייקט של עריכה לשונית שאינו יכול לעמוד בו, הוא מודע ליכולותיו ופועל לפיהן. לא כל עורך לשוני יוכל לערוך מאמר או טקסט אקדמי בצורה טובה, ולכן עליו לבחור היטב איזה עבודות לקחת ועל מה לוותר. עורך לשוני טוב יודע כי בעת ביצוע עריכה לשונית כותב המאמר הוא זה המצוי בקדמת הבמה. העורך יודע כי הוא עצמו פועל מאחורי הקלעים, אולם השפעתו ניכרת בטקסט כולו. עורך לשוני מוצלח הוא בעל יכולות הבעה וכתיבה, יכולות ניסוח וחוש ביקורתי מפותח. עריכה לשונית היא תחום הדורש סדר וארגון, ועורך לשוני טוב יודע להתנהל בצורה מסודרת, ולהפיק טקסט מנוסח ונהיר.

עריכה לשונית, תמחור

עריכה לשונית מתומחרת במספר דרכים שונות: חישוב לפי גליונות דפוס, לפי עמודים ולפי מילים. חישוב המחיר של עריכה לשונית על פי גליונות דפוס היא הדרך הנפוצה ביותר, לעיתים התמחור בדרך זו כולל רווחים וסימני פיסוק, ולעיתים לא. תמחור עריכה לשונית על פי עמודים או על פי מילים נפוצה פחות, מאחר וקשה להעריך כמות מילים או כמות עמודים. כל שיטות החישוב פועלות ביחס לדרגות השונות הקימות בעריכה לשונית, עבור כל דרגה התמחור הוא שונה. כל עורך לשוני בוחר לעצמו את דרך התמחור הנוחה לו ביותר, ונוהג לפיה.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028