נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : עיצוב גרפי

עיצוב גרפי והטקסט פורח
בניגוד לתמונה או ציור, נועד עיצוב גרפי להשלים את המסר ולא לעמוד בפני עצמו, מהסיבה הזו למעצב אין חופש אמנותי אינסופי, אלא מטרתו של הטקסט עומדת תמיד לנגד עיניו.
עיצוב גרפי יעיל יודע איך לייצר מראה נעים, הרגשה טובה ותחושת עניין בטקסט בו זמנית. לא אחת קורה, שעיצוב גרפי לא מקצועי מאפיל על הטקסט, או שאינו תואם לשפה של הטקסט ושל הקוראים. השקעה של עיצוב גרפי מקצועי תמנע מקרה כזה.
בתהליך העבודה בין איש המקצוע המבצע עיצוב גרפי ובין הלקוח חייב להיות דיאלוג פורה, שיתרום בחידוד המסרים והמטרות, והבנה של הצורך האמיתי העומד מאחורי העיצוב.
עיצוב גרפי טוב הוא כזה שאינו פוגם בטקסט, יודע להיות ידידותי למשתמש, בנוי כהלכה, "מדבר בשפתם" של הקוראים, ואמור לעורר רצון להמשיך ולקרוא.

עיצוב גרפי בנותנים מילה – יופי של מקצועיות
אנחנו בנותנים מילה מומחים במילים, ומבינים היטב כיצד לחבר ביניהן בצורה האידיאלית. מהסיבה הזו אנחנו גם יודעים בדיוק איזה עיצוב גרפי יתאים למילים, למשפטים ולפסקאות וייצור ביחד פאזל נפלא ומרהיב.
כל טקסט שחשוב לכם, בין אם מדובר באתרי אינטרנט, פולדרים, נאומים, ברכות, הזמנות, ספרים או בחוברות הדרכה, תוכלו לקבל לידיכם מעוצב למשעי, בצורה שתגרום לכם להאמין כי עיצוב גרפי הוא סוג של קסם.
מיטב המעצבים והטכניקות החדשניות ביותר עומדים לרשותכם לביצוע ההתאמה המושלמת בין הטקסט היקר לכם ובין עיצוב גרפי מקצועי ויצירתי.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028