נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבת מאמרים לאתרים – כמה עצות לדרך

 

כתיבת מאמרים לאתרים – כמה עצות לדרך

כיום כבר כל בעל אתר יודע שללא כתיבת מאמרים ותכנים שונים לאתר שלו לא ישמעו ולא יראו אותו באינטרנט. פעם היה נהוג לחשוב שעם העלאת האתר לרשת נגמרת העבודה וכי הלקוחות הפוטנציאלים יתחילו לזרום לאתר כדי לרכוש את המוצרים או השירותים שלכם. מסתבר שהדבר אפילו לא קרוב לכך. זה כמו לחשוב שאם תקנו רכב הוא ייקח אתכם ממקום למקום – טעות. עד שלא תמלאו את הרכב שלכם בדלק הוא לא יוכל לזוז לשום מקום. כתיבת מאמרים לאינטרנט היא הדלק של האתר שלכם. כדי להניע את האתר כדי שיהיה נגיש לגולשים וללקוחות הפוטנציאלים שלכם עליכם לכתוב מאמרים כל הזמן. מאמרי תדמית, מאמרי שיווק, מאמרים לבלוגים ולפורטלים, מאמרי מידע לאתרים אחרים וכדומה. כתיבת תוכן והעלאתו הבלתי פוסקת באתר שלכם ובמקומות אחרים יקדמו את האתר שלכם ואתם תתחילו לעשות עסקים גדולים דרך האינטרנט.

מה חשוב בכתיבת מאמרים לאתרים ?

בכתיבת תוכן למאמרים יש להקפיד על כמה דברים חשובים שניתנים למדידה:

חומר מעניין ומעודכן – על החומר להיות רלוונטי ובעל ערך מוסף לגולש. על הכתיבה להיות איכותית שמציעה לגולש אינפורמציה מתאימה ולא רק אפיון כללי. באופן זה יקודם האתר על ידי מנוע החיפוש של גוגל.
שילוב של מילות מפתח – מילות חיפוש חשובות מאד לכל מאמר. כך יוכלו הגולשים למצוא אתכם וכך יוכל מנוע החיפוש של גוגל להעריך אתכם. יש לעשות שילוב זה בחכמה ולא לתת תחושה כי המאמר הוא רק מצע לכתיבת מילות חיפוש, אלא שלהיפך. שמילות החיפוש הן חלק אינטגראלי מן המאמר.

מקוריות – כתיבת מאמרים לאתרים חייבת להיות מקורית ושונה. למה מקורית? כי יש אין ספור עסקים המעלים מאמרים בתחום שלכם ואתם רוצים להתבלט מעל כולם. לכן מקוריות המאמר, מקוריות הכתיבה ומקוריות התוכן מאד רלוונטים. תוכן שהועתק ממקור אחר יתגלה על ידי מנוע החיפוש של גוגל והאתר שלכם יסומן כאתר ללא קידום.

כתיבה ממוקדת – כתיבת מאמרים לאתרים הינה סוג של כתיבה ממוקדת מטרה. הגדירו את המטרה וכתבו על פיה. כתיבת מאמרים לאינטרנט איננה עבודה שנועדה להסב לקוראים הנאה אמנותית, אלא להעביר להם אינפורמציה מועילה וקריאה לפעולה – התקשר, פנה, כנס ושלם וכדומה.

כתיבה מקצועית וזורמת – אחרי הכל ואולי לפני הכל כתיבת מאמרים צריכה להיעשות על ידי כותבים מקצועיים המכירים את חוקי המשחק שמכתיבים גוגל, וגם יודעים כיצד לנסח מאמר קצר וטוב, קריא וקליט באותו הזמן בלי לאבד את הקורא ובלי לייגע אותו. מאמר הכתוב כך יוכל גם לקדם אתכם בגוגל וגם להביא לכם לקוחות רבים.

כתיבת מאמרים לאתרים מבדילה בין כתיבת מאמר לקידום אתרים ובין כתיבת מאמר שנועד לספק אינפורמציה חיונית לגולש. מאמר שבתוך האתר יכול להיות מאד איכותי עם נגיעות שיווקיות והפניה לפעולה, בעוד שמאמר המיועד לקידום אתרים צריך להיות יותר פשוט, להכיל מילות מפתח חשובות והרבה קישוריות.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028