נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : החשיבות של קופירייטר לאתר שלכם

החשיבות של קופירייטר לאתר שלכם

האינטרנט הוא מקום דינאמי שכל שנייה משתנה. עולם הפרסום באינטרנט שונה לחלוטין מעולם הפרסום במדיות המוכרות והוותיקות כמו העיתון והטלוויזיה או שלטי החוצות. לכן, חשוב מאד שתעזרו בשירותיו של קופירייטר לאתר שלכם. חשוב להסביר, כי העבודה שיעשה קופירייטר לאתר שלכם, היא לא כמו עבודה של פרסום מודעה בעיתון על העסק שלכם. מדובר פה על תורה שלמה ומורכבת יחסית, אבל כזו שאם מבצעים אותה בצורה הנכונה יכולה להניב רווחים טובים עבורכם, וכמובן לפרסם אתכם בקרב הקהל הרחב. הסיבה לכך שהעבודה של קופירייטר לאתר שלכם היא מורכבת יחסית, היא כי פרסום באינטרנט הוא לכשעצמו מורכב יחסית – גולשי האינטרנט הם ככלל מגזר אינטיליגנטי יחסית, ומדובר לרוב באנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים ומה הם מחפשים – לכן על מנת שהם ישתכנעו להיכנס לאתר שלכם, קיימות שיטות מתוחכמות וחכמות, אשר קופירייטר לאתר שלכם שנחשב למקצועי וטוב וודאי ישתמש בהן.

מה יעשה קופירייטר לאתר שלכם?

קיימות שתי שיטות פרסום ושיווק עיקריות לאתר באינטרנט – פרסום עקיף וסמוי דרך אתרים אחרים, ופרסום תוכן מקצועי בתוך האתר שלכם, שישוקף דרך מנועי החיפוש. אז מה בעצם עושה קופירייטר לאתר שלכם, ואיך הוא נכנס לסיפור הזה? הוא לא נכנס – הוא הסיפור עצמו! אם תרכשו שירותים של קופירייטר לאתר שלכם הוא מיד יתחיל במלאכה הנמרצת של שיווק האתר בכלים שזה עתה הזכרנו. דרך הפרסום באתרים האחרים הוא יכנס אל הפורומים המקצועיים השונים ואל הפורטלים השונים ויתחיל לפרסם טוקבקים והודעות שונות שיעודדו אנשים להיכנס אל האתר שלכם. למותר לציין, כי קופירייטר לאתר שלכם שנחשב למקצועי ואיכותי לא סתם יפרסם מודעות בנוסח "כנסו, כנסו עכשיו", אלא ידאג כי ההודעות ינוסחו בשפה גבוהה, ויהיו רלוונטיות ובעלות מידע שהוא גם אמין, וגם מסקרן, כזה שישכנע את הגולשים השונים להיכנס לאתרכם. שיטה נוספת, אשר קופירייטר לאתר שלכם צריך לבצע היא כתיבת תוכן עבור האתר שלכם. מדובר הן בניסוח של תוכן שיווקי עבור האתר, כלומר כזה שממש ידאג להסביר את הניסיון שלכם והיתרונות שלכם והייחוד שלכם, אבל קופירייטר לאתר שלכם גם ידאג לפרסם חומר מקצועי שקשור לשירות שלכם, כזה שיהיה אמין. ולמה זה חשוב?

תוכן לאתר הוא שם המשחק
לא סתם כמעט כל בעל עסק נעזר בשירותים של קופירייטר לאתר שלו. אם כתיבת טוקבקים והודעות עוד עלולה להישמע כמו משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם (למרות שגם כאן החשיבות של להיעזר בקופירייטר לאתר שלכם שהוא מקצועי היא גבוהה מאד), הרי ברור לנו שכדי להתחיל להוסיף, למצוא ולנסח תוכן רב לאתר שלנו, שיהיה גם ברמה גבוהה, גם מקצועי מאד, אבל גם כזה שיעודד אנשים להיכנס אל האתר, ולא סתם למצוא את המידע ולצאת – אנחנו חייבים עזרה מקצועית. בנוסף, תוכן איכותי שמעודד אנשים להיכנס אליו, גם מעלה את האתר בתוצאות של מנועי החיפוש השונים. כך קופירייטר לאתר שלכם, שנחשב למקצועי, אינטליגנט ויצירתי יכול לשדרג את האתר שלכם, ולהרים אותו ואתכם אל גבהים חדשים.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028