נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מיהו קופירייטר ומה הוא עושה

מיהו קופירייטר ומה הוא עושה?

קופירייטר הופך להיות בהדרגה אדם שיותר ויותר אנשים נזקקים לשירותיו. אבל מהו בכלל קופירייטר ומהם תחומי ההתעסקות שלו? נראה כי רבים מאיתנו לא באמת מבינים את חשיבותו ואת תחום עיסוקו, ויודעים בעיקר להצביע על כך שקופירייטר עובד במשהו שקשור לפרסום. אלא שראוי לציין כי עבודתי של קופירייטר היא הרבה מעבר לתחום הפרסום, משום שהכלים איתם הוא עובד הם ייחודיים, ושיטות העבודה שלו הן רבות ומגוונות.

הבסיס של כל קופירייטר הן המילים. המילים הן כלי העבודה שלו ואיתן ודרכן הוא נותן את השירותים השונים שלו. אם פעם עבודתו של קופירייטר הצטמצמה לתחומי הסיסמאות והסלוגנים, הרי היום כולם כבר מבינים כי קופירייטר הוא הרבה יותר מסתם אדם שמציע שורות קצרות – קופירייטר יכול ליצור עבורכם תשתית שיווקית שלמה, מגובה בידע מקצועי רב, וכזו שתמיד תהיה רלוונטית, עדכנית ואפקטיבית.
אילו שירותים קופירייטר מספק?
בעיקרון, תחומי העיסוק של כל קופירייטר יכולים להיות שונים מאחד לשני. זה גם תלוי האם אתם עובדים מול קופירייטר עצמאי ויחיד או מול חברה גדולה שמספקת שירותי קופירייטינג מתקדמים. בכל אופן לא משנה מה אתם מחפשים – אתם תוכלו למצוא קופירייטר שייתן לכם את השירות. קופירייטר עוסק בין השאר במתן שמות לעסקים שונים וקביעת סיסמאות עבורו, זו הייתה תמיד עבודתו ה"קלאסית". בהמשך קופירייטר יכול גם לבנות עבורכם ממש תוכנית פרסום, ולבצע חשיבה מהם אמצעי הפרסום הטובים ביותר עבור העסק שלכם.
אחד מהתחומים בהם חשוב למצוא קופירייטר טוב הוא תחום שיש אליו בשנים האחרונות הרבה מודעות בארץ והוא תחום התרגום השיווקי. יותר ויותר חברות צריכות לתרגם את החומר הפרסומי שלהם לשפות זרות, בין אם ברצונכם לפרוץ אל השוק הבינלאומי, או לפנות אל מגזרים שונים בתוך הארץ שדוברים שפה נוספת כמו המגזר הרוסי. חשוב להבין, כי קופירייטר יוכל לעזור לכם בתחום הזה כי לא מדובר רק בתרגום גרידא – לא כל פרסומת שעובדת בעברית גם עובדת באנגלית או ברוסית. פעמים רבות פרסומת טובה מבוססת על משחק מילים או מטבע לשון. קופירייטר טוב יוכל ליצור עבורכם גם סיסמאות ושיטות פרסום בשפות שונות, תוך שמירה על הרעיון המקורי.
שירותים נוספים של קופירייטר
כאמור, תחום הקופירייטינג הוא רחב מאד. קופירייטר טוב ומקצועי יוכל לעזור לכם גם בתחומים נוספים, כמו גם לדוגמא כתיבת תוכן לאתר של העסק שלכם. כיום, אתרים עסקיים, אשר כוללים בתוכם אך ורק חומר פרסומי ושיווקי נחשבים לאתרים לא מעניינים ולא מהימנים. על מנת שאתר יהיה טוב הוא צריך שיהיה בו תוכן ממשי שיהיה מעניין ורלוונטי, בכדי שימשוך אליו גולשים. קופירייטר טוב יוכל לנסח בעבורכם חלקי תוכן שלמים לאתר, וגם למקם אותם בחלקים שונים באתר. באופן כללי – מהפכת האינטרנט תרמה רבות מאד לעבודתו של הקופירייטר, ואם אתם בעלי אתר ואתם רוצים לקדם אותו – מומלץ שתפנו אל קופירייטר.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028