נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית – אי אפשר בלי זה!

כתיבה שיווקית היא הקסם שהופך מסמך הכתוב בצורה יפה למסמך "מזמין", מסמך שמוכר את המוצר.
כתיבה שיווקית פונה אל הצרכן הפוטנציאלי בגובה העיניים ומניעה אותו לרכישת המוצר.
כתיבה שיווקית אינה יכולה להסתפק במראה טוב, עליה להניע את הלקוח לפעולה.
כתיבה שיווקית תלכוד את תשומת ליבו של הקורא ותבדיל אותך מהמתחרים.
כתיבה שיווקית צריכה להיות מגובה בתוכן איכותי כדי לשכנע את הגולש להישאר באתר האינטרנט שלכם ולמצוא בו את מבוקשו. כתיבה שיווקית מקצועית מושכת את הקוראים מהרגע הראשון שלהם באתר ומובילה אותם יד ביד אל היעד אותו הם חיפשו.
כתיבה שיווקית – אי אפשר בלי זה!

כתיבה שיווקית – זה כל ההבדל…

על פי מחקרים עדכניים, חולפות שמונה שניות בלבד מרגע שגולש נכנס לאתר אליו הגיע דרך מנוע החיפוש, ועד הרגע בו הוא מחליט אם להישאר או לצאת ולחפש אתר נוסף. אלו שמונה שניות גורליות, במהלכן מעביר הגולש את מבטו על האתר, מתרשם מהעיצוב, מרפרף במבטו על הכותרות ולפעמים אפילו גולל למטה לראות מה עוד יש לאתר להציע. גורלו של אתר עלול להיחרץ במידה ואינו מצליח לשכנע את הגולשים להישאר בו, לאחר שפרק הזמן הקצר הזה חולף. שמונה השניות הללו הן המטרה העיקרית של כתיבה שיווקית. כתיבה שיווקית נכונה, כתיבה שיווקית מקצועית תעשה את ההבדל.

הרעיון המרכזי הוא ליצור תוכן שיווקי, אשר לוכד מיד את העין. כתיבה שיווקית נכונה של טקסט תמשוך את הגולשים שהגיעו לאתר, ותשאיר אותם לבדוק מה הוא מציע. כתיבה שיווקית נכונה חייבת להיות מעניינת, קולעת ומנוסחת היטב. ישנם כמה כללים חשובים על פיהם יש לנהוג כאשר מדובר בעניין כתיבה שיווקית ובניהול נכון של תוכן שיווקי באתרי אינטרנט. בראש ובראשונה – כתיבה מתאימה לכותרות, כותרות, כותרות!
הכותרת היא הדבר הראשון שקופץ לנגד עיניהם של הגולשים, ולכן היא זו שתקבע אם הם ימשיכו לקרוא את המשך הטקסט. כתיבה שיווקית טובה תכיל כותרות קצרות וקלות לקריאה. לצד הכותרות הראשיות תופענה כותרות משנות אינפורמטיביות ומתומצתות.
נקודה חשובה נוספת היא, כמובן, כתיבה שיווקית המשלבת מילות המפתח, כלומר אופטימיזציה. אלו הן אותן מילות חיפוש, שהקליד הגולש ובאמצעותן הגיע לאתר עצמו. חשוב לשלב את אותן מילים בצורה בולטת בדף הראשי של האתר ובכותרות.

כתיבה שיווקית – לכו על זה!

כתיבה שיווקית נכונה נחוצה לכל אתר ואתר. יש לכם אתר – לכו על זה! כתיבה שיווקית מספקת תוכן קצר, מחולק לסעיפים ופסקאות, שבו לכל פסקה רעיון אחד וכותרת מתאימה ושיחסוך במילים. כתיבה שיווקית טובה תתבצע רק ע"י איש מקצוע מוכשר.

בסופו של דבר, אותו תוכן ממוקד שכולל בין השאר מאמרים, כותרות וכותרות משנה, יכריע כיצד יראה האתר, כיצד יבנה המסר והקונספט, והכי חשוב – האם הקורא ישתכנע.

כתיבה שיווקית לאתר שלכם – לכו על זה!

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028