נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מהי כתיבה לאתר ומה כל כך חשוב בה

מהי כתיבה לאתר ומה כל כך חשוב בה?

כתיבה לאתר ברשת האינטרנט היא סוג מאד מסוים של כתיבה המשלב יצירתיות עם תוכן ספציפי, והכרת הרשת על מנועי החיפוש שלה, כדי להשאיר את הגולש באתר שלך לאורך זמן, בכדי להביא אותו לרכישת המוצרים או השירותים שאתה מציע למכירה.
עד שלא הפכה רשת האינטרנט לזמינה לכל אחד, לא הייתה נחוצה כתיבה לאתרי אינטרנט באופן מיוחד. רוב הכתיבה היצירתית זרמה למשרדי הפרסום שם התמקדו בקופירייטינג השם את הדגש על פראזות מכירה קצרות וקליטות שיכולו לחזור על עצמם באין ספור פעמים במדיות שונות (רדיו, טלוויזיה או פרסום חוצות ומודעות בעיתונים) מבלי לשעמם את הלקוחות הפוטנציאלים. לא כך הדבר בכל הקשור בכתיבה לאתרי אינטרנט.

אתר האינטרנט העיסקי הפך בעצמו למוצר שיש לשווק אותו עוד לפני שמישהו בכלל יודע שהוא קיים או מה מוכרים בו. איך עושים את זה?

כל מי שנכנס לרגע למנוע החיפוש של גוגל יודע כי מילת המפתח לחיפוש שלו משמעותית ביותר כדי להתמקד בדבר שבו הוא מעוניין. גם הכותב לאתרי אינטרנט מודע לזאת, וגם הוא יודע לשלב את מילות החיפוש הנכונות בתוך הכתיבה המיוחדת שלו, כדי להביא את הלקוח הפוטנציאלי הישר אל העסק שלו.

הנחתת הגולש באתר שלך היא המשימה הראשונה העומדת בפני כותב העסוק בכתיבה לאתר. אך ההנחתה אינה סוף הסיפור – היא בקושי תחילתו. רבים הם האתרים המופיעים בגוגל בעמוד הראשון לחיפוש שלנו – אבל איזו שממה אתרית אנו מגלים כשאנו נכנסים לאתרים הללו. מה קורה כאן? הכתיבה לאתר אמנם התמקדה וחזרה על מילות החיפוש פעמים רבות – עובדה שדחפה את האתר לראש הרשימה, אבל הכתיבה כל כך לא מרשימה או משעממת שהגולש ויתר על המיקום תוך כמה שניות ועזב את האתר שלכם לנצח.

מחקרים מראים שגולש שוויתר על אתר אחרי כמה שניות של הסתבכות מבלי למצוא בו עניין לא יחזור אליו באותה הגלישה. ככה זה – נעזבת הפסדת.
החשיבות הגדולה של כותב האתרים ברשת האינטרנט היא השילוב המיוחד שבין כתיבה יצירתית ומלהיבה מחד ויכולת הבנת המדיה האינטרנטית, מאידך. כתיבה המשלבת תוכן ופרטים אודות העסק יחד עם חזרה מושכלת על מילות מפתח שידחפו את האתר לראש הרשימה בגוגל, אך עם זאת ימשיכו להיות מלהיבים ורעננים. זוהי משימתו של כותב האתר שלכם.

כתיבה לאתר דורשת מיומנות כתיבה מקצועית עם יצירתיות מחשבתית ויכולת הבנה של המדיה.

כתיבה לאתר היא צורך לכל אתר והיא עניין לאנשי מקצוע בלבד. כדי למצוא את מיטב הכותבים ואת כלל השירותים הנוגעים לכתיבה לאתר באינטרנט באופן מקצועי, היכנסו  אלינו ותוכלו לבחור בערוץ המתאים לכם כדי לקדם את האתר שלכם – את העסק שלכם.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028