נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : ממה מתחילה כתיבה לאתר אינטרנט

ממה מתחילה כתיבה לאתר אינטרנט?

כתיבה לאתר היא תהליך מתמשך, שפעמים רבות כדאי להפקיד אותו בידיים מקצועיות. למה בעצם? כתיבה לאתר אינטרנט צריכה להיות עדכנית, יצירתית, מקורית, וגם לא לשקוט על השמרים – הכוונה היא שגם אם ביצענו כתיבה לאתר שלנו בצורה ראשונית, חשוב כל הזמן לעדכן בתכנים חדשים ומעניינים. לכן, בעלי עסקים רבים פונים אל שירותי קופירייטינג רבים שיבצעו כתיבה לאתר שלהם. כמובן שחשוב שגם אתם כבעלי עסקים תכירו את מרכיבי הכתיבה, וכך תוכלו לעבוד טוב יותר מול חברות השיווק. אחד הדברים שהכי חשובים כאשר מבצעים כתיבה לאתר אינטרנט, הוא מציאת הכותרת המתאימה – זה הבסיס לכתיבה כולה.

הכותרת מנחה את התוכן
אחד מכללי הברזל של כתיבה לאתר אינטרנט, הוא לכתוב את הכותרת לפני שכותבים את התוכן עצמו. הכותרות הן בסופו של דבר ראשי הפרקים של האתר, והן מנחות את האתר כולו – לאחר שהוחלט מהם הנושאים שבהם האתר יעסוק, נוכל לבצע כתיבה לאתר עצמו ולמלא אותו בתכנים שונים.
אחד מהכללים הידועים של בחירת כותרת מתאימה עבור תוכן באתר, היא הפניה הישירה. הכוונה היא ליצירת פניה אישית של ממש אל הגולש או אל הצרכן. פניה שכזו, בין אם היא בלשון יחיד או לשון רבים, מהווה את הבסיס גם לתוכן עצמו, ופעמים רבות מבצעים כתיבה לאתר שנעשית כמעט כולה בפניה אישית אל הגולשים, מה שעוזר להם להתחבר לתוכן ולהבין שהוא מיועד עבורם.
אחד הדברים שהכי חשוב לעשות בבחירה של הכותרת המתאימה, הוא למצוא את האיזון בין התחכום לבין הבהירות. מצד אחד, הכותרת צריכה למשוך את העין, להיות מיוחדת ומקורית, ולהיות יוצאת דופן מכותרות באתרים אחרים. מצד שני, היא עדיין צריכה להיות ברורה ונהירה, כך שאם מישהו ילחץ עליה – הוא ידע שהוא יקבל את התוכן המתאים. מכיוון שכפי שאתם רואים בחירה נכונה של כותרות היא אומנות לשמה, יש חשיבות גבוהה מאד לשכירה של שירותי קופירייטינג שיבצעו כתיבה לאתר שלכם.

עוד קצת על הכותרת לסיום
חשוב לזכור לסיום כי כותרת היא בסופו של דבר שורה קצרה. לכן, אנחנו תמיד נתמצת אותה – כתיבה לאתר אינטרנט שמבוצעת בצורה מקצועית, יכולה להביא לכם מגוון של כותרות שאורכן לא עולה על 8 ואפילו על 7 מילים. זכרו שבסופו של דבר הכותרת היא מרכיב חשוב בתהליך של כתיבה לאתר אינטרנט, משום שפעמים רבות רק על פי הכותרת, הגולש מחליט להיכנס לאתר עצמו ולבדוק מה הוא כולל. כמובן שגם לתכנים עצמם יש חשיבות גבוהה מאד, ולכן אם אתם עומדים לקראת הקמה של אתר אינטרנט חדש, או רוצים לשדרג את האתר הקיים, חשוב מאד לפנות אל גורם מקצועי, שיבצע כתיבה לאתר שלכם בצורה מקורית ויצירתית – ועדיין כזו שתהיה רלוונטית ומקצועית.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028