נותנים מילה קופירייטינג לעסקיםנותנים מילה קופירייטינג לעסקים

אתם מעוניינים לפרסם טקסטים שיכבדו אתכם? שיציגו את עיסוקכם באופן בהיר ומובן? שיהיו ללא רבב וללא טעות? אם כך, הקפידו לפרסם רק תכנים שעברו עריכה לשונית בידי עורך לשוני מנוסה. טקסט שאינו ערוך לשונית בצורה מקצועית הוא טקסט שאינו ראוי לקריאה. עריכה לשונית היא מגע הקסם שכל טקסט גולמי זקוק לו.

כמעט כל אחד יכול לכתוב מילים על דף או להקליד אותן למחשב, אבל רק עורך לשוני טוב יכול להפוך גיבוב של מילים לטקסט הרמוני ומדויק. עריכה לשונית היא ענף שלם בתורת הכתיבה, האמון על רהיטות הכתיבה על פי כללי השפה ועל פי רוח הנושא וכותבו. עריכה לשונית מנקה את הטקסט מכל שגיאה, משייפת אותו, מחדדת את מסריו, מעשירה אותו במילים המתאימות, יוצקת לתוכו סדר והיגיון ומגישה אותו לקורא כמוצר איכותי ומושלם. עריכה לשונית היא שלב ביקורת האיכות של הכתיבה, כאשר מדובר בביקורת פעילה, אינטליגנטית ואפקטיבית.

התשובה פשוטה: כל מי שאינו עורך לשוני. כל מי שמוציא טקסט כלשהו לאור, בין אם זהו תוכן לאינטרנט, עבודה אקדמית, ספרים, סיפורי חיים, כתבות ומאמרים, פוליסות ביטוח, מסמכים מקצועיים ועוד. לכל תוכן נדרשת עריכה ספציפית שמתאימה לו. לתכנים כגון עבודות תזה ודוקטורט, הצעות מחקר ומאמרים אקדמיים, נדרשת עריכה אקדמית. לספרים וסיפורים נדרשת עריכה ספרותית, ועוד. בכל עריכה הדגשים שונים ואופי הכתיבה מותאם לסוג התוכן ולכותב. כך או אחרת, כיום הדרישה לעריכה לשונית היא גורפת, וכל גוף ואדם המכבדים את עצמם לא יוציאו מידם ולו מסמך אחד חשוב ללא עריכה לשונית מקצועית.

.

  • תיקון שגיאות כתיב, שפה והקלדה.
  • ניסוח תחבירי מוקפד עפ"י כללי השפה.
  • הוספה והשמטה של סימני פיסוק.
  • העשרת הטקסט במילים וביטויים מתאימים ומגוונים.
  • ניפוי הטקסט ממילים וממשפטים מיותרים או סותרים.
  • ניסוח ושכתוב מחודש של משפטים מסורבלים וארוכים.
  • האחדת כתיב – הצגה אחידה של מילים שניתן לכתוב בצורות שונות (ע"י-על ידי, רלבנטי-רלוונטי וכו').
  • סידור וליטוש הטקסט ברמת המבנה והתוכן – ליצירת תוכן קוהרנטי, עקבי, בעל רצף הגיוני, המאפשר הבנה מלאה.
  • התקנה – הוספה או מחיקה של מרווחים, סידור גודל כותרות אחיד, פיצול וחיבור פסקאות, וביצוע כל הנדרש לתצוגת טקסט בהירה ונעימה לעין.

.

עורך לשוני טוב יודע לזהות כל טקסט ממבט ראשון, ולקבוע איזו רמה ואיזה סוג של עריכה נדרשים לו. אם מדובר בטקסט אשר כתוב ברמה גבוהה יחסית, הוא יבצע עריכה ברמת ההגהה המוקפדת בלבד.  לעומת זאת, אם יגיע לידיו טקסט חובבני לחלוטין, הוא יידרש לבצע שכתוב ועריכה מעמיקים, הכוללים את מרבית הפעולות הקיימות בשירותי עריכה לשונית.

עורך לשוני טוב מפעיל ראש גדול ומעוף רב, לומד את תכני הטקסט לעומק, ומנהל דיאלוג עם הכותב. כל זאת כדי להגיע לתוצאה הרצויה: להביא לעיני הקורא את הטקסט הנכון, הבהיר והמשפיע ביותר.

העורכים הלשוניים של "נותנים מילה" מצויים בכל רזי העריכה הלשונית, ומבצעים במקצועיות עריכה מכל סוג: מהגהה ועד לשכתוב מלא, מעריכה אקדמית ועד לספרותית. 

בין לקוחותינו

הצטרפו עכשיו ללקוחותינו המרוצים

הקמנו את נותנים מילה בשנת 2002 כמשרד המספק שירותי כתיבה. מאז גדלנו עם המילים ועם מאות לקוחות נאמנים, להם אנו מעניקים את כוחן וקסמן. המילה הכתובה על כל גווניה ויעדיה היא המומחיות שלנו, והיכולת האמנותית לתת בדיוק את זו המתאימה לצרכיכם היא פרי הבנתנו המעמיקה וניסיוננו הרב.

לאומי
מעריב
סלקום
פועלים
ביטוח חקלאי
טזורה

צרו איתנו קשר

נותנים מילה שירותים מקצועיים לעסקים - קבלו הצעת מחיר

תמיכה 24/7

חברת נותנים מילה מעניקה לכם את השירות הטוב ביותר.

להזמנת מאמרים : office@notnimila.co.il

תמיכה : Support@notnimila.co.il

לקוחות חדשים ?

חברת נותנים מילה מעניקה שירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר, נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לקבלת הצעת מחיר :

03-6745028