נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת תוכן לאתרים : איך מתבצעת כתיבה לאתרים

איך מתבצעת כתיבה לאתרים?

כתיבה לאתרים לוקחת בחשבון מספר מרכיבים, על מנת ליצור את התוכן המושלם עבור אתר עסקי. אנשים רבים בוחרים כיום באופציה של שכירת שירותים מקצועיים של כתיבה לאתרים, מכיוון שהם מבינים את כוחה – כתיבה לאתרים משמשת לשתי מטרות בסיסיות: הראשונה, למשוך אנשים דרך מנועי החיפוש השונים, והשנייה, לגרום להם להישאר בתוך האתר ברגע שהם נכנסו אליו, ואף לרכוש ממנו את השירות שהוא מציע. על כן, כתיבה לאתרים צריכה להיות יצירתית, מקורית, ועם זאת גם מקצועית ואינטליגנטית. בסופו של דבר חשוב לזכור שכמו כל דבר, גם כתיבה לאתרים צריכה לקחת בחשבון דבר אחד –  את קהל היעד.

מי גולש באינטרנט?
השאלה מי גולש באינטרנט בישראל היא שאלה קצת גדולה. ישראל היא אחת מהמדינות המרושתות ביותר בעולם באופן יחסי, ואם מורידים מגזרים סוגים כמו המגזר החרדי, האחוזים אף מזנקים עוד יותר. יתרה מזו, ישראלים רבים (כיום כרבע מכלל ציבור הצרכנים) נוטים לקנות מוצרים דרך האינטרנט – לכן כמובן שהחשיבות של כתיבה לאתרים שתהיה מקצועית היא גבוהה מאד. אבל איך בעצם מבצעים כתיבה לאתרים, אם קהל היעד הוא רחב כל כך?
התשובה לכך היא פשוטה-  חייבים לצאת מהראש שבאינטרנט יש מגזר מסוים שגולש. באינטרנט גולשים אנשים רבים כמו שאת העיתון קוראים אנשים רבים. השאלה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו, שגם מובילה בהמשך כתיבה לאתרים שלנו, היא למי אנחנו רוצים שהאתר שלנו יפנה? האם אנחנו מוכרים מוצר שמתאים לעקרות בית? או שאנחנו בכלל מציעים שירות לאנשים שבדיוק השתחררו מהצבא? ואולי בכלל אנשים שיצאו לפנסיה יכולים להתעניין באתר שלנו? על ידי מיפוי מדויקי של קהל היעד, אנחנו יודעים גם להתאים כתיבה לאתרים שלנו. חשוב לציין כמובן, שבכל מקרה, כתיבה לאתרים חייבת להיות אינטליגנטית, ולצאת מנקודת ההנחה שהציבור שגולש באינטרנט הוא ציבור מתוחכם שיודע בהחלט מה הוא רוצה, ולפניו עומדות עשרות אופציות שונות, ולכן אין לו שום צורך להתפשר – והוא יבחר רק בטוב ביותר.

כתיבה לאתרים עבור קהלים שונים
כמובן שיש מקרים רבים, שבהם נצטרך לבצע כתיבה לאתרים שלנו שפונים למספר קהלי יעד. אם לדוגמא אנחנו עורכי דין אנחנו יכולים לפנות אל קהל יעד בטווח גילאים רחב מאד. כמו כן, גם תחומים שבעבר נחשבו ל"גבריים" או "נשיים" הולכים ושוברים את החומות, בפרט באינטרנט, גורם שבאופן כללי תורם למהפכות חברתיות רבות. אז איך מבצעים כתיבה לאתרים עם קהל יעד מורכב ומגוון? התשובה היא כמובן שאתם לא צריכים לבצע כתיבה לאתרים בעצמכם – בדיוק בשביל מקרים אלו, יש חברות קופירייטינג ושיווק שמבצעות כתיבה לאתרים עסקיים, בצורה שיווקית, עניינית ויצירתית. אם גם אתם רוצים לבצע כתיבה לאתרים שלכם שתהיה איכותית ומיוחדת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה בסך הכל לפנות אל חברת קופירייטינג שאתם סומכים עליה, ושאתם יודעים שהיא מקצועית במיוחד – ולראות איך העסק שלכם צומח מעלה מעלה.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028