נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מה היא כתיבת מאמרים

מה היא כתיבת מאמרים?

כאשר מדברים איתנו על כתיבת מאמרים, אנחנו לעתים חשובים שמדובר על מאמרים אקדמאיים שונים לצורך לימודי. אולם היום, המשמעות העיקרית של כתיבת מאמרים בעולם העסקי, היא למעשה כתיבה של מאמרים שיווקיים ומקצועיים לאתרי אינטרנט. למה הכוונה בעצם? מדובר במאמרים שמציעים תוכן מסוים, רלוונטי, ייחודי, עם זיקה לתחום שבו האתר עוסק. באותם מאמרים, מקודמות פעמים רבות גם מילות מפתח מסוימות. מילות המפתח למעשה הן אלו שמובילות את הגולשים אל עבר המאמר הנ"ל, דרך מנועי החיפוש בהם מחופש אותו ביטוי מפתח. מהמאמרים, הגולש יכול להיכנס לאתר העסקי, ולהתרשם מהשירותים שהאתר והחברה יכולים להעניק לו.

למה עלה הצורך של כתיבת מאמרים?

לא תמיד היה צורך בשירות של כתיבת מאמרים. כתיבת מאמרים תפסה תאוצה בעיקר בשנתיים האחרונות, עקב ההתרחבות של האינטרנט וציבור הגולשים הישראלי והעולמי. אם בעבר האינטרנט נתפש בעיקר ככלי שאמור לתת אך ורק אינפורמציה, הרי היום הוא גם נתפש ככלי שאמור להעניק לנו שירותים רבים. לכן, בעלי עסקים רבים הקימו אתרי אינטרנט שיווקיים ומסחריים – עד שנוצרה התחרות הטבעית, ובדיוק כמו שיש פרסומות בטלוויזיה וברדיו, כך הן נוצרו גם באינטרנט. אז איך הגענו לכך שיש צורך לבצע כתיבת אתרים? משום שחלק נכבד מקהל הצרכנים באינטרנט הוא קהל מתוחכם יותר, ששבע מהפרסומות הרגילות, והוא תופש את מנועי החיפוש בתור המקור הכי טוב לחיפשו הצרכים שלו. הצרכן תופש את מנוע החיפוש כגורם אובייקטיבי, ואז החלה להתפתח התורה של SEO – קידום אתרים, שחלק נכבד מהם הוא כתיבת מאמרים. משום שכאמור כתיבת מאמרים משמשת בעיקר בכדי למשוך גולשים שמגיעים דרך מנועי החיפוש, מדובר באחת משיטות הפרסום והשיווק המובילות היום באינטרנט, שמוכיחה את עצמה בהצלחה רבה.

ואיך מבצעים כתיבת מאמרים?

לאחר שהבנו את החשיבות של כתיבת מאמרים, נשאלת כמובן השאלה איך מבצעים אותם – באופן עקרוני, הכתיבה חייבת להתבצע ברמה גבוהה, תוך שמירה מצד אחד על מקוריות מצד אחד, ועל רלוונטיות מהצד השני. היום באתרים רבים כבר יש מאמרים מקצועיים, ולכן נשאלת השאלה איך אנחנו מבדילים את עצמנו. התשובה היא פשוטה – באמצעות שכירת שירות מקצועי שיבצע כתיבת מאמרים עבור האתר שלנו. מי מבצע היום כתיבת מאמרים? כיום, מרבית חברות הקופירייטינג המקצועיות והמובילות בשוק, מציעות בין השאר גם את השירות של כתיבת מאמרים עבור אתרי אינטרנט. היתרון בשיטה זו הוא ברור – מדובר באנשים שהם מומחים לענייני שיווק, והם לא מגבילים את עצמם לתחום מקצועי צר – אלא יכולים לכתוב מאמר על כל נושא שבעולם. אתם בסך הכל צריכים לספק רקע על החברה, ולציין מה ביטויי הקידום שאתם רוצים לקדם – וחברת הקופירייטינג המקצועית כבר תייצר ותכתוב מאמרים עבור האתר שלכם.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028