נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : כתיבה לאתרים – המפתח להצלחת האתר

כתיבה לאתרים – המפתח להצלחת האתר

מספר הגולשים ברשת האינטרנט גדל מיום ליום. מספר האתרים גדל בהתאם וכמות התכנים הנכתבת לאינטרנט גדלה עוד יותר. כל אתר המעוניין לפרסם את עצמו ולהגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים חייב למלא את האתר שלו בתכנים מסוגים שונים על מנת שהגולשים ימצאו את הרלוונטיות של האתר עבורם. גם אם אתם בעלי עסק לשיווק ומכירת מצברים למנועים מסוגים שונים יהיה עליכם להזין את האתר שלכם בתכנים שונים ולהתחדש כל הזמן. תמונות המפרסמות את המוצרים שלכם לא יועילו גם אם הן יהיו מעוצבות באופן מושלם. כדי שהגולש בכלל ישמע עליכם וייכנס לאתר שלכם כדי לראות את שלל המוצרים שלכם עליו יהיה להכיר אתכם. איך זה נעשה?

כתיבה לאתרים – מאמרי קידום

אחד מהתחומים הנפוצים ביותר בכתיבה לאתרים הם מאמרי קידום. מהם מאמרי קידום? מאמרי קידום הם מאמרים המיועדים לשווק את האתר שלכם בחברת גוגל. שמעתם טוב – אלה הם מאמרים המיועדים בעיקר ללקוח אחד – גוגל. אם המאמרים כתובים לפי התקנות והפרמטרים שמעניינים את גוגל יש סיכוי שיקדמו אתכם במנוע החיפוש שלהם. מאמרי קידום אמורים לקדם אתר האתר שלכם באמצעות שימוש במילות חיפוש או מילות מפתח שכאשר יזין אותן הגולש הוא יוכל למצוא אתכם בקלות. נניח שאתם נותנים שירותי קייטרינג. בכל פעם שמישהו יקליד את המילים – קייטרינג או שירותי הסעדה, או אוכל מוכן לאירועים וכדומה אתם תרצו לקפוץ מול עיניו – הרי זה בדיוק העסק שלכם. כדי שזה יקרה אתם מחוייבים לחשוב על מילות מפתח כאלו שהגולשים עשויים להקליד ולהשתיל אותן בתוך מאמרי הקידום שלכם. בנוסף לשתילת מילות המפתח על המאמר להיות איכותי בצורת הכתיבה שלו ובמידע שהוא מספר ללקוחות. מאמרים הנכתבים אך ורק על מנת להעביר מילות חיפוש ללא שום רלוונטיות לנושא המוצהר של המאמר יחשבו כמאמרי זבל ויזרקו החוצה.

על מנת להצליח עם מאמרי קידום יש להקפיד על שלושה דברים:

מילות מפתח – שימוש במילות מפתח נבחרות וחזרה עליהם בגוף המאמר יעזרו לכם לקדם את המאמר בגוגל. אין לעשות שימוש מוגזם במילים ולמעשה יותר מ 7-8 חזרות עלול להסב לכם נזק. בחירת מילות המפתח חשובה ביותר ויש להשקיע בכך מחשבה רבה.

עניין ומעודכן – כשכותבים מאמר קידום יש לשמור על רמת עניין גבוהה עבור הגולש ולהיות מעודכנים בכל הפרטים והמידע המסופק. בגוגל אוהבים מאמרים איכותיים בעלי רלוונטיות לגולש ואם מידע חיוני ונחוץ נוסף.

מקוריות – כתיבה לאתרים חייבת להיות מקורית. אין להעתיק מאמרים ואין לשכתב מאמרים באופן כזה שמנוע החיפוש ידע כי כך נעשה. תכנים המפורסמים באתר שלכם שהועתקו ממקום אחר או טקסטים מקוריים שלא התקבלו עבורם זכויות יוצרים עלולים לגרום לסגירת האתר שלכם בגוגל. המקוריות מתבטאת גם בכתיבה מקורית שעליה להיות גם קצרה, גם מלהיבה, גם בעלת מידע חיוני וגם מקדמת לקראת פעולה. מקוריות כזו תתקבל בברכה גם אצל הגולשים וגם ב

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028