נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מחלקת קופירייטינג

מחלקת קופירייטינג בנותנים מילה
במחלקת הקופירייטינג של נותנים מילה ייצרו בשבילכם את כל המילים הדרושות עבור העסק שלכם: החל מכתיבה שיווקית, הכוללת ניסוח פלאיירים, פרוספקטים וקטלוגים, דרך ניסוח פרסומות וסלוגנים לפרסום במדיות השונות, עבור דרך כתיבת קופירייטינג לאתר האינטרנט שלכם, המתבצעת בהתאמה לדירוג של מנועי החיפוש, ועד למציאת שם עבור העסק שלכם. אנחנו לא ממציאים מילים חדשות –  אנחנו פשוט יודעים איך לחבר בין אלו הקיימות בצורה האופטימלית.

למה דווקא קופירייטינג בנותנים מילה?
אם תתעקשו להמציא בעצמכם קופירייטינג עבור העסק שלכם במקום להתמקד במה שאתם באמת טובים בו, אתם עלולים מהר מאוד לגלות, כי הזקתם לעסק שלכם במקום למנף אותו. רבים טועים לחשוב שהם מסוגלים לייצר קופירייטינג לעסקים, אך על מנת לבצע קופירייטינג טוב ואפקטיבי, דרושים מעבר ליצירתיות ודמיון גם היכרות מעמיקה עם השטח, הבנה של צרכי הלקוחות, היכרות עם תחום השיווק ועם ההיבטים השונים של כל עסק ודרישותיו המשתנות, ומעל לכל גם היכולת לבצע "שידוך" נכון בין סוג העסק ובין קופירייטינג עבורו. שנות הנסיון הרבות והידע העצום שצברנו משרתים את האינטרסים של העסק שלך בניסוח קופירייטינג מדוייק, ממוקד ויעיל.אתה ודאי תשמח לגלות כי בנוסף למקצועיות הבלתי מתפשרת, מחכים לך בנותנים מילה גם חיוך גדול, שירות אדיב ועמידה קפדנית בזמנים.
נשמח "לשבור את הראש" בשבילכם, ולהעניק לכם שקט נפשי, בידיעה כי בקרוב ייוולד לכם קופירייטינג נפלא.

 

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028