נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

כתיבת מאמרים לאתר – מקצוע לכל דבר

כתיבת מאמרים לאתר – מקצוע לכל דבר

אחד הדברים החשובים להבין בנוגע לכתיבת מאמרים לאתר אינטרנט הוא שכתיבה כזו היא מקצוע לכל דבר. לא מדובר בכתיבת מכתב חד פעמי או בהפגנת ידע מופלג בתחום שבו עוסקת החברה שלכם. כתיבת מאמרים לאתר אינטרנט דורשת מיומנות ונסיון, ואין דרך אחרת לומר זאת, אבל התוכן הוא שצריך לקבוע את צורת האתר ולא להתאים את עצמו אליו. יש להתייחס לכתיבת מאמרים לאתר אינטרנט מרגע ההחלטה על הקמת האתר. יש לשלב את כותבי המאמרים והתכנים השונים של האתר כבר מהיום הראשון לקביעת הקונספט של האתר ויש להפנים שאת האתר יש להתאים לתוכן ולא להיפך.

התאמת האתר לתוכן

כשניגשים לתכנן אתר ישנם כמה שלבים שיש לעבור, שלב קונספטואלי, שלב טכנולוגי, שלב גראפי ושלב טכני. חשוב כי כל האנשים העוסקים בכל השלבים יהיו מעורבים בשלב בחינת הקונספט לאתר ומטרותיו וכי אנשי התוכן יהיו בנוכחות מלאה. התאמת האתר לתכני העסק חשובה ביותר. התאמה זו תוודא כי התוכן נמצא במקומות חשובים באתר עצמו ובפריסה על הדף הנצפה הספציפי. יש להחליט על אופי התוכן ובאיזה פורמט רוצים להעלותו לאתר – מאמר תדמית, מאמר שיווקי, מאמר לבלוג מקצועי או לפורטל מסויים, מאמרים לרשתות חברתיות, אתרי וידאו וכדומה. כך בונה איש התוכן מערך שלם של מאמרים שונים המיועדים לקדם את האתר ולהעביר מידע רלוונטי לגולשים. המאמרים המופיעים במקומות שונים ברשת מקדמים את האתר ומעלים אותו במנוע החיפוש של גוגל.

כתיבת מאמרים לאתר – התחדשות כל הזמן

אחד הפרמטרים המדידים ביותר על ידי גוגל הוא התחדשות האתר שלכם. גוגל יכול לדעת מתי לאחרונה העלתם משהו חדש לאתר ואיך אתם מתחדשים. התחדשות חשובה מאד וזהו תהליך שלעולם אינו נגמר. כל הזמן יש להעלות מאמרים חדשים, להוסיף מידע או חומר רקע, להעלות מאמרים באתר שלכם, באתרים אחרים וליצור קישורים שיפנו את הגולשים לאתר שלכם. פעולות אלו עשויות לקדם אתכם בגוגל באופן דרמטי.

בנוסף לכל זאת יש להכנס כיום גם לרשתות החברתיות ולפתוח שם כרטיס או חשבון של העסק שלכם. נוכחות ברשתות כמו פייסבוק נחשבת כיום לחובה לכל מי שמעוניין לקדם את העסק שלו באינטרנט. גם יצירת בלוג לאתר ועידכונו השוטף מאד מועיל וגם יצירת סרטוני וידאו הם חלק מעבודת הקידום של האתר שלכם ברשת האינטרנט ובגוגל באופן ספציפי. כל הפעולות הללו הם חלק מתהליך יצירת התוכן עבור האתר שלכם וקידומו.

כתיבת מאמרים לאתר היא חלק מיצירת תוכן לאתר שלכם ויש לעשות זאת באופן מקצועי. אין לסמוך על המזל הטוב שלכם ולחשוב שאתם תוכלו לכתוב כמה מילים ושהדבר לא ישנה בכל מקרה. חשיבה כזו תוריד את האתר שלכם למקומות מאד נמוכים ולא תבינו למה אין לכם עסקים דרך האינטרנט. כתיבת תכנים באופן מקצועי ורהוט המתבסס על חוקי קידום האתרים יעזרו בקידום האתר שלכם וברכישת לקוחות חדשים רבים.

כתיבת מאמרים

כתיבת מאמרים

העסק שלכם נחשב לעסק חדש , אך עם זאת, העסק מציג פוטנציאל עתידי, הכול טוב ויפה ועדיין, אל תסתמכו רק על הכישרון שלכם. כשמדובר בעסק חדש, שמוכר מוצר או גימור המוכר ממקומות נוספים, עליכם לדאוג כי תמיד תהיו בראש הרשימה. ראש הרשימה? הכוונה בעצם לראש הרשימה במנועי החיפוש, ראש הרשימה באינדקס העסקים והכול בסופו של יום, בשם ולמען ההצלחה הנכספת.

מהי כתיבת מאמרים

יש המון סיבות מדוע עלינו להצטייד בכתיבת מאמרים. שאלתם את עצמכם מזה כתיבת מאמרים? היא בעיקר נועדה על מנת לקדם את בית העסק שלכם ,באמצעות אתר האינטרנט אותו בניתם מבעוד מועד. נכון להיום, קחו בחשבון כי העסק שלכם מתחרה עם עסקים דומים, המשווקים מוצר דומה לשלכם והמלחמה הינה קיומית. עם הצלחה לא מתווכחים לעולם, למען ההצלחה צריך לעמול בכבוד. כתיבת מאמרים הינה בעצם האפשרות להעביר מסר איכותי לגבי המוצר אותו תרצו לשווק. היא מציעה ,מגוון של תפקידים המצביעים על ההצלחה שאותה אתם רוצים לקטוף. מאמר זה יעמיק וייתן אור לתחום כתיבת המאמרים ולתועלת הסופית.

כתיבת מאמרים ועצם קיומה.

•    כתיבת מאמרים לשם קידום העסק שלכם, על פי מילות מפתח במנועי החיפוש של גוגל או בחברות המדיה והאינטרנט.
•    מטרה נוספת, קשורה בעניין של לייחד ולהפוך את העסק שלכם, לעסק המקורי ביותר מכל השאר, אל תשכחו שהמוצר שלכם הינו אחד מיני רבים.
•    כתיבת מאמרים מספקת מידע רב ללקוח בדרכו לרכישה כזו או אחרת.
•    בסופו של דבר, אם כתיבת המאמרים תשאף לאיכות ותפעל על פי כל חוקי הכתיבה, הרי שהגולש הפוטנציאלי שלכם, יהפוך לקוח מרוצה שיביא גם את עמיתיו לגלוש באתר שלכם. כתוצאה מהכניסה הממושכת והתעניינותו של הגולש במאמר שלכם, יעלה רף הגולשים לאתר ולפתע תמצאו עצמכם בראש מצעד ההצלחות של אתרי האינטרנט.

לא ידעתם? אז למה לא העזתם לשאול?

חשוב שתבינו מה מסתתר מאחרי כתיבת מאמרים לאתר האינטרנט שלכם. על התכנים להיות איכותיים, לעורר השראה בגולש המתעניין ובעיקר לעורר סקרנות, שתגרום לו, לשוב ולבקר באתר בשנית. כל ביקור באתר מקפיץ את איכות האתר שלכם. כתיבת אתרים בעצם קשורה בקידום אתרים מוצלח. המונח קידום אתרים אורגני מתייחס למשל לקידום איטי הנמשך כתקופה, בה יקודם האתר שלכם או החנות הווירטואלית שבחרתם לבנות, דעו לכם, חלק ניכר מקידומו של בית העסק הווירטואלי שלכם, נתון לכתבים השיווקים, דהיינו איכות כתיבת המאמרים. השוק הפתוח מציע מגוון של עוסקים חופשיים בכתיבת מאמרים. כל שעליכם לעשות, לבדוק שהכתיבה אכן מדברת את הקורא, שהיא מצליחה לגעת במוצר באופן אינפורמטיבי וחד ומתייחסת באינטליגנציה הראויה לאדם שנכנס על מנת לרכוש מוצר כזה או אחר באמצעות האתר שלכם. אם תקיימו את הכללים הללו, יש סיכוי שהאתר שלכם יניב את פירותיו.

הסיפור וההצלחה – כתיבת תוכן

הסיפור וההצלחה, כתיבת תוכן

אם נחשוב על זה, בוקר בהיר אחד, התעוררנו והחלטנו למתג מוצר ייחודי שיהפוך אותנו למצליחנים בלילה. האומנם? לא פעם נאמר כי דברים מוצלחים מושגים בעבודה קשה. הרשו לנו לספר לכם, גם אם מצאתם לכאורה מוצר ייחודי, לבטח תגלו אותו אצל חבריכם, העסקנים ממול. לא חידשתם דבר ועדיין לא נפגום לכם בחלום. עדיין תוכלו למתג את הרעיון ולהוכיח בין מגוון עסקנים דומים, שאתם סיפור הצלחה. הכול בעזרת התוכן הנכון. מאמר זה יספק לכם נקודות באשר להצלחה באמצעות כתיבת תוכן.

למנף את המותג באמצעות כתיבת תוכן

אז נכון שהמוצר שלכם די דומה למוצרים האחרים, החוכמה היא למנף אותו בדרכים הנכונות. בונה האתרים שלכם, יספר לכם כי לא די בבניית אתר אלא גם בקידומו. קידום אתרים מתבצע באמצעות עיצוב האתרים שלכם, הוא מתבצע גם אל מול המדיה החברתית אך עיקרו בעצם הוא כתיבת תוכן. על מנת להעביר לגולש את החוויה אותה הוא מחפש, כתיבת התוכן צריכה להיות קולעת, שיווקית ובעלת הדגשים על כל גווניה. מטרת כתיבת התוכן לצד ההצלחה הנחשפת, קשורה בשאלת השאלות אותה ישאל הגולש. "מה הם שונים מהעסקנים האחרים". לשם כך נכנסת כתיבת תוכן איכותית אשר תפקידה לתאר את המוצר, לציין את הדגשיו  ולגלות ייחודיות לשמה. הצד הטכני, הקשור בחיפוש במנועי החיפוש שיכולים להוביל את הגולש אל בית העסק הווירטואלי שלכם, קשורה בשימוש נכון במילות המפתח.

קצת על האדם האחראי על כתיבת תוכן

בטרם יבצע הכותב את כתיבת התוכן המתאים לאתר, יהיה עליו לערוך עבודת מחקר בכמה היבטים. אם הכותב לא ממש מכיר או יודע את תחומי הכתיבה, עליו להעשיר את עצמו בקריאה ספציפית בתחום עליו הוא אמור לכתוב בפועל. כמו כן, יש צורך לחפש מילות חיפוש ולהשתמש במתאימות ביותר. אלו המבוקשות ביותר ברשת. כך בעצם יצור עבורכם האדם האחראי על כתיבת תוכן, מאמר מושלם שיספק את הקורא ויעניק לו את מה שנדרש, בטרם ירכוש את המוצר.

על כתיבת תוכן ומקצועיות

שלא תשגו, כתיבת תוכן הינה דבר הדורש מקצוענות ומיומנות. לכאורה אתם שומעים על בעלי עסקים המכנים את עצמם "מוכשרים" ומוצאים את עצמם כותבים תוכן המשתייך לכל שאר התכנים שאינם קריאים או נקראים בעליל. אתם לא באמת רוצים שהתכנים שלכם לא יקבלו את הכבוד הראוי לכך. יתרה מכך, אתם לא באמת רוצים לבזבז את זמן הגלישה שסופק לכם , על מנת לשכנע את הלקוח כי אתם הטובים ביותר בעיסוקכם. רבים לבטח אמרו לכם, שלא פעם הזול הופך יקר. וותרו על האמירות וגשו לביצוע המעשים. כתיבת תוכן חייבת להיות מקצועית ומבוססת על פי כל חוקי הכתיבה, אל תתפשרו על הטוב ביותר. כשמדובר בנושא כתיבת תוכן, המקצוענות משתלמת.

עריכה לשונית לאינטרנט

עריכה לשונית לאינטרנט

כאשר מתבצעת כתיבה מקצועית של טקסט עולה הצורך בעריכה לשונית על מנת לאפשר קריאה שוטפת ומהנה. עריכה לשונית לאינטרנט הפכה עם השנים לנדרשת ומבוקשת שכן בעלי אתרים ומקדמי אתרים רבים הבינו כי רק באמצעות טקסט שיהיה נגיש ומובן לקורא במבט ראשון וחטוף הוא שימשוך את הגולש להישאר בדף האינטרנט שלהם. העברית התקינה שמתקבלת באמצעות עריכה לשונית לאינטרנט היא בין השאר שתיצור את הרושם החיובי על הגולש.

עריכה לשונית – מהי?

עריכה לשונית כאמור מאפשרת לכל קורא ליהנות מחוויית קריאה שוטפת כאשר אין שגיאות כתיב וכל פסיק נמצא במקומו. עריכה לשונית לאינטרנט היא התמקדות בעריכה של טקסטים המיועדים עבור אתרי אינטרנט בין אם מדובר במאמרי שיווק, מאמרי קידום או דף נחיתה. עריכה לשונית מפשטת את הטקסט והופכת אותו לברור דווקא באמצעות מילים עשירות תוך שסגנונו של הכותב אינו נעלם לאחר העריכה. עריכה לשונית מבטלת חזרות או סתירות בטקסט ויוצרת היגיון וקשר בין המשפטים בתוך הטקסט ובין הפסקאות.

עריכה לשונית – למי היא מיועדת?

ישנם מספר גורמים שזקוקים לשירותי עריכה לשונית כאשר מה שמשותף להם הוא שהטקסט נכתב למטרת פרסום:
•    חברות ועסקים גדולים – כל חברה נוהגת לפרסם מידע בנוגע לשירות שהיא מספקת ללקוח או מוצר שהיא משווקת. מידע זה לרוב דורש עריכה לשונית לאינטרנט או עריכה לשונית לעיתון שבמהלכה יתוקנו שגיאות כתיב או ניסוח והטקסט יעוצב תוך התחשבות במטרות שהחברה רוצה להשיג.
•    בעלי אתרים באינטרנט – כל בעל אתר משקיע בהעסקה של כותבים מקצועיים על מנת לקדם את האתר באופן הטוב והמקצועי ביותר. ישנם מקרים בהם הטקסט חייב לעבור עריכה לשונית לאינטרנט על מנת להגיע לכמה שיותר גולשים ולאפשר קידום כלכלי.
•    סטודנטים – כל סטודנט נדרש במהלך לימודיו לכתוב עבודות אקדמאיות אשר דורשות עריכה לשונית. הסגנון והמבנה של עבודה אקדמאית חייבים להיות על פי פרמטרים שנקבעו מראש כמו הקפדה על אופן בו מציגים רשימה ביבליוגראפית, האופן שבו בונים את תוכן העניינים ועוד.
•    סופרים וכותבים – בין אם מדובר בכותב לאתרי אינטרנט שהטקסט שיצר דורש עריכה לשונית לאינטרנט או סופר שכותב ספרים, העריכה משפרת את איכות הטקסט והופכת אותו נוח לקריאה.

עריכה לשונית לאינטרנט – עין ביקורתית

לאחר שכותב מקצועי מכין טקסט, לא פשוט הוא עבורו לראות שגיאות שאולי נעשו במילים או בביטויים בהם השתמש. גם לאחר מספר פעמים של קריאת הטקסט, אותו כותב לא תמיד יצליח לשפר את איכות הטקסט. עריכה לשונית לאינטרנט נעשית על ידי עורך מקצועי בעל ניסיון בתחום של עריכה ויש ביכולתו לבחון כל טקסט בעין ביקורתית ולשפר את איכות הטקסט. עריכה לשונית לאינטרנט היא אובייקטיבית והיא נעשית על פי הנחיות ברורות במטרה להביא את הטקסט למקום הטוב ביותר. יצירה של טקסטים טובים לאתר אינטרנט דורשת עריכה לשונית לאינטרנט שבלעדיה הטקסט ייראה דל ולא מושך לגולשי

על כתיבה שיווקית באינטרנט ובכלל

על כתיבה שיווקית באינטרנט ובכלל

אין זה סוד כי רשת האינטרנט היא כלי מרכזי וחשוב בכל הנוגע אל שווק מוצרים. האינטרנט בשל אופייה מאפשרת חשיפה עצומה בעלות נמוכה מאוד יחסית. אולם, כדי שהפרסום באינטרנט יהיה יעיל, צריך לדעת כיצד נכון לעשות זאת ולבצע את זה בצורה הטובה ביותר. כאן נכנסים שירותי כתיבה שיווקית לתמונה: כתיבה שיווקית היא לא רק כתיבת שבחים למוצר, אלא כתיבת תכנים ומאמרים אשר ישווקו את המוצר באופן שיהיה אפקטיבי עם הלקוחות. בנוסף, בעידן בו אנשים רבים מגיעים אל המוצרים המעניינים אותם באמצעות מנועי חיפוש באינטרנט, כתיבה שיווקית צריכה לדעת להתאים את עצמה למנועי החיפוש האלה כדי למשוך כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

חשיבותה של כתיבה שיווקית למוצר

כאמור, כתיבה שיווקית איננה רק כתיבת דברי שבח למוצר כלשהו; כתיבה שיווקית היא תהליך הכולל את החשיבה המלאה לגבי האופן הנכון ביותר לבצע את הפרסום והשיווק של המוצר. כתיבה שיווקית אמנם שמה את המוצר במרכז, אולם היא עושה זאת באמצעות הכלים הנכונים ביותר. כך למשל, אם יש מוצר הקשור בתחום מסוים של רפואה, ייתכן כי הדרך הנכונה והטובה ביותר לבצע כתיבה שיווקית לאותו מוצר היא באמצעות פרסום מאמרים על אותו מצב רפואי בהם תימצא הפנייה אל המוצר. חשוב ביותר כי כתיבה שיווקית כזאת תכלול מידע אמין אשר הגולשים יכולים להסתמך עליו, אחרת – הגולשים פשוט לא יסתמכו על המידע ויעברו הלאה אל אתרי אינטרנט אשר יתנו להם את המידע לו הם זקוקים.

ייזום תהליך כתיבה שיווקית לאתר שלכם – סוף מעשה במחשבה תחילה

החלק הראשון של כל תהליך הכתיבה השיווקית הוא במחשבה על הדרך הנכונה ביותר לעשות כתיבה שיווקית. המדובר בעניין מהותי. כתיבה שיווקית ללא חשיבה מאחוריה פשוט לא תהיה אפקטיבית כמו כתיבה שיווקית אשר הושקעה בה מחשבה כדי לחדד את המסרים של המאמרים והתכנים השונים. ישנן שיטות רבות של כתיבה שיווקית המתאימות למוצרים שונים. בהתאם למוצר, צריך לדעת כיצד, באמצעות כתיבה שיווקית להצליח ליצור את החיבור הרגשי עם הלקוחות. חיבור רגשי יכול להיעשות בדרכים רבות אולם הוא הוא חלק חשוב במשיכת לקוחות חדשים ובפרסום המוצר שלכם. החיבור הרגשי הזה הוא דרך טובה לגרום ללקוחות להבין כי המוצר שאתם מציעים הוא שימושי וטוב להם.

אם אתם צריכים כתיבה שיווקית – רק באמצעות חברות מקצועיות

הנה כי כן, כתיבה שיווקית היא עניין הדורש יידע ומקצועיות. לא מדובר רק על המצאת סיסמא קליטה, אלא על כתיבה שיכולה להניע את הלקוחות הפוטנציאליים לפעולה (היא רכישת המוצר). עסקים תלויים במידה רבה בשיווק הנכון של המוצרים שלו ובכך שהשירותים שהוא מציע יגיעו לקהל יעד הרחב ביותר האפשרי – כתיבה שיווקית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את השיווק היעיל והנכון של העסק.

עריכה לשונית

עריכה לשונית, להלביש את הטקסט בצורה מהודרת

עריכה לשונית הינה פעולת שיפור ותיקון של טקסט, מאמר, או עבודה. עריכה לשונית כוללת בדרך כלל תיקון של שגיאות כתיב וסימני פיסוק, הסרת משפטים שאינם תורמים לטקסט, או משפטים החוזרים על עצמם, שיפור הניסוח, העשרת אוצר המילים, שינוי סדר המילים במשפט ועוד. עריכה לשונית עשויה להעלות את הביטחון העצמי של הכותב, ולהפוך את הטקסט לקריא ונהיר יותר. הרבה כותבי מאמרים אקדמאים, סטודנטים המגישים עבודות, או אתרי אינטרנט עסקיים מוסרים את עבודת הכתיבה שלהם לביצוע עריכה לשונית על ידי עורך מיומן ומקצועי. עריכה לשונית מכילה דרגות שונות של עריכה: הגהה, ליטוש ויסודית. עריכה לשונית בדרגת הגהה מתעסקת בתיקון שגיאות הקלדה, רווחים מיותרים, לתקן סימני פיסוק ותיקון שגיאות כתיב. עריכה לשונית בדרגת ליטוש מתעסקת ברמה הלשונית בלבד והיא מתקנת שגיאות לשון העוסקות בצורת ניסוח המשפט. עריכה לשונית בדגה יסודית עוסקת בהתערבות בעריכת התוכן ובעריכה לשונית גם יחד, או ביצוע שכתוב לטקסט כולו, אם הוא במצב בלתי קריא.

עריכה לשונית, כיצד לבחור עורך טוב?

עריכה לשונית מוצלחת מתחילה בבחירת עורך לשון מיומן ומנוסה. עורך טוב יודע לזהות כתיבה הדורשת שיפור, ולבצע בהתאם עריכה לשונית, ומן הצד השני יודע לזהות טקסט הכתוב בצורה טובה ולא להתערב בו. עורך טוב אינו מבצע עריכה לשונית רק על פי חוקי הלשון המוגדרים, הוא פועל גם על פי האינטואיציות ותחושות הבטן שלו על מנת להוציא את הטקסט בצורה הטובה ביותר. עורך טוב לעולם לא יקח פרוייקט של עריכה לשונית שאינו יכול לעמוד בו, הוא מודע ליכולותיו ופועל לפיהן. לא כל עורך לשוני יוכל לערוך מאמר או טקסט אקדמי בצורה טובה, ולכן עליו לבחור היטב איזה עבודות לקחת ועל מה לוותר. עורך לשוני טוב יודע כי בעת ביצוע עריכה לשונית כותב המאמר הוא זה המצוי בקדמת הבמה. העורך יודע כי הוא עצמו פועל מאחורי הקלעים, אולם השפעתו ניכרת בטקסט כולו. עורך לשוני מוצלח הוא בעל יכולות הבעה וכתיבה, יכולות ניסוח וחוש ביקורתי מפותח. עריכה לשונית היא תחום הדורש סדר וארגון, ועורך לשוני טוב יודע להתנהל בצורה מסודרת, ולהפיק טקסט מנוסח ונהיר.

עריכה לשונית, תמחור

עריכה לשונית מתומחרת במספר דרכים שונות: חישוב לפי גליונות דפוס, לפי עמודים ולפי מילים. חישוב המחיר של עריכה לשונית על פי גליונות דפוס היא הדרך הנפוצה ביותר, לעיתים התמחור בדרך זו כולל רווחים וסימני פיסוק, ולעיתים לא. תמחור עריכה לשונית על פי עמודים או על פי מילים נפוצה פחות, מאחר וקשה להעריך כמות מילים או כמות עמודים. כל שיטות החישוב פועלות ביחס לדרגות השונות הקימות בעריכה לשונית, עבור כל דרגה התמחור הוא שונה. כל עורך לשוני בוחר לעצמו את דרך התמחור הנוחה לו ביותר, ונוהג לפיה.

כתיבת תוכן לאינטרנט

כתיבה שיווקית – כתיבת תוכן לאינטרנט

כתיבה שיווקית באינטרנט פירושה כתיבה שבעזרת מילים ממירה תוכן למכירות. זה כל הסיפור. כתיבה שיווקית שונה באופן ניכר מכל צורת כתיבה אחרת וכתיבה שיווקית לאינטרנט עוד יותר. בעוד כתיבה עבור עלוני פרסום או למודעות פרסום מצריכה מיומנות מסוימת וכתיבה ספרותית מצריכה מיומנות וכשרון אחרים, הרי שכתיבה שיווקית לאינטרנט מצריכה מיומנות ויכולות שונות מכל אלה. התוכן באינטרנט מתחרה, שלא כמו בכל סוגי הכתיבה האחרים, ביכולת המיידית לזרוק את הכתוב לפח הזבל ולמצוא דומה לו הכתוב טוב יותר. כתיבה שיווקית באינטרנט פירושה להיות מרתק ומסקרן, ליצור רושם מקצועי ואמין, להיות רהוט אבל לא יותר מידי גבוה ולהשאיר את הקורא שלך עוד כמה שניות עם הטקסט. אם לא תצליח בכך מישהו אחר יזכה בלקוח שלך.

איך גורמים לעלייה במכירות באמצעות כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית חושפת את הלקוח הפוטנציאלי שלכם לתכנים שהוא מחפש. יתרון האינטרנט, כמו שכולם כבר יודעים, הוא המיידיות שהאינפורמציה מגיעה והדלתות שכל חלון פותח בקריאת מאמר או תוכן אחר. מאמרי אינטרנט מיועדים לשווק את המוצרים תוך כדי החדרת מידע חיוני והצגת העסק שלכם כמקום המועדף מסיבות שונות: מחיר טוב, שירות הוגן ואפילו מבצעים חמים. האינטרנט הוא כמו רכבת הרים שלא מפסיקה לנסוע. יש קטעים שממש קשה לדעת לאן הכל נוסע אבל תמיד אפשר לסמוך על הפסים שיובילו אותכם למקום בטוח. ברגע שתעגנו יחכה לכם התוכן שאתם מחפשים והנסיעה תהפוך הרבה יותר נעימה ונוחה. כתיבה שיווקית טובה תגרום לכם לעגון ולהישאר במחוז חפציכם וגם למצוא בדיוק את מה שחיפשתם בלי צורך להתרוצץ שוב.

סוגים שונים של כתיבת תוכן לאינטרנט

ישנם שני סוגים עיקריים של כתיבת תוכן לאינטרנט: כתיבה המסייעת לקידום מכירות באופן ישיר וכתיבת מאמרי תוכן. כתיבת מאמר הוא מקום שבו מופיעים מידע מדויק ואמין אודות המוצר או השירות שעליו כותבים. גם כתיבה זו נועדה בסופו של יום לעזור בקידום המכירות אבל באופן עקיף ולא ישיר ותקיף. בעוד כתיבה שיווקית ישירה מסתייעת במסרים קצרים וחדים המניעים לפעולה בו במקום הרי שכתיבת מאמרי תוכן לאינטרנט פועלים באופן עקיף ושונה. הרעיון הוא ליצור מאגר של מאמרים שיוכלו להתפרסם גם מחוץ לאתר שלכם ויוכלו להוות קישור חשוב לאתר שלכם ממקומות שונים. מאמרים מאלה יכולים להתפרסם בבלוגים או בכתבי עת אלקטרוניים בנושאים שונים ולהעלות את הצורך במוצר שלכם באופן עקיף ותוך כדי כך להפנות את הגולש לאתר שלכם. כתיבה שיווקית באינטרנט תמיד נגמרת במכירה, בין אם באופן מיידי ובין אם לזמן עתידי.

כתיבה שיווקית מתמקדת באיך כותבים ופחות במה כותבים

מסתבר שהפקטור החשוב ביותר בכתיבה שיווקית הוא הצורה ולא התוכן. נכון שבלי תוכן הצורה לא תוכל להחזיק מים, אבל אם התוכן ידוע בכל מקרה – חברה לשיווק בלונים משווקת בלונים וזה התוכן שלה! הרי שהצורה שבה ייכתבו המאמרים לאינטרנט והדרך בהם יוגשו לקוראים ולאנשי מנוע החיפוש היא שתקבע את עתיד המאמר ואת עתיד האתר ואת עתיד המכירות שלכם.
מלאכת הכתיבה השיווקית מצריכה מיומנות גדולה ונסיון רב ולכן כדאי לבחור היטב את האדם או קבוצת האנשים שתוכל להעלות אתכם על דרך המלך של כתיבת תוכן לאינטרנט ולהשאיר אתכם שם לאורך זמן.

מאמרי קידום

מאמרי קידום

מאמרי קידום הם מאמרים שכל מטרתם היא לקדם את המכירות של האתר שלך והמוצרים או השירותים שלך. ידוע לכל כי אחת הדרכים האפקטיביות לצרכי קידום הם מילות מפתח החוזרות על עצמן, תוך כדי שילובם בתוכן המאמר. שילובם צריך להיעשות בצורה זורמת ולא הצהרתית, כחלק מן הטקסט של המאמר ולא כיחידה מנותקת תוכן.

כדי להצליח בכתיבת מאמרי קידום יש לנקוט בכמה פעולות שעשויות להציף את המאמר שלך למעלה במנועי החיפוש, ובכך להגביר את כניסת הגולשים לאתר שלך, ומשם הדרך למכירה כבר קצרה הרבה יותר.
למנועי החיפוש ככלי התנהגות משלהם שיש להכירם לפני שניגשים לכתוב מאמרי קידום. מאמר קידום טוב תלוי בכותב מוכשר, אך עליו להיות ער ולעבוד עפ"י הכללים הבאים:

1.    יש להכין סוללה של מילות מפתח. למשל: ביטויים כמו "שטיחים פרסיים" וגם מילים בודדות כמו "שטיחון". מילים אלה הם חומר הגלם שלכם לכתיבת המאמר.
2.    יש להקפיד לשבץ את מילות המפתח בכל המקומות האסטרטגיים של המאמר: בכותרת, בכותרות המשנה, במשפט הראשון או השני של המאמר וכן בפסקת הסגיר של המאמר. ניתן ורצוי לטפטף את מילות המפתח גם לאורכו באופן זורם ולא עמוס מידי.
3.    בשימוש במילות המפתח אין לעבור את ה-3% מסך המאמר כולו. אחרת יזוהו המילים בגוגל כ"ספאם".
4.    יש לעשות שימוש משתנה במילות המפתח לאורך המאמר כולו.
5.    יש לעשות וריאציות על מילות המפתח ולא להשתמש בתבנית אחת. למשל: אם מילת החיפוש היא שטיחים אז – שטיחים פרסיים, שטיחים בעבודת יד, שטיחים מקיר לקיר וכדומה. כל וריאציה מגדילה את טווח החיפוש במנוע.
6.    כדאי לא להשתמש במילות מפתח שגורות וכלליות. יש למצוא מילים עם היקף חיפוש קטן יותר שייתן לכם סיכוי להיות ראשון בנישה. בקיצור, עדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות.
7.    רצוי לכתוב את מילת הפתח בכותרת המאמר. היא מבטיחה לגבי התוכן וההתמקדות בהמשך.
8.    כל כתיבת מאמר היא גם דלת חדשה למאמר דומה באותו נושא. תוך כדי הכתיבה השאירו לכם את הדלת פתוחה ורכזו את הרעיונות והמילים החדשות לקראת כתיבת המאמר הבא.

והכי חשוב: כתיבת מאמרי קידום איננה פעולה מכנית של שילוב מילות מפתח בגוף המאמר ובכותרותיו. לשם כך היינו נעזרים במחשב ולא בכותב בשר ודם. על מאמר הקידום לזרום כמו טקסט מעולה באופן טבעי ומרשים. עליו לשכנע את הקורא בנכונות העובדות והעצות המוגשות לו במאמר, וכן להעיד על אמינות, יושרה ומקצועיות.

מאמרי קידום באים לענות על צורך קיים ורבים מנסים כוחם בכך. כשרון כתיבה ויכולת ביצוע ועמידה בלוחות זמנים קצרים נחוצים כדי להצליח בכתיבה מסוג זה.
פנה אלינו לעזרה בכתיבת מאמרי קידום עבור העסק שלך ותראה

גם אתם צריכים מאמרי קידום

גם אתם צריכים מאמרי קידום

מאמרי הקידום הם חלק בלתי נפרד מעולם האינטרנט, אשר נמצא בחיים של כולנו. בשנים האחרונות מאמרי קידום הפכו לנחלתם של אתרי תוכן לא פחות מאשר אתרים אחרים, וזאת עקב העלייה בשימוש במנועי החיפוש. למעשה, כיום הדרישה לרמה גבוהה של מאמרי קידום היא חלק בלתי נפרד מהאתר, ומהמגמה לגיוס גולשים או לקוחות חדשים. אך מה הם בכלל מאמרי קידום, כיצד הם בנויים ומדוע רוב הגולשים שאינם בקיאים ברזי האינטרנט לא מכירים אותם?

תוכן שתפקידו לבלוט

מאמרי קידום הם למעשה תכנים אשר נכתבו על מנת לשפר את המיקום של האתר במנוע החיפוש. כידוע, רוב הגלישה לאתרי אינטרנט בארץ ובעולם נעשית דרך גוגל או מנועי חיפוש אחרים. הבעיה מתחילה בכך שלכל נושא אותו מקלידים בשורת החיפוש, מלבד מקרים בהם מקלידים את שם החברה הספציפי, עולות מאות אלפים ולעיתים אפילו מיליוני תוצאות שונות. כיצד אם כן ניתן להבטיח כי דווקא האתר שלנו, זה שעבדנו קשה על מנת להקים אותו, יהיה במקום בולט עבור הגולש? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא מאמרי קידום. תפקידם של המאמרים הוא להציג את מילות המפתח הקשורות לנושא האתר בצורה איכותית, וכך למעשה לחזק את המקום של האתר ברשימת התוצאות. האופן בו אתרי החיפוש מאתרים תוכן הוא סריקה אינטנסיבית ואינסופית של מיליוני אתרים ברחבי העולם. סריקה אשר מעלה תוצאות הרלוונטיות למילות החיפוש של הגולש מחזקת את האתר, והופכת אותו לבולט יותר. בנקודה הזו בדיוק תפקידם של מאמרי קידום הוא לתת את הבולטות ואת הייחודיות על מנת להביא את הגולשים.

המבנה של מאמרי הקידום

מאמרי קידום בנויים בצורה מאוד פשוטה, משום שהם נותנים מענה לשני צרכים: הקידום עצמו ושביעות הרצון של הלקוח. ישנם מאמרים שיווקיים, מאמרים אינפורמטיביים או מאמרים המציגים את נושא האתר באופן כללי. הצורה בה מצליחים המאמרים לשלב בין הדרישות היא זו אשר קובעת את הצלחתם. מאמרים שאינם נכתבים על ידי אנשי מקצוע עלולים לא רק שלא לעזור, אלא אף לפגוע במיקום של האתר בתוצאות מנועי החיפוש. בעלי אתרים לא מנוסים אינם יודעים זאת, ובוחרים לחסוך במקום הלא נכון.

שיווק עם ערך מוסף

הגולשים, אשר במקרים רבים הם גם הלקוחות, אינם מודעים לקיומם של מאמרי קידום. מבחינתם המאמרים הם חלק מהאתר, וכך זה אמור להישאר. המאמר לא נראה כמו פרסומת ולכן הוא יעיל יותר. במידה ומפקידים את כתיבת המאמר בידי חברה מקצועית, התוכן גם יכול לספק ערך מוסף לגולש. בצורה כזו מרוויחים בעלי האתר לקוחות מרוצים, קידום יעיל ואתר בעל תנועת גלישה גבוהה יותר. צרו קשר בהקדם עם חברות המספקות שירותי כתיבה לאתרי אינטרנט, משום שכל יום שעובר יכול להיות קריטי עבור האתר שלכם.

כל מה שרציתם לדעת על כתיבה שיווקית באינטרנט

כל מה שרציתם לדעת על כתיבה שיווקית באינטרנט

הרשת שינתה את העולם ללא ספק. בין השאר, כל הזירה העסקית ממש הועתקה אל האינטרנט. לכן מה הפלא לגלות, שעסקים רבים היום מחפשים חברות מקצועיות שמתמחות בתחום של כתיבה שיווקית באינטרנט. היתרונות של כתיבה שיווקית באינטרנט הם ברורים – עלויות הוספת התוכן הן לא גבוהות, והקמה של אתר אינטרנט ואף של קמפיין מקוון, זולה יותר מאשר קמפיין טלוויזיוני. ברור שעבור כתיבה שיווקית באינטרנט צריך לפנות לחברה מקצועית שעוסקת בתחום, אך כדאי גם להכיר את עקרונות השיווק, על מנת להכיר את העולם מקרוב ולהבין את החשיבות שלו.

היחס אל הטקסט

לא פעם, אפשר למצוא כל מיני מאמרים על כתיבה שיווקית באינטרנט שמציגים שני מסרים שונים. מצד אחד, כולם יגידו לכם שכדי ליצור כתיבה שיווקית באינטרנט בצורה טובה עליכם לשים דגש על מסרים קצרים ובולטים, ולא למשוך בטקסט.
מצד שני, כולם כל הזמן מהללים את המשמעות של הטקסט, את החשיבות שלו, וכמה שחשוב לזכור שהגולש הממוצע הוא אינטליגנט ולא קונה לוקשים. אז מי צודק?
התשובה היא – כולם צודקים, וזה בדיוק מה שמאפיין כתיבה שיווקית באינטרנט שנעשית בצורה מקצועית. מצד אחד – המסרים הם ברורים ונהירים. מצד שני, צורת הכתיבה היא אינטליגנטית, מקורית, יצירתית ועשירה.
בסופו של דבר, כל מי שעוסק בתחום של כתיבה שיווקית באינטרנט יוכל להגיד לכם שההבדל המרכזי בין הפרסום באינטרנט לפרסום במקומות אחרים, הוא שבאינטרנט הגולשים מגיבים לפרסום ושיווק בצורה אקטיבית ומודעת, על פי בחירה אישית שלהם. לעומת זאת, ברדיו, בעיתון וטלוויזיה, הפרסומות מגיעות בהפתעה. לכן, כתיבה שיווקית באינטרנט היא הרבה יותר מתקדמת וממוקדת, כדי ליצור את המשיכה האקטיבית והמודעת הזו.

הפלטפורמות שעומדות לשירותכם

למזלכם, כתיבה שיווקית באינטרנט לא רק דורשת מיקוד, אלא היא גם מעניקה לכם לא מעט פלטפורמות שונות בשביל למשוך קהל לקוחות. ברור שבשלב ראשון, כתיבה שיווקית באינטרנט צריכה להתמקד בכתיבה עניינית עבור האתר שלכם והתכנים שנמצאים בו, אולם אחר כך אפשר להמשיך ולהתמקד לפלטפורמות מתקדמות יותר.
היום מקובל מאד לעשות שימוש בבלוגים מקצועיים על מנת למשוך כמה שיותר גולשים. בלוגים הם למעשה יומני רשת אשר מציעים תוכן מקצועי, ולאו דווקא שיווקי. דרך הבלוגים אפשר למשוך גולשים המבקשים מידע מסוים, ואז כמובן לגרום להם להיכנס גם לאתר שלכם. כך הגולשים מקבלים את התחושה שאתם עסק שנותן מידע אמין ומקצועי.
אופציה אחרת של כתיבה שיווקית באינטרנט היא דרך הרשתות החברתיות השונות. היום מקובל לעשות שימוש בפייסבוק על מנת למשוך גולשים רבים שנמצאים באתר כמעט בכל רגע. כתיבה שיווקית באינטרנט שנעשית דרך פייסבוק מתמקדת במשיכה לדף העסק שלכם, בין אם על ידי קישורים בתוך האתר עצמו, ובין אם ע"י פרסום באתרים אחרים. אלו רק מקצת הפלטפורמות העומדות לרשות מי שפונה אל חברה מקצועית, שמבצעת כתיבה שיווקית באינטרנט בצורה איכותית ומקורית.

1 2

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028