נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

קופירייטינג

חייבים שהמסר שלכם ייקלט כאן ועכשיו, ולא יצא מהראש? חולמים שאנשים ידקלמו את שם העסק שלכם מתוך שינה? מחפשים את הסלוגן שיקפיץ לכם את הקמפיין? מצאו קופירייטר טוב!! בעולם בו התקשורת הגלובלית מספקת מסלול התמודדות לכולם, אין מקום לבינוניות. עליכם להיות מחוננים כדי לבלוט ולהגיע ראשונים לקו הגמר. רק עם קופירייטינג מבריק תנצחו, תלהיבו ותהפכו כל קהל יעד לקבוצת האוהדים שלכם.

לקופירייטינג יש כוח שיווקי עצום!

מילים יכולות למנף עסקים. קופירייטינג איכותי ומקצועי הוא כלי שיווקי ופרסומי, שמקנה לעסק יתרון רב על פני מתחריו. צריך להשתמש בכלי החד והמשונן הזה בהפקת כל חומר שיווקי של העסק, כי כשתוכן עם ייעוד כתוב בצורה נכונה – הוא ישיג את מטרתו! קופירייטינג טוב יציג את חזון החברה שלכם כך שאנשים יתחברו אליו, ישדר בפרופיל העסקי שלכם בדיוק את מה שרציתם, יברא עבורכם קונספט רעיוני מבריק, ימצא לכם את שם העסק שחיפשתם כל כך, וימשוך את קהל היעד שלכם לפעול כשתציגו בפניו ניוזלטר, תכני אינטרנט, מצגת תדמיתית, עלונים ופליירים, מודעות בגוגל, פוסטים בפייסבוק ועוד ועוד.

מה זה קופירייטינג?

קופירייטינג = רעיונאות זו אמנות המילים הכתובות. זו המיומנות המפליאה לחבר מילים ורעיונות לתוכן מרתק, סקסי ואטרקטיבי. זה הכישרון והידע להעביר מסרים מהירים וברורים, שייקלטו אצל קהל היעד שלכם ויניעו אותו לפעולה. קופירייטינג הוא כתיבה שיווקית ממוקדת מטרה, שמדברת בשפת המותג שלכם, והופכת אותה לשפה שכולם רוצים לדעת. קופירייטינג הוא המיומנות שתביא להתלהבות הקהל שלכם, ותשאיר אתכם על פודיום המנצחים גם מחר, מחרתיים, בעוד חודש, בעוד שנה…

 

למה לא לכתוב לבד?
למה לא תרצפו לבד את הבית? למה לא תלמדו לבד את ילדיכם? למה לא תייצרו לבד ארון? כי לשם כך נדרש איש המקצוע המתאים! קופירייטינג הוא מקצוע לכל דבר, ואם תנסו לאלתר – תקבלו גם מוצר מאולתר ולא אפקטיבי, שעלול להזיק לעסק שלכם. תחשבו כמה פעמים נתקלתם בסלוגן פתטי או בכתיבה גרועה, שגרמו לכם לזלזל בעסק שעומד מאחוריהם.
טועים אלה החושבים, שאם הם כותבים בעברית תקנית הם יכולים לכתוב כמו קופירייטר. טקסט יכול להיות כתוב בלי שגיאות כתיב אבל עם כל השגיאות השיווקיות. רק קופירייטינג טוב יכול להעביר הלאה מסרים, להחדיר אותם לפינה הנכונה במוחם של הקוראים או הגולשים, ולגעת בנקודה שתגרום להם להתחבר אליכם, לקנות את המוצר שלכם ולהתנסות בשירות שאתם מציעים.
מאחורי כל עסק מצליח עומד קופירייטר מוצלח!
ב"נותנים מילה" אנחנו מאמינים ויודעים, שקופירייטר טוב יכול להשיג כל מטרה במילותיו. מעבר ליצירתיות, הדמיון ורהיטות השפה, הקופירייטרים שלנו חיים את תחום השיווק ויודעים לקרוא מפה. הם יכולים למכור את המוצר או השירות שלכם בעזרת רעיונות ומילים. לשם כך, הם לומדים קודם כל לעומק את העסק והתחום עליו הם כותבים. רק לאחר היכרות והבנה של הצרכים, המטרות וקהל היעד – הם יכתבו אתכם במילים שיתרמו יותר מכול להצלחתכם.

100%

יצירתיות מקוריות המאמרים.

100%

מאמרים תומכי SEO.

830

כתיבת תכנים לאתרי מסחר.

5791

כתיבת תכנים לאתרי תדמית.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028