נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה שיווקית – דף נחיתה

כתיבה שיווקית – דף נחיתה

אחת מהפורמטים החשובים ביותר בכתיבה שיווקית הוא דף נחיתה. דף נחיתה הוא הדף שיעלה בפניכם כל פעם שתלחצו על באנר או לינקים מאתרים שונים, על פרסומות כלליות או פרסום בגוגל וכיוצא באלה. מטרת דף הנחיתה אחת – להכניס אתכם לאתר ולהשאיר אתכם שם עד למצב של מכירה. דף נחיתה הוא דף קצרצר שמפנה את תשומת ליבכם למסר הספציפי של האתר שלכם בתמצתיות ובפשטות. דף נחיתה אינו דף הבית שלכם!

דף נחיתה כתוב היטב יכול לעשות את ההבדל בין אתר צולע לאתר מצליח. כאשר דף נחיתה כתוב באופן לא משכנע ולא מלהיב הגולש יוותר ויעבור למקום אחר. אין הזדמנות שנייה באינטרנט. העסק כאן מאד מהיר ומאד אכזרי. הוא יכול להיות גם מאד מועיל, אך זה יהיה תלוי בדף הנחיתה שלכם ובאיכות הכתיבה שלו. במקרה כזה האינטרנט יהפוך למכרה זהב שלא הכרתם כמותו לפני עידן המחשבים.

איך לכתוב דף נחיתה מוצלח?

כתיבה שיווקית עוסקת בדיוק בשאלה הזו. כיצד או איך לכתוב ולא מה לכתוב שם. דף הנחיתה הוא השלב שאחרי בחירת הגולש בתוכן. דף הנחיתה שלכם לא צריך לעסוק שוב בתוכן אלא בצורה – איך לגרום לגולש להחליק פנימה לתוך האתר בכייף. זו כל תורת הכתיבה השיווקית במקרה זה. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם להבין כיצד זה עובד:

•    לכתוב בקצרה על המוצר ולהשתמש בכותרות קצרות ומסקרנות שיובילו את הקורא עד לכניסה לאתר מבלי צורך לקרוא את כל הדף במלואו.
•    כתיבת המסר העיקרי כבר בתחילת הדף ללא קשר לאורכו של הדף.
•    כתיבת פסקאות קצרות עם משפטים קצרים ומתומצתים ושימוש במילות מפתח באיזון נכון כדי שהגולש יחוש כי הוא במקום הנכון ולא ירצה לעזוב.
•    כתיבה ממוקדת המאפשרת לגולש לקבל את מה שהוא  מחפש בו במקום מבלי להתברבר.
•    כתיבה שיווקית כזו צריכה להניע לפעולה. הגולש הממוצע רוצה שיגידו לו מה לעשות והוא מבסוט מזה. תנו תלו את מה שהוא מחפש והניעו אותו לעשות מה שאתם רוצים: "הרשם", "הזמן עכשיו", "צור קשר" וכאלו דוגמאות צריכות להניע את הגולש לפעולה מיידת.
•    כתיבה שיווקית היא כתיבה ללא שגיאות. הגולשים לא אוהבים שמזלזלים בהם גם אם הם לא דוקטורים לשפה העברית. שגיאות מזהים מהבטן ואין להן כל הצדקה.
•    דף נחיתה טוב מאפשר לקורא להמשיך הלאה לתוך האתר ולרכוש את המוצרים באופן מיידי.

כתיבה שיווקית לדפי נחיתה – רק למקצוענים

מחפשים לכתוב דף נחיתה ראוי ומעניין שיגביר את הכניסות ויעלה את המכירות? פנו לחברה שמעסיקה אנשי מקצוע בתחום כתיבה שיווקית ובחרו את הטוב ביותר שתוכלו. כתיבה שיווקית עבור דף הנחיתה שלכם יכול לעשות את ההבדל בין ברווז צולע להצלחה גדולה.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028