נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : דמיון בונה מילים שבונות מציאות

מה זה קופירייטינג?
קופירייטינג זו כתיבה רעיונית, יצירתית ופרסומית. קופירייטינג הוא רעיון מיושם. מסר. קופירייטינג זו מציאות שמולידה את הדבר הבא. קופירייטינג נועד לחדש. קופירייטינג מחבר בין תובנות צרכניות לבין יעדים שיווקיים. קופירייטינג משמעו ללחוץ על הכפתור הנכון, בזמן הנכון ובמקום הנכון.

קופירייטינג – מה נחשב קופירייטינג מוצלח?
קופירייטינג מוצלח הוא רעיון שמכיל מסר תמציתי, ממוקד וענייני שלוכד את תשומת הלב של הלקוח (קורא/ גולש/ צופה) ומפעיל אותו לטובתו. קופירייטינג טוב הוא קופירייטינג שמביא להעברת מסר פרסומי ושיווקי בצורה חדה, מקורית וברורה, ובאופן חדש מהמסרים של המתחרים שלו.

קופירייטינג – למה אני צריך את זה?
קופירייטינג הוא תהליך כתיבה מלא ביצירתיות אותה ניתן לנתב לכיוונים שונים בפרסום, בהתאם לרצון הלקוח ואופי המוצר או השירות הנמכר. במסגרת קופירייטינג אפשר לקחת כל מוצר, ללא קשר למידת האטרקטיביות שלו, הצורה והצבע שלו, ולהפוך אותו לאטרקטיבי ברמות הגבוהות ביותר.
קופירייטר הוא לא רק חורז מילים ונותן כותרות. מדובר במקצוע שמצריך רגישות גדולה מאד לפרטים הכי קטנים. יכולת לזהות יתרונות גם כשנדמה שאין כאלה. לדעת להחצין את היתרונות, להשמיט את החסרונות, לגרום לבידול ממוצרים אחרים באותו התחום, ולהציג אותך ואת מושא הפרסום בצורה חד-פעמית, כזו שלא נראתה לפני כן.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028