נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : הסיפור וההצלחה – כתיבת תוכן

הסיפור וההצלחה, כתיבת תוכן

אם נחשוב על זה, בוקר בהיר אחד, התעוררנו והחלטנו למתג מוצר ייחודי שיהפוך אותנו למצליחנים בלילה. האומנם? לא פעם נאמר כי דברים מוצלחים מושגים בעבודה קשה. הרשו לנו לספר לכם, גם אם מצאתם לכאורה מוצר ייחודי, לבטח תגלו אותו אצל חבריכם, העסקנים ממול. לא חידשתם דבר ועדיין לא נפגום לכם בחלום. עדיין תוכלו למתג את הרעיון ולהוכיח בין מגוון עסקנים דומים, שאתם סיפור הצלחה. הכול בעזרת התוכן הנכון. מאמר זה יספק לכם נקודות באשר להצלחה באמצעות כתיבת תוכן.

למנף את המותג באמצעות כתיבת תוכן

אז נכון שהמוצר שלכם די דומה למוצרים האחרים, החוכמה היא למנף אותו בדרכים הנכונות. בונה האתרים שלכם, יספר לכם כי לא די בבניית אתר אלא גם בקידומו. קידום אתרים מתבצע באמצעות עיצוב האתרים שלכם, הוא מתבצע גם אל מול המדיה החברתית אך עיקרו בעצם הוא כתיבת תוכן. על מנת להעביר לגולש את החוויה אותה הוא מחפש, כתיבת התוכן צריכה להיות קולעת, שיווקית ובעלת הדגשים על כל גווניה. מטרת כתיבת התוכן לצד ההצלחה הנחשפת, קשורה בשאלת השאלות אותה ישאל הגולש. "מה הם שונים מהעסקנים האחרים". לשם כך נכנסת כתיבת תוכן איכותית אשר תפקידה לתאר את המוצר, לציין את הדגשיו  ולגלות ייחודיות לשמה. הצד הטכני, הקשור בחיפוש במנועי החיפוש שיכולים להוביל את הגולש אל בית העסק הווירטואלי שלכם, קשורה בשימוש נכון במילות המפתח.

קצת על האדם האחראי על כתיבת תוכן

בטרם יבצע הכותב את כתיבת התוכן המתאים לאתר, יהיה עליו לערוך עבודת מחקר בכמה היבטים. אם הכותב לא ממש מכיר או יודע את תחומי הכתיבה, עליו להעשיר את עצמו בקריאה ספציפית בתחום עליו הוא אמור לכתוב בפועל. כמו כן, יש צורך לחפש מילות חיפוש ולהשתמש במתאימות ביותר. אלו המבוקשות ביותר ברשת. כך בעצם יצור עבורכם האדם האחראי על כתיבת תוכן, מאמר מושלם שיספק את הקורא ויעניק לו את מה שנדרש, בטרם ירכוש את המוצר.

על כתיבת תוכן ומקצועיות

שלא תשגו, כתיבת תוכן הינה דבר הדורש מקצוענות ומיומנות. לכאורה אתם שומעים על בעלי עסקים המכנים את עצמם "מוכשרים" ומוצאים את עצמם כותבים תוכן המשתייך לכל שאר התכנים שאינם קריאים או נקראים בעליל. אתם לא באמת רוצים שהתכנים שלכם לא יקבלו את הכבוד הראוי לכך. יתרה מכך, אתם לא באמת רוצים לבזבז את זמן הגלישה שסופק לכם , על מנת לשכנע את הלקוח כי אתם הטובים ביותר בעיסוקכם. רבים לבטח אמרו לכם, שלא פעם הזול הופך יקר. וותרו על האמירות וגשו לביצוע המעשים. כתיבת תוכן חייבת להיות מקצועית ומבוססת על פי כל חוקי הכתיבה, אל תתפשרו על הטוב ביותר. כשמדובר בנושא כתיבת תוכן, המקצוענות משתלמת.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028