נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : מדריך לכתיבה נכונה – להפוך מילים למעשים

כתיבה נכונה הינה מפתח להפיכת מילים למעשים, לגירוי קורא לפעולה אקטיבית, ליצור ענין ודחף שיניעו אנשים לחשוב, להגיב, לרכוש – כל אלה הם יעדים ברי מימוש באמצעות כתיבה נכונה, ומילים נכונות, המופיעות במקום הנכון ובשלב הנכון מבחינת בשלות הקורא לפעול.
כתיבה נכונה באתרי אינטרנט הינה כלי משמעותי שחייב להתבצע נכון, על אחת כמה וכמה לעומת מדיומים אחרים. כתיבה נכונה באתרים היא זו שתקבע את משך השהיה של קורא באתר, היא זו שתקבע האם יבצע פעולה כלשהי בעקבות הקריאה (יגיב ? יזכור ? יקנה ?) וחשוב מכל – תקבע האם הקורא יכנס בכלל לאתר, והאם האתר יזכה למקום משלו בקו הראשון של האתרים המובילים באותו תחום עיסוק (מה שקרוי – קידום אתרים).
טיפים לכתיבה נכונה
להלן הדברים שצריך לדעת על מנת לבצע כתיבה נכונה (בדגש על אתרי אינטרנט, אבל זה נכון לכל המדיומים באשר הם) :
1.    לקצר, לקצר, לקצר. אין סיבה להביע רעיון בשני משפטים אם אפשר לסכם אותו במשפט אחד. קוראים אוהבים קצר, קוראים מתעייפים מארוך, ומי שאחראי לכתיבה צריך לקחת את זה בחשבון.
2.    כתיבה נכונה מחייבת הגהה חוזרת ונשנית, לחיסול כל שגיאות הכתיב ושגיאות התחביר האפשריות. אסור בתכלית האיסור שכל מאמר שהוא, שכל אתר שהוא, שכל תוכן באשר הוא יכללו שגיאות כתיב או שגיאות תחביריות, המביעות כל כך הרבה חוסר מקצועיות, שזה בדיוק ההיפך ממה שאתם רוצים שהטקסט שלכם ייצג.
3.    כתיבה נכונה היא כתיבה מסקרנת, היוצרת גירוי לקורא להמשיך ולקרוא. יש להימנע מכתיבה יבשה, טרחנית, משעממת. כתיבה אפקטיבית צריכה להפתיע, לגרות, לחדש, כי אין טעם לכתוב מה שהקורא שלכם כבר יודע.
כתיבה נכונה צריכה להתבצע על ידי מקצוענים
כמו שלא נשלח מורה לתקן כביש, חשמלאי ללמד בכיתה, ורופא למכור כרטיסי מנוי לתאטרון – כך אין להפקיד את מלאכת כתיבה בידי מי שאינו מקצועי בתחום. מקצוען כתיבה הוא מי שיודע לפלרטט עם מילים ועם קוראים, מי שיודע להדגיש את מה שנדרש לחזק ולהסוות את מה שכדאי לשמור בצד. מקצוען כתיבה יעשה בשביל האתר שלכם את מה שלא יעשה אף תקציב פרסום, אף קמפיין בגוגל, אף שימוש בבלוגים או בפורומים בכדי להפיץ את המוצר או השירות שאתם מוכרים – מומחה כתיבה שהוא אמן מילים אמיתי ימצא את הדרך לשלב בין המילים שאתם נדרשים להם לבין היכולת שלהן למנף  ולקדם את האתר, ליצור קמפיין עצמי לאתר ולהגיע לתוצרים משמעותיים מבחינת הגעת קהל יעד אפקטיבי ונכון. ככה מבצעים כתיבה נכונה, וכן, את זה מקצוענים אמיתיים יודעים לעשות.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028