נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבת מאמרים – כתיבה שיווקית

כתיבת מאמרים – כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית איננה כתיבה בסגנון מכירה אגרסיבית. לא מדובר בכתיבה שמחקה איש מכירות שמנסה בכוח "לדחוף" לכם מוצרים שאתם לא זקוקים להם. הצרכן הישראלי כבר עבר את השלב שהוא "אוכל" כל מה שמגישים לו. הצרכן הישראלי רוצה יחס יותר טוב וגם שפה מתאימה, ושלא תהיה מתלהמת.
כתיבה שיווקית צריכה להעביר את המסר השיווקי באופן הרבה יותר מעודן וזורם ופחות אגרסיבי. העברת המסרים צריכה להיות תלוייה בצורה שנכתב הטקסט וברושם הראשוני שהוא עושה על הלקוח.

רושם ראשוני – חשיבות עליונה

אין סוף האתרים באינטרנט וההיחשפות העצומה של הגולשים לתוכן באינטרנט אינה מותירה את הגולש עם סבלנות לקריאה מעמיקה ומתעניינת בכל טקסט שהוא ניתקל בו. מרוב ביטויי מכירה, סלוגנים, ג'ינגלים, שלטי חוצות וכד. נשאר הצרכן מאד מבולבל וחסר סבלנות לטקסטים שאינם רלוונטים מבחינתו. לכן רושם ראשוני חשוב ביותר. אם הצלחת לעשות רושם ראשוני טוב על הגולש יש סיכוי שהוא ימשיך לקרוא ואף יכנס לאתר לבדוק את המוצרים או השירותים של העסק שלכם. הרי סביר להניח שאם הגולש כבר הגיע אליכם סימן שהוא מצא אתכם בקטגוריה שהוא מעוניין בה ועכשיו תורכם לעשות עליו רושם כדי שישאר באתר וירכוש את המוצרים שלכם. אין הכוונה כי לתוכן אין חשיבות ורק לצורה. התוכן כן חשוב וחשוב שיעביר לגולש אינפורמציה מועילה, אך צורת הכתיבה שנועדה "לדוג" את הלקוח חשובה לא פחות בעשיית רושם ראשוני שיכול לקבוע האם הגולש יכנס או יוותר על האתר שלכם.

כתיבת מאמרים – כמה מרכיבים לכתיבה שיווקית טובה

אמינות – יש לשדר אמינות בכל כתיבת מאמרים לאינטרנט. רוב הגולשים חשדניים ויש להם ציפיות גבוהות. אמינות מושגת כאשר אתם מציגים את העסק שלכם באופן מכובד ואיכותי. אל תהססו לספר גם על בעיות שהיו ושנפתרו וכדומה.

ייתרונות והתועלת של המוצר שלכם – יש להסביר את הייתרונות ואת התועלת שברכישת המוצרים או השירותים שלכם. למה לרכוש חבילת נופש ביוון עדיף לעשות אצלכם ולא אצל כל אחד מעשרות המתחרים שלכם.

כתיבה לקורא ולא לגוגל – את המאמרים יש לכתוב לאנשים אמיתיים ולא למנוע החיפוש של גוגל על מנת שימצא את מילות החיפוש הנכונות. על הכתיבה להיות ישירה ואישית ולא יבשה וכללית. יש ליצור עניין אצל הגולש לא פחות מאשר אצל מנוע החיפוש ויש לשים לב שהכתיבה איננה הופכת שבלונית וחד מימדית.

כתיבה כפנייה אישית לקורא – הכתיבה אמורה להשפיע על הקוראים אבל אין דבר כזה "קוראים" יש קורא. כל אחד קורא את המאמרים לבד ובעצמו, ולכן יש חשיבות שהכתיבה תהיה עד שכמה ניתן אישית ותיתן לקורא תחושה שהדברים נכתבו רק עבורו.

כתיבת מאמרים שיווקיים לאינטרנט איננה מלאכה שגרתית ואיננה דומה לסוגי כתיבה אחרים. כדי לקבל את המקסימום מן המאמרים שלכם פנו לכותב מקצועי שיוכל לשדרג את הטקסטים שלכם ולהוביל את האתר קדימה.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028